moving my life on next limit

• Maestro1309
      Maestro1309
      Basic
      Registrace: 24.01.2015 Příspěvky: 196
      Zdravim,

ve stručnosti se představím. Jmenuji se Tomáš. Je mi 22 let. Pokeru se věnuji někdy od roku 2009, poté co jsem vyhrál 1,37 ve freerolu a nějakým zázrakem to hned neprohrál. Momentálně jsem ve třetím ročníku FEK v Chebu. Tento blog budu aktualizovat minimálně 2x týdně a tady je důvod proč.

Před pár dny jsem se stal součástí BPC coaching for profit. Challenge je vydělat 60k euro jak nejrychleji to půjde. Co mě k tomu přivedlo.

S BPC jsem měl už zkušenosti z dřívějška, zakoupil jsem si jejich dva kurzy a byl jsem spokojenej.

Proč jsem se stal součástí BPC coaching for profit?

Začalo to minulý rok, kdy jsem od dubna do října kvůli downswingu a nečekaným výdajům spadnul z nl200 na nl10. Do toho se se mnou rozešla přítelkyně a ještě jsem dlužil zhruba 800 euro rodičům. Bylo to jedno z nejhorších období v mém životě. Neměl jsem vůbec chuť hrát a musel jsem z něčeho žít. Vzhledem k tomu, že chodím na vejšku dostávám nějaký příspěvky od rodičů, ale úplně vyžít se z toho nedá, pokud bych se nechtěl dát na rohlíkovou dietu. Věděl jsem, že buď poker musim vzít už konečně po těch letech vážně a nebo se na to můžu vykašlat. Potřeboval jsem nějakou dlouhodobější spolupráci, nějakého "mentora" ale na to abych platil coache jsem neměl cash. Napsal jsem proto "crying e-mail" "gordonovi", jestli by nebylo možné se domluvit na nějaké dlouhodobé spolupráci, že bych mu neplatil za hodinu, ale z profitu. Netušil jsem, že BPC dělá coaching for profit a tak jsem byl překvapený, když jsem dostal e-mail, že dělají coaching for profit, ale neberou každého. Musel jsem projít několika krokama, jeden z nich zahrnoval odehrát 100k hands během 21 dnů a před pár dny mě vzali.

Začnu hrát heads up cash game na nl50. Tento blog nebude jenom o pokeru. Budu sem taky dávat další informace, který nějak souvisí s mím životem a něco co má pro mě hodnotu a mohlo by to mít hodnotu i pro ostatní. Do konce týdne si také založím youtube channel a dám sem odkaz.

Kromě pokeru nějakou dobu i cvičim. Před pár měsící jsem si koupil tuhle knížku. [URL]http://knihy.abz.cz/prodej/telo-jako-posilovna-bible-posilovacich-cviku-vlastni-vahou[/URL]. Je to od bývalého vojáka speciálních jednotek, který napsal knihu o cvičení se svojí váhou a jsou tam i tréninkové plány od začátečníků až po elitu. Poté co jsem si koupil gainer jsem začal konečně po dlouhý době i přibírat na váze.

Začal jsem se sám učit Španělsky, poté co jsem si přečetl tento článek. http://fourhourworkweek.com/2014/07/16/how-to-learn-any-language-in-record-time-and-never-forget-it/ a koupil si tuhle knížku.
      Děkuju všem co si to přečetli až sem a good luck all.:)

Na závěr jeden z mých oblíbených stand-up komiků.

Ricky Gervais
  • 154 odpovědí
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ahoj, snad jsem to dobře pochopil, že tohle bude Tvůj blog a budeš hrát CG ? Jestli ano, tak bych Ti to pak přehodil do CG sekce kde mají blogy ostatní ;)

Každopádně přeji :gl:
    • Maestro1309
      Maestro1309
      Basic
      Jo, omlouvám se a díky za přehození.:)
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      V pohodě, nemusíš se omlouvat, nic se nestalo, ale radši jsem se zeptal, aby nevznikl nepořádek. ;)
    • Maestro1309
      Maestro1309
      Basic
      Jasnačka díky ti.:)

https://www.youtube.com/channel/UCse10WPdK132v75uvfRPzFA Tady dávám link na svůj youtube channel, který budu každý týden aktualizovat.
    • 90polly90
      90polly90
      Bronz
      Registrace: 31.01.2011 Příspěvky: 179
      Přidáno do oblíbených a budu určitě sledovat. Podle toho, co jsem četl, tak je tenhle program dost drsný (50h/týden apod.) a věřím, že jakmile splníš všechno, co po tobě chtějí, tak není možné, aby ses nedostal na nějakou solidní úroveň. Jsem moc zvědavý, kam až se dostaneš ty. Good luck!
    • Maestro1309
      Maestro1309
      Basic
      Díky Polly. Taky věřim, že když budu dělat co se mi říká, tak těch 60k dám.:)
    • Maestro1309
      Maestro1309
      Basic
      Zdravim,

první update od doby co jsem začal aktivně hrát v programu. Prvních pět dní hraní je za mnou. A tady je krátké shrnutí. Po úvodní session s mým coachem Oskarem alias "Uhlvar" ve čtvrtek, jsem se pustil v pátek do hraní. No nebyl to úplně nejlepší start.

Hned první den, jsem po dvou hodinách dosáhnul stop lossu a přestal hrát. Zároveň jsem přešel na pt4, protože mi bylo řečeno, že hem2 při hraní na více stolech padá. Takže první den nefungoval hud, tak jak by měl, ale nakonec jsem to vyřešil.

Druhý den byl o něco lepší, skončil jsem BE.

Třetí den se ale opět nezadařil, protože jsem hitnul stoploss.

Čtvrtý den se něco stalo s mým PT4, najednou se všechny handy začaly importovat o několik minut později, než jsem je hrál. Samozřejmě ani hud nefungoval. Někdy jsem hrál např. s někým 20 hand a hud mi zobrazoval jen 2 handy a někdy se hud nezobrazil vůbec. Takže jsem ten den moc nehrál a pouze se snažil vyřešit problém s pt4

Pátý den jsem přešel zpátky na hem, protože se mi nepodařilo vyřešit problém s pt4.

Zatim za pět dní jsem v mínusu 436 euro. Neni to nejlepší start, ale to je poker. S coachem jsme projížděli handy ze session, kdy jsem hitnul stop loss a žádné vélké chyby jsme tam nenašli. Tak snad je to jen variance a budu to porážet.

Bál jsem se že věnovat 50 hodin týdně pokeru bude velká dřina, ale zvládám to v pohodě. Myslel jsem, že to bude stejně namáhavé jako, když jsem ve 21 dnech musel nahrát 100k hands. To byla celkem dřina, protože každý den jsem jel 7-8 hodin denně 8-10 stolů. Spoustu času u heads-up strávíte tím, že čekáte na oponenty, takže si mezitím dělám věci, které musím dělat. postuji handy na forum, komentuju handy ostatních, upravuju videa ze session nebo píšu příspěvek do blogu.

Cíle na další tři dny:

Hrát minimálně 7 hodin denně

Okomentovat 20-30 hand denně

Postnout minimálně 3 handy denně

Dokončit seminárku do školy

Učit se španělsky každý den

1 den si zacvičit.

Děkuji všem, co to dočetli až sem a hodně štěstí u stolů.

Na závěr opět jeden z mých oblíbených stand- up komiků. Jimmy Carr
    • Maestro1309
      Maestro1309
      Basic
      Zdravim chlapi,
      Můj 3 denní update. Cíle na tyto tři dny byli.

Hrát minimálně 7 hodin denně - done
      Okomentovat 20-30 hand denně - done
      postnout minimálně 3 handy denně - done
      Dokončit seminárku do školy - done
      Učit se španělsky každý den - done
      1 den si zacvičit - done
      I když jsem v mínusu 400 euro, mám ze sebe dobrý pocit. Poker si užívám jako už jsem si dlouhou dobu neužíval. Moje hra se za poslední týden velice zlepšila.
      Je zajímavé jak když postnete cíle veřejně, tak se zvýší šance, že je splníte. Teďka jsem 3 dny šel spát po každé v 10 - 11 ráno a vstával ve 2 a ve 3 odpoledne, jenom abych splnil, všechno co jsem si zadal za cíl a nemusel veřejně přiznat, že jsem to neudělal. Přitom před týdnem bych šel radši spát dřív a nechal to na "jindy". Například dneska jsem ani nespal přes noc, až v 6 večer jsem se natáhhnul na dvě hoďky a přesto mám dost energie. Pro mě spát 3,4 hodiny nebo nespat vůbec je obrovská změna, už od malička jsem byl velkej spáč, schopnej spát v klidu 12 hodin denně.

Cíle na další 3 dny (8 - 10 února)
      Sedět za stolama minimálně 7 hodin
      Postnou minimálně 4 handy na forum denně
      Okomentovat minimálně 20 hand denně
      Učit se španělsky minimálně hodinu denně
      Zacvičit si jeden den

Na závěr jedna chick, kterou myslim všichni znáte. :D

[url=[Imgur](http://i.imgur.com/224ZrzV.jpg)]Link Text...[/url]
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,202
      Maestro1309 původně napsal
      Hrát minimálně 7 hodin denně - done
      solidny nabeh na burnout ak v tom xces pokracovat dalej bez prestavky :)
    • Maestro1309
      Maestro1309
      Basic
      Měl jsem včera den brake. A ono asi před třema měsícema jsem musel odehrát 100.000 hands během 21 dnů, to jsem hrál 8 hodin denně 8-10 stolů a zmáknul jsem to. Ten heads-up je navíc trošičku víc oddychovej, protože z těch 7 hodin stejně pořád nehraješ, hodně času prostě jenom čekáš na soupeře.
    • Maestro1309
      Maestro1309
      Basic
      update 8 - 10. února

Sedět za stolama minimálně 7 hodin - fail.
      8.2 jsem hrál jen hodinu, měl jsem pak problémy s připojením.
      9.2 jsem hrál jen 6 hodin protože jsem začal hrát až v jednu ráno (kvůli návštěvě rodičů) a končil v sedm. (zhruba od 6 už nebyl traffic)
      10.2. jsem měl na hovno náladu, tak jsem nehrál vůbec.

Postnou minimálně 4 handy na forum denně - done

Okomentovat minimálně 20 hand denně - done

Učit se španělsky minimálně hodinu denně- done

Zacvičit si jeden den - fail. Došel mi gainer a tak jsem necvičil, protože mám problémy s přibíráním, tak už cvičím, jen když mám gainer.

Cíle na 11 - 14. února

Odehrát 28 hodin. (odehrál jsem zatím jen 7 a minimum je 35)

Okomentovat alespoń 20 hand denně

Postnout alespoň 4 handy deně na fórum

Naučit se alespoň 30 nových abstraktních španělských slovíček.

Zacvičit si alespoň dva dny

Jinak jsem se tři dny zpátky vážil a vážim 73,7 kg, zhruba před rokem a 2 měsícema jsem vážil přesně 63,7 kg. Tak to beru jako úspěch, i když kdybych si koupil gainer před rokem a taky neměl různý přestávky, výsledky mohli být lepší.

Jinak španělštinu se učím metodou, kterou jsem popsal v prvním příspěvku. Teďka umím zhruba 800 nejběžnějších a dobře předsavitelných slovíček. (auto, červená, vlajka...) Teď je čas na třetí fázi a to je učení se abstraktních slovíček, jako jsou předložky, spojky a slova, která se dají obtížně představit.

Slíbená chick na závěr.

https://i.imgur.com/HsHmtUG.jpg

Díky všem co dočetli až sem a přeji gl u stolů.
    • Malibak
      Malibak
      Bronz
      Registrace: 10.09.2014 Příspěvky: 89
      Zdarec :f_drink: Musím říct, že tvoje plány jsou vskutku inspirující, především co se týče grindu. Takže určitě budu držet palce :f_thumbsup: Jinak španělština je krásnej jazyk, ale pro mě dost těžká na naučení, takže máš můj respekt :) Chick :appl: Nechci rýpat, ale cvičit přeci můžeš i bez gainera ! Strava je základ pro cvičení, ne pouhé doplňky stravy...
    • Maestro1309
      Maestro1309
      Basic
      Díky za podporu. Ono mi nic jinýho nezbývá. Máme minimum nastavený 50hodin týdně, z toho minimálně 35 hodin musím sedět za stolama.

V prvním příspěvku jsem dával odkaz na článek jak se učit kreativně, zábavně a rychle jakkýkoliv jazyk. Pokud umíš anglicky, můžeš si ho přečíst a třeba tě to nadchne jako mě. Navíc naučil ses česky, proti tomu španělština musí být brnkačka. :D

Máš pravdu. První měsíc co jsem začal cvičit jsem během měsíce nabral 5.5 kg a to jsem nebral žádný doplňky. Pak jsem rok nemohl nic přibrat. A nedávno jsem začal brát gainer a asi během měsíce a půl jsem přibral 4.5 kg. Nejedu jednom na doplňkách. Ono celkově to co do sebe člověk dává hodně ovlivňuje jeho výkon v ostatních oblastech života, takže je důležitý jíst kvalitně, ať cvičíš nebo ne.
    • MaxBelette
      MaxBelette
      Bronz
      Registrace: 01.07.2010 Příspěvky: 63
      Čau, ohledně španělštiny - až se dostaneš ke slovesům a časům - doporučuji knížečku "španělská slovesa v praxi" od Tomáše Borýska. Za nás to bylo jedno z prvních vydání a obal měl modrou barvu. Měli jsme ji na bilingvním gymplu a tohle mi pomohlo na danou problematiku ze všeho nejvíc.

Používáš "španělštinu pro samouky" ?

Ať se daří :f_drink:
    • 90polly90
      90polly90
      Bronz
      Registrace: 31.01.2011 Příspěvky: 179
      Ahoj, k tomu cvičení - mel jsem kdysi stejný problém, po roce jsem hrozně stagnoval a nemohl už pribrat ani deka navíc.Pomohla mi změna tréninku. Do té doby jsem jel takový ten klasicky split ala Po-Prsa, biceps St-zada, triceps atd. Precetl jsem par clanku a najel jsem na fullbody trénink - zkus pohledat bear routine. Je to dost zabiracka pro tělo, takže musíš zrat fakt jak malej kun, ale na nabrano hmoty je to imo fakt nejlepší. Dobrej článek k tomu je na ronnie. Gainer jsem u toho tréninku používal jen v potreninkovem nápoji a s narustem jsem byl nadmíru spokojeny :) S pokerem gl!
    • Kriegphilosopher
      Kriegphilosopher
      Bronz
      Registrace: 02.03.2012 Příspěvky: 1,308
      Ahoj, fandim ti! Ten coaching for profit vypadá krutopřísně. Pověz, jaký tam máš přesně povinnosti? přece tě nemužou nechat hrát 7 hodin každý den bez alespoň jednoho dne off, ne?
    • Maestro1309
      Maestro1309
      Basic
      Jo je to hustý. Hale minimum je 50 hodin týdně. Z toho to vychází zhruba 35 hodin čístého hraní a 15 hodin teorie okolo.(coaching session, sledování videí, postování hand na forum komentování hand atd.) Měl bys mít jeden den off, kdy nehraješ, ale samozřejmě nemusíš. Jinak to neni tak brutální jak jsem si myslel, musíš brát v úvahu, že u heads-upu nehraješ pořád, ale taky nějak čas čekáš na soupeře.

