Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

FR: NL2 Flopnutý fullhouse :D

• 10 odpovědí
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,727
      Co ti callne takový bet na Riveru po checku na Turnu?Nevím,jestli to vůbec jde callnout s AQ,když se doplnila FD,je spárovaný bord na FH s AT,
      Asi jenom blbec.Bet,bet,bet bych hrál.
    • acswinRNMD
      acswinRNMD
      Bronz
      Registrace: 26.12.2009 Příspěvky: 52
      Podle mě pokud bych vsadil turn standartně zas 1/2 či 3/4 potu tak mi to 8 8 zahodil už na turnu...Po tom checku myslel , že nic nemám a river , že zkoušim blaf..
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,727
      Ty bys 8mičky na Riveru nezahodil?Na takovto sizink?Ještě,když přišla draw?
    • acswinRNMD
      acswinRNMD
      Bronz
      Tak jasně , že já bych to zahodil.... a co si myslíš , že bylo lepší? standartně bet bet bet jak píše v prvním příspěvku? Myslíš si , že bych ze standartního zahrání od něj dostal všechno?
      Počítám s tím , že na těhlech limitech jsou ryby a tady tím zahráním můžu toho hráče vyprovokovat k tomu aby mi ten all in prostě dal.
      Podle mě pokud bych na turnu vsadil znova tak by to byl fold...plnou bych z něj nikdy nedostal kdybych to zahrál standartně.
    • marolll
      marolll
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 77
      Nemyslím si, že ten check na turnu byl nějaký mistrovský tah, kdybys to poslal na flopu, tak takovejhle typ hráče tě dorovná i tak :D
    • acswinRNMD
      acswinRNMD
      Bronz
      To je mozny ze na flopu by mi to taky callnul
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Podle mne je ta handa zahraná divně a soupeř je navíc monster ryba, takže proti ostatní hráčské populaci to nic nedokazuje. Pokud ti takový river callne s 88, tak ti ho callne snad vždy s čímkoliv. Problém toho checku na turnu je podle mne ten, že ty se nesnažíš tahat value ze všech hand, co něco hitnuly. Může tu mít 2x flushdraw, může tu mít pár a gutshot, může tu mít hotovou postupku. A na turnu ti může být ochoten zaplatit hodně a třeba se i stacknout. Naopak na river může přijít hodně karet, které už zastaví akci. Dopáruje se board, dodělá se možnost na flush, kterou hráč nemá, příjde J či K a bude mít strach z postupky, pokud drží něco jako Qx či Ax. To že ti to callnul tenhle hráč na riveru nic neznamená. Z toho bys ty chipy dostal asi vždycky. Problém u tohohle zahrání je v tom, že z hromady jiných hráčů, kteří by ti turn třeba zaplatili kvůli OESD či flushdraw, tak na riveru už ti nezaplatí nic. Tam ti zaplatí jen trefené flush a to ne vždycky, pokud jí má nízkou a vidí tvuj sizing, tak to může giveupnout.

Souhlasím s tím, že speciálně na micros si tenhle board říká o jasnou akci: bet->bet->bet
    • Corn3r
      Corn3r
      Bronz
      Registrace: 27.01.2011 Příspěvky: 308
      Ahoj, přidávám se k ostatním Tvoje line je nesmyslná jdu bet, bet, bet sizing volím podle statu soupeře. Dále villain musí bejt mega Fish, protože tvůj OB OTR na takovém boardu callne s 88 jen opravdový umělec.
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Nemame info na hraca vs unknown (reg) teda idem liniu
      Check b, mame v podstate nuts tak ho chcem nieco nechat trafit.
      Turn ak znova checkne tak uz betujem silno a taham value z Ax, Qx, Tx, FD.
      River sa da betnut cca 1/3 a inducnut nejaky showe s jeho flushs, reg nam pri silnom bete vsetko okrem flushs a fullhousov zahodi.
      Vs Fish idem flop bet. On nikdy nezahodi flop ani s bottom parom s bdfd
      Turn idem bet ak ma donkne tak raisujem chcem budovat pot . Fd nezahodi nikdy ani Ax.
      River showujem
    • Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      Registrace: 08.09.2013 Příspěvky: 220
      to medik : si mu to vysvetlil ako keby hral NL100 :yaoming: je to NL2 takze uvazovanie villaina je nieco ako: som na BB a button sa snazi stealovat takze nema urciteeee nic :truestory: ono to vyzeralo ako zle zahrany bluff preto mu to vyslo :profit: