King of Micros - kontrolní thread

• Horrigan1
      Horrigan1
      Bronz
      Registrace: 14.06.2014 Příspěvky: 349
      Díky tomu, že nemám tracking software (a i kdybych měl, pracuju na třech různých počítačích kde se zrovna nacházím a mám čas hrát poker, tak by to stejně nebylo moc konzistentní), použiju "náhradní řešení", kterým je otisk z cashieru, resp. main page na iPokeru (který sleduje i počet hand).

Kolem parametrů a způsoby výpočtů veličin (jako je WR [bb/100], P[$] a P[bb]) stanovuju tyto pravidla (u většiny jejich dodržení samozřejmě lze dokázat):
      Hrát se bude výhradně na NL4, protože jsou stoly pouze eurové a librové, já mám account v USD, dovolím si použít následující přepočet: u euorvých stolů 1bb má hodnotu $0.045, u librových bude mít dollarový bb hodnotu $0.06. Konkrétně který stůl/-y hraju nijak nedokážu, musí to záležet na mé poctivosti a kvalitě mých poznámek. Nemám potřebu jakkoli podvádět :)

Dále: počáteční bankroll je pouhých $6.00, formou připsaného bonusu. Původně jsem na tom Titanu vůbec nechtěl hrát, trefil jsem nějaký freeroll, z něj udělal roll na cashout a také jej provedl. Takže začínám s počátečním rollem $6 s tím, že jsem (kvůli soutěži) připravený depositnout. To bych byl nerad, ale prostředky jsou na to připraveny :) Pokud by se tak stalo, samozřejmě mohu dodat screen z cashieru, kde příslušná částka bude vidět.

Do profitu dále nebudu počítat žádné bonusy (ať už FDB, který pořád nemám clearnutý, weekly cash nebo jiné formy) - opět - budu to brát jako deposit a odečtu to od rollu.

Jelikož všechno musím dělat ručně a za týden by se mi tady nahromadila hromada poznámek, budu screeny a průběžné výpočty dělat denně, resp. denně pokud jsem ten den hrál, ať už pro svojí kontrolu, nebo zachování konzistentnosti. Je s tím hromada práce navíc, ale hold když někdo nemá soft :f_eek: )

Nakonec, soutěž bude probíhat pouze na Titanu, a to z důvodu, že sleduje počet hand. Sidekick občas stávkuje, spolehnout se na něj nedá a dopočítávát handy a profity ještě navíc z hvězdárny už je opravdu práce navíc kterou se mi dělat nechce :)

Takže: den nultý - před výzvou:
      Roll: $6.00
      Deposits overall: $0.0
      Počítadlo hand: 13569
      H/d: 0
      P$/d: 0.0 (P€/d: 0.0, Pgbp/d: 0.0)
      Pbb/d 0

A obrázek (už jsem něco málo odehrál, zbrklost :)

Jo, a protože to slouží jen jako kontrolní vlákno, protože jsem bordelář na poznámky, resp jich tu mám hromady z "různých oborů činností", zkuste mi tady nespamovat, jen když najdete chybu :)

Týdenní report dle pravidel samozřejmě bude v příslušném vláknu jako všichni ostatní
  • 4 odpovědí