ICM Trainer Light

• backman91
      backman91
      Bronz
      Registrace: 06.01.2015 Příspěvky: 29
      Zdravim.
      Mám takovej dotaz ohledně handy v ICM Traineru Light. 3 handed, BU (8BB) jde all-in SB folds a Hero BB (15BB) má 33. No já dal call a prej je to špatně, což se mi nezdá.
      Nevim jak vyšší limity (hraju SnG za 3-7dolarů), ale na těhlech mi přijde, že většina BU s 8BB by pushla skoro všechno a že call s 33 vyjde ve většině případech.
      Sem v pokerový strategii nováček, ale když nemá vyšší pár, tak to je skoro coinflip přikloněnej na mojí stranu a já bych callnul nehledě na to, co mi řiká ICM Trainer :f_drink:
      Tak jak se na to koukáte vy?

Úprava: A teď mi tam přišlo BU all-in, SB all-in a Hero na BB (9BB) s AKo má "správně" foldnout jo? Já vám nevim, třeba na to přijdu zkušenostma, ale mám takovej pocit, že matika v tom pokeru neni všechno... Ukažte mi hráče kterej v SnG necallne AKo v posledních třech lidech. Možná Ivey ;-)
  • 1 odpověď
    • Tablet
      Tablet
      Bronz
      Registrace: 07.12.2010 Příspěvky: 40
      Disclaimer: Jsem začátečník a můj názor tak může být úplně mimo.

S tím druhým příkladem - Podle mě to máš zahodit kvůli tomu, že SB odpověděl all-inem na all-in Buttona, a tak bude mít o dost užší range, vysoký páry nebo taky AKs/o. Navíc jeden z nich pravděpodobně vypadne a ty budeš moct lehce pokračovat do heads-upu.