HEM nejde HUD

• RastyCZE
      RastyCZE
      Bronz
      Registrace: 24.07.2009 Příspěvky: 253
      Ahoj, potřeboval bych poradit.
      Z ničeho nic mi dnes přestal fungovat u mého HEM (verze:1.12.09) HUD jak na PS, tak i na Winamaxu (SnG, MTT)
      Když si dam nějaký starší odehraný SnG v replayeru v HEM, tak HUD naběhne, ale když hraju tak nic.
      Složka odkud se importujou handy je stejná. V Table manageru vidim všechny stoly ale HUD nikde.

Koukal jsem do složek kam se ukládají handy a u PS se mi neudělala složka na únor (02) a handy mi to dalo do složky s mým nickem a u winamaxu vidim normálně ve složce HH.

Neví někdo co s tím? Včera to šlo a dnes ani ťuk.
  • 3 odpovědí
    • matokiko
      matokiko
      Stříbro
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 864
      Ahoj, mne nejde vobec HEM2, ze vraj je problem s postgress serverom.
    • RastyCZE
      RastyCZE
      Bronz
      Taky divný. Dřív jsem takovej problém neměl.
      Jinak jsem musel ručně naimportovat handy ze SnG na PS a výsledky to ukazuje, ale když dam auto import, tak to nic nedělá a HUD nevim jak rozject. :(
      Předtim jsem zkoušel Universal replayer, ale to by nemělo dělat bordel snad ne?

EDIT: -upgrade na verzi 1.14.02 a žádná změna.
      - - Žádný handy se neimportují v auto importu, ikdyž ty složky tam jsou z kterých to má frčet. Ručně, pak musim naimportovat a výsledky a v HUD v replyeru je. :?
    • RastyCZE
      RastyCZE
      Bronz
      Vyřešeno :)

Problémem byl ten unviersal replayer, kterej mi udělal ve složce s HH u winamaxu nějaký tři složky pro sebe a když jsem je smazal, tak naběhl hned HUD na winamaxu a i PS.
      Akorát nevim čim si budu přehrávat SnG, když mi udělal takovej bordel universal replayer :D

Děkuju všem za rady :)