Hladam sparringa do Egypta

• belmondotn
      belmondotn
      Bronz
      Registrace: 31.01.2013 Příspěvky: 27
      Ahojte, volam sa Lubos, som z Trencina a mam 30r .... asi pred 12mes. som sa rozhodol, ze situacia a celkovy system aky je na Slovensku a celkovo v EU mi vonkoncom nevyhovuje a ubija ma, ako tam vsetko funguje, resp. nefunguje ..... Kedze mam poker velmi rad a mojim snom je dotiahnut to najvyssie ako sa mi podari, uvedomil som si, ze na SK to pre mna nepojde, v mojom pripade to bolo to, ze som musel stale platit za nieco .....byvanie, leasing, poistka, pusal a xy dalsich veci na ktorych ma stale niekto zdieral, potrebujem na norm. zivot aspom 1000e mes. a to neratam dovolenku pri mory, alebo na horach na kt. si myslim, ze ma kazdy pracujuci clovek narok, nie ako na sk, kde kazdy pracujuci clovek za 500e pada dole hubou od unavy, potrebujem odist zo slovenska, kedze moje pokrove schopnosti a financie nie su na urovni, aby som mohol ostat a zivit sa iba pokrom a z toho si platit vsetko ......
      Rozhodol som sa pred 7mes. odist do Hurgady, kedze som tu bol predtym par krat na dovolenku a mal som tu jedneho kamarata o ktorom som vedel, ze mi pomoze..... Vdaka mojmu odchodu, mi tu na byvanie a stravu staci 400-450e a mam vsetko co potrebujem, aj nieco naviac ..... Hladam niekoho, kto uvazuje o niecom pod. ale ma nejake obavy, ze co a ako... Hladam niekoho, kto taktiez hra poker a uvazuje o nom ako o zamestnani a chcel by to skusit... Hladam ho preto, ze som tu pol roka sam a dost by mi pomohlo, ak by sa nasiel niekto, kto je schopny sa zlesovat a hravat 8-12hod. denne, resp. kolko sa da a naplno a podporovat sa v casoch ked to nebude zrovna tocit a naopak ... spolocne studium clankov a videi a celkove sebavzdelavanie v pokri a vsetko okolo toho .... + by bolo super, ak by ma dokopal do posilky a chodit behavat, lebo sport si myslim, naj odbura stres a celkove napatie, ktore pri hre asi nikto nepotrebuje:)
      na predstavu - mam zariadeny 2izb. byt s klimatizaciou, internetom, tv a so vsetkym co na obycajne byvanie treba + balkon z ktoreho vidim na more... platim s elekt. a vodou cca 180e mes., potraviny su cca o 10-20% lacnejsie ako u nas, mozno aj viac, nemam taky prehlad platim cca 170e mes. (v tom su aj cigarety, su tu o poznanie lacnejsie LM blue cca 1,7e krab.). + 20e na kavu, ci pivo ked uz mi sibe :) ak niekto pozna hurgadu, nachadzam sa pri hoteli Sea Gull len tak na predstavu, este som sa nepytal, ale myslim si ze by sa nasiel taky isty byt tu v baraku, aby sme mohli spolocne hravat...
      Mam 10min od bytu aj plaz, neni prob. ist, vziat knihu o pokri, relaxovat a vzdelavat sa ..... ale asi skor spat :)

ak by bol zaujem, staci sa ozvat, vysvetlim konkretne svoju predstavu a zodpoviem nejasnosi a otazky ...
      a ak by zaujem nebol, aspom som to skusil :) ) drzim sa jednej pravdy "ak sa nespytas, odpoved bude vzdy nie" :)
      GL all :)
  • 35 odpovědí
    • Kriegphilosopher
      Kriegphilosopher
      Bronz
      Registrace: 02.03.2012 Příspěvky: 1,308
      ahoj, respekt za non-konformní move :f_thumbsup:

trochu off topic: chodíš do společnosti mezi egyptany? poznáváš jejich kulturu? estli ano, povíš mi co se ti ti líbí/nelíbí v rozdílech tamní kultury a společnosti?
    • dolcevita111
      dolcevita111
      Bronz
      Registrace: 04.05.2014 Příspěvky: 9
      tak to ako by som pisal ja sam,super drzim palec,ja s priatelkou sa chystame ,no termin este nevieme upresnit,lebo potrebujeme dokoncit stavbu domu a vypadnut odtialto...,drzim ti palec a ked pojdeme urcite sa ti ozveme gl
    • suni98
      suni98
      Bronz
      Registrace: 09.08.2009 Příspěvky: 126
      Jedna mala drobnost, z Egypta sa na Pokerstars nepripojis kedze je na zozname bloknutych krajin z oktobra 2014.
    • dolcevita111
      dolcevita111
      Bronz
      Registrace: 04.05.2014 Příspěvky: 9
      osobne nehram na staroch ani na FT
    • belmondotn
      belmondotn
      Bronz
      ahojte, dakujem za podporu...
      krieg- co sa tyka ludi, spolocnosti a pod., mam skusenosti s ludmi mam dobre a aj zle ... zije tu takmer 100mil. ludi z toho 40mil nema pracu, cize je tu chudoba a na zaklade toho sa ta vacsina ludi ak vidi, ze si turista snazi odrbat, ale nie kazdy... to iste ako u nas... ale v globale sa tu ludia viac respektuju a pomahaju si jeden druhemu...
      mam tu kam. egyptana, ktory mi pomaha so vsetkym co potrebujem... neviem ti toho moc povedat, ked ze som na byte a hram, nemam cas chodit do spol.:) kazdopade povazujem tu ludi za omnoho lepsich, zabavnejsich, priatelskych ako u nas... som tu omnoho stastnejsi ako na Sk....

Dolcevita- dakujem pekne, drzim palce, nech cim skor mozete dojst do tepla a jasne ozvy sa, ak budem vediet pomozem ak to bude v mojich silach a budete nieco potrebovat :)

Suni98- ano mas pravdu, ked som prisiel, cca po 2mes. ma pokerstars aj full tilt blokol, tak hravam na titane, ale aku vcera mali opat tech. problemy, tak sa chcem vratit na PS s tym, ze si skusim stiahnut nejaky plateny program na maskovanie IP a VPN a dufat, ze ma uz nevystopuju :)
    • suni98
      suni98
      Bronz
      Registrace: 09.08.2009 Příspěvky: 126
      Myslim ze Stary len tak lahko neodrbes cez VPN, ak teda niesi nejaky pc guru.

Inac ma napadlo, ze ak si v Hurghade tak odporucam vyskusat potapanie, je tam jeden super instruktor z ceska Mirek Pacal, ma jednoznacne najnizssie ceny :)
      myslim ze sa da najst na fejsbuku
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      Registrace: 01.04.2014 Příspěvky: 1,726
      no myslim ze na potapanie zrovna nema ked pise ze ledva vyzije
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      citujem:
      ...byvanie, leasing, poistka, pusal a xy dalsich veci...
      kde kazdy pracujuci clovek za 500e pada dole hubou od unavy...

no a hentie veci v egypte platit nemusis?
      a vec na slovensku i tak nepracujes ale hras poker, tak to mas jedno kolko zaraba pracujuci clovek ne?

ci v com vidis ten mega rozdiel... v nizsich cenach potravin ? v tom ze slovensko nema plaz/more?

preco ja chcem prec zo slovenska:
      lebo vsetci ludia sa tu viacmenej sravaju/citia jak ty, ze kazdy sa citi ako keby mu niekdo nieco ukradol, nikdo nie je spokojny, kazdy len druhemu zavidi , nikdo nikomu nepomoze, nikdo sa nerespektuje... ale tak verim ze korenom toho je celkovo spatna ekonomika a spatne vedenie statu, rozkradanie EU fondov, tunelovanie atd... ale tak to je asi aj v inych statoch ne? i ked mozno ne tak moc jak tu... kazdopadne rekonstrukcia/udrzba nejakych verejne pouzivanych miest ako vlakove stanice atd by davno mala byt namieste... ale proste nikdy nikde statne peniaze vraj niesu obv... kym sa nieco take stane tak sa vzdy caka tak 10 rokov a mozno tvoje vnucata sa dockaju ze vam zrekonstrujuju stanicu ... a mozno ani tie nie..

atd no, na slovensku je toho bullshitu vela, ale neviem jak to je v inych krajinach, v cesku to asi bude podobne... ci?
    • belmondotn
      belmondotn
      Bronz
      To, ze ledva vyzijem, bolo obrazne.... mam vsetko, co potrebujem.... neskusal som este potapanie, teda ak nepocitam na hotely so snorchlom a cechov tu zije dost, az som bol prekvapeny... u mna v baraku co viem, su minimalne 2zenske z ciech, ale este som ich nestretol, len ich obcas pocujem ked cakali na vytah a telefonovali.... ale urcite chcem potapanie vyskusat, vzhladom na to, ze sem vacsina chodi kvoli tomu :) ) dik za tip :) ) a skusam si prave stiahnut jeden program ipvanish, tak uvidim, ci to bude fungovat... stoji 8e na mesiac a vraj, ak nebudem spokojny, vratia mi peniaze, tak to skusim, nemam co stratit ..... a ak to nepojde, mozno to bude len lepse a ma to tak byt, ked ze az ked som odisiel z PS, zacal som vyhravat a postupovat vyssie, co sa mi na PS nedarili.. este ked som zacinal mi jeden kamarat povedal, ze ak sa chcem tym zivit, aby som odisiel z PS... ja som mu neveril a ukazalo sa, ze mal pravdu .... ak by nebol titan taky nestastny softver, aky je, pravdepodobne tam ostanem.... ale chcem skusit 180ky a lakaju ma ich turnaje ktore podla mna nikto iny neponuka ..... a ak sa o tom bavime, neviete mi niekto poradit hernu, na ktorej by som nasiel 180ky ako ma stars?? alebo aspom nieco, co by sa k tomu priblizovalo?
    • risenecko
      risenecko
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 608
      Fiftage588 původně napsal
      no myslim ze na potapanie zrovna nema ked pise ze ledva vyzije
      On nepise, ze ledva vyzije, iba ze mu staci polovica penazi ako bolo potrebne na Slovensku.
      Keby som nebol zenaty s malym prvacikom tak idem tam, mal by som viac casu na hru a belmondotn by ma naucil hrat :)
      Drzim palce !!!
    • belmondotn
      belmondotn
      Bronz
      Haha, dik risinecko, ze si sa ma zastal, lebo podla reakcii, kazdy si to co som napisal vyklada po svojom a ako mu to vyhovuje :) ) no tazko by som ta naucil hrat, ked sam to neviem :) ) drzim palce aj ja tebe a nezufaj, ze nemas cas hrat, nikdy nevies co sa moze "zajtra" udiat a bude ti dany cas na hru aj rodinu sucasne :) ))
    • MichalS94
      MichalS94
      Bronz
      Registrace: 26.09.2013 Příspěvky: 347
      Krása, přímo můj sen něco takového. Nebýt na škole a mít větší winnings hned bych jel. Držím palce :)
    • belmondotn
      belmondotn
      Bronz
      Dakujem za podporu... verim, ze po skonceni skoly sa ti urcite podari podniknut kroky za svojim snom a dokracas do ciela :) budem drzat palce:)
    • Corn3r
      Corn3r
      Bronz
      Registrace: 27.01.2011 Příspěvky: 308
      good luck :f_thumbsup:
    • dth22
      dth22
      Bronz
      Registrace: 02.04.2013 Příspěvky: 61
      Potom povedz, či ti funguje sa pripojiť na stars cez vpn. Tento rok odchádzam do Bahrajnu. Ten tiež samozrejme blokli v októbri. (a ja hrávam na stars len...)
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 715
      Ahoj. Respekt ze si sa odhodlal sam na vlastnu päst vyrazit do cudziny.
      Ja to skusam na Slovensku. Byvam v Trencine s frajerkou. Musel som dat vypoved v terajsej praci nakolko platovo nechceli ist hore a v pokri si este neviem natolko privylepsit aby nam to stacilo.
      Momentalne hram tiez na Titane NL 10.
      Chcel som sa ta spytat aky limit hravas a kolko vies mesacne urobit euro.
      Drzim palec !
    • husky333
      husky333
      Bronz
      Registrace: 06.03.2013 Příspěvky: 1,364
      Zdar, obdivuju zes nasel odvahu jen tak sam vyjet do ciziny a drzim palce.

Co se tyce VPN, tak bych neriskoval, ze me Stary zabanuji a pak nebudu moct hrat ani tam kde jsou Stary povolene: f_drink:
    • belmondotn
      belmondotn
      Bronz
      ahojte, dakujem za podporu... :) vcera som stars spustil cez vnpvanish program a slape to ... :) cize ti to bude slapat aj v bahrajne...:) pojdeme potom na F1:)
      stoji ten program 10$ na mesiac...
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      tak to treba pustit 5$ spinko abys mel tech 10$
    • 1
    • 2