posloucha nekdo jpop/kpop?

• 15 odpovědí
    • Sanny123
      Sanny123
      Bronz
      Registrace: 23.02.2012 Příspěvky: 513
      Bavím se na tvých postech... docela jedinečné vnímaní světa ..wp :f_drink:
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      Registrace: 01.04.2014 Příspěvky: 1,726
      Sanny123 původně napsal
      ked nechces nic k veci napisat, tak kokotiny nepis, neni to prvy krat, dik
    • Sanny123
      Sanny123
      Bronz
      Registrace: 23.02.2012 Příspěvky: 513
      Fiftage588 původně napsal
      Sanny123 původně napsal
      ked nechces nic k veci napisat, tak kokotiny nepis, neni to prvy krat, dik
      Proč? Mne teší a motivuje zjištění, že to s mou inteligencií a vnímaní reality ješte není takové zlé jak si občas myslím. Děkujeme za každé tvé poselství..

PS: Promin, neodolal jsem..
    • Urvutiburvu
      Urvutiburvu
      Bronz
      Registrace: 21.02.2013 Příspěvky: 233
      a co J-Core davas si nekdy? jeden kamos to vali pres gameboye, i nake desky vydal
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      Urvutiburvu původně napsal
      a co J-Core davas si nekdy? jeden kamos to vali pres gameboye, i nake desky vydal
      neznam, to je hatsune miku ? :f_p:
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,281
      obcas si pustim Babymetal, ale to asi nespada do skatulky jpop :)

• Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      lul, not bad, som cakal kedy si tresne tu hlavu o skrinku, a ona nic :why:
      inac aj rozumies o com spievaju?
    • Endx3
      Endx3
      Zlato
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 42
      Mne to pripadá tak, ako keby všetky kpop pesničky boli robené cez kopirák... všetko na jedno kopyto. Ale niektoré sa mi celkom páčia...

Ale žeby som to počúval pravidelne, tak to určite nie... :D
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,613
      Mě to neba. Cejtim z toho nedostatek originalty, invence, forma je nad obsahem (rozumně image je důležitější, než hudební produkt) a je to tak nějak přes kopírák. Necítím z toho něco, co by mě bylo schopno zaujmout.:f_wink:
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      no minimalne v oblasti tancovani ve videoklipech sou nezrovatelne kpoperi nejlepsi
      a kdyz uz hodnotim hudbu jinde nez v azii tak hudebni tvorba evropy a ameriky raz za 10000 let vyplodi vubec jednoho spevaka/spevacku/skupinu co se da poslouchat aspon pri srani na zachode a to je tak vse :f_wink:
      a v evrope/amerike ta tvorba je to uz uplne porad dokola to same to uz se neda ani nazvat kopirakem ale tak mozna boring shitem
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Když se na to podíváš z hlediska hudebního přístupu, tak neni o čem. J-Pop je založen na kýčovitém opakování furt stejných postupů a nedokáže přicházet s ničim novym. Je to v podstatě prefabrikát pro masy, které už "to někde slyšeli", tak se jim to líbí. Chybí tam jakákoliv tvůrčí invence a jakýkoliv náznak umění, skladatelství, nebo využítí hudebních nástrojů.

Ono neni náhoda, že veškerý hudební rozpuk a vývoj od 50, 60,70 let a dále vedla podstatně rozmanitější euroamerická hudba, která přinášela nové hudební revoluce, novátorské přístupy, nové žánry a miliony zajímavých a hodnotných produktů.

V evropě a americe to samozřejmě neni to stejné furt dokola. je tu mix přístupů, míx žánrů (od tanečních po metalové), progresivní vývoj, objevování nových hudebních možností a vznikají tu objektivně ta nejzajímavější díla. Ten rozsah je úžasný.

Poslouchat si můžeš co chceš, ale tvrdit, že evropa a amerika nic pořádnýho nevyprodukovala beru jenom jako vtip.:f_biggrin:
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Registrace: 23.11.2010 Příspěvky: 719
      Když je řeč o tý hudbě, přidám pár slov do pranice. Posloucham metal, a příbuzný styly ale tohle je fakt vtipný :yaoming:
      (Pardon, teď jsem to projížděl pečlivěji a babymetal už tu byl postovaný víš, tak dobře.)
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      no jako jen sem myslel ze nic noveho neni dobreho a uz vubec ne originalniho... ale tak to muze byt vec vkusu no, ja to ale snazil se soudit objektivne :f_p:
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Registrace: 23.11.2010 Příspěvky: 719
      Tak to moc dobře nechápu tohleto. A já vůl si udělal radost na Vánoce vinylem Rock or Bust a Siren Charm :sfishy:
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Fiftage588 původně napsal
      no jako jen sem myslel ze nic noveho neni dobreho a uz vubec ne originalniho... ale tak to muze byt vec vkusu no, ja to ale snazil se soudit objektivne :f_p:
      1)Nic nového neni dobrého - tohle nevim jak myslíš
      2)Ne originalita - ty považuješ evropskou hudbu za neoriginální a říkáš, že se snažíš o objektivní náhled jo? To je max. tvůj subjektivní pohled.

Tak ti dam seznam celkem slavných kapel a hudebníků a můžeš sám posoudit, jestli to je originální. Stačí si zadat na youtube:
      Jack White - Lazaretto
      The Flaming Lips - The Yeah Yeah Yeah Song

Může se ti to třeba nelíbit, ale sedí opravdu slovíčko neoriginální? A takhle ti můžu dát hromadu věcí různých žánrů s různym přesahem. Z jakékoliv dekáty a jakéhokoliv zaměření. A hromadu hudby, která nebude znít stejně. Tohle jsou jenom první známější věci, který mě napadli z voleje.

To neni postup objektivní zkrátka.