Třeba někdy v říjnu abych se dostal do programu jsem musel odehrát 100k hands během 21 dnů. To mě po první pár dnech, než jsem si zvyknul, slušně bolela palice. To bylo hraní zhruba 7-8 hodin denně 8-10 stolů.
    • Maestro1309
      Maestro1309
      Basic
      Maxbellete - Okay super díky za doporučení. Hale mám akorát v compu okopírovanou jednu učebnici od kámošky ani nevim, jak se jmenuje. Zatím jsem jí nepotřeboval, protože jsem se neučil gramatiku, ale jenom základní slovíčka. Teďka jdu do třetí fáze, která začíná tim, že se učíš abstraktní slovíčka.

90Polly90 - Koukal jsem na medvědí trénink a vypadá to dobře. Když jsem chodil do posilky tak jsem cvičil taky hodně fullbody. Teďka od tý doby co jsem si přečetl knížku tělo jako posilovna, tak už mě ani posilka nijak extra neláká a baví mě cvičit doma s vlastní vahou. Teďka od tý doby co jsem začal brát gainer, tak šla váha dost nahoru, tak snad to bude pokračovat.

Zdravim všechny pokerové hráče.

Tady je můj 3-denní update

Cíle na 11 - 14. února byly

Odehrát 28 hodin. (odehrál jsem zatím jen 7 a minimum je 35) - Zvládnul jsem to nakonec během tří dnů, protože 11 jsem byl na horách na snowboardu a když jsem se vrátil byl jsem úplně tuhej. Poslední dva dny jsem odehrál 22 hodin.

Okomentovat alespoń 20 hand denně - done

Postnout alespoň 4 handy deně na fórum - done

Naučit se alespoň 30 nových abstraktních španělských slovíček. - fail bohužel nějak nezbyla síla na konci dne se ještě učit slovíčka

Zacvičit si alespoň dva dny - done

Tento týden byl poněkud zvláštní. V podstatě půlku týdne jsem dřel a půlku týdne jsem neudělal skoro nic. Tento týden chci dřít každý den.

Cíle na 16-18 února

Odehrát minimálně 21 hodin

Postnout alespoň 12 hand na forum

Okomentovat alespoň 20 hand denně

Zacvičit si dva dny

Naučit se 30 abstraktních španělských slovíček.

Díky všem co to přečetli až sem a tady je na závěr moje oblíbená herečka.

[img][Imgur](http://i.imgur.com/1xgYEJJ.jpg)[/img]

Nevím proč se obrázek nechce zobrazit v příspěvku.
    • Maestro1309
      Maestro1309
      Basic
      Zdravim,

tady je můj update za předcházející dny. Mám na sebe vztek. Nemakal jsem na 100%. Nesplnil jsem

Cíle na 16-18 února

Odehrát minimálně 21 hodin - nesplněno. První den jsem hrál jen 5 hodin. druhý den jsem po 4 hodinách hitnul stoploss a třetí den jsem neodehrál nic, protože jsem radši spal do 2 a další hodinu a půl mi trvalo, než jsem vylez z postele.

Postnout alespoň 12 hand na forum - splněno

Okomentovat alespoň 20 hand denně - nesplněno. Pouze 45 hand, blbě jsem si naplánoval poslední den a nestihl to.

Zacvičit si dva dny - splněno

Naučit se 30 abstraktních španělských slovíček.
      - nesplněno

Jsem na sebe nasranej, nemakal jsem na 100%.

Cíle na 19 - 22. února

Odehrát minimálně 38 hodin

Okomentovat 20 hand denně

Postnout 16 hand na forum

Zacvičit si dva dny

Poslat e-mail coachovi na konci každého dne o tom jaký byl můj den.