Blog jako hlídací pes pro mou diciplínu

• johnyx5
      johnyx5
      Bronz
      Registrace: 04.07.2008 Příspěvky: 161
      Zdravím, budu velmi stručný, protože beztak nikoho nebaví číst sáhodlouhé texty :) Můj bankroll v poslední době dostal velké rány v podobě cashoutů a stupidní špatné hry na nl50. Rozhodl jsem se tedy začít jakoby od nuly s bankrollem +/- 100 dolarů a pokusit se o takovou menší challenge a sice dostat bankroll do konce února na 1000. Vím, cíl je to velmi smělý, nicméně je to pouze jakási motivace a půjde spíš o to dostat bankroll co nejblíže 1000 dolarů. Nicméně v plánu mám grindit opravdu hodně, takže to nemusí být úplně nereálné. Zároveň se chci zapojit do promo King of Micros a dlouhodobě do Cornieho challenge (jestli mi někdo může poradit co musím udělat pro to abych se mohl zapojit?). Všechno to dělám proto, abych znovunabyl sebevědomí a hlavně opravdu zlepšil svou hru, protože sice nejsem žádný začátečník, ale zároveň jsem poker vlastně nikdy pořádně neuměl. Zde následuje můj graf z nl 25 zoom so far tento rok, který ukazuje, že overall stojím za prd, ale na čem stavět snad je :)

Tento blog tedy bude sloužit pro mě jako hlídací pes jak je uvedeno v názvu, tzn. že sem budu každý den postovat svůj progres a plnění cílů, jako to dělá např. yegon a spol. v threadu winning poker is just a **** habit. A to hlavně proto abych se musel stydět sám před sebou protože neočekávám, že to bude číst moc lidí :D

Bankroll budu mít rozdělen na dvě herny (coral poker a pokerstars) a to z toho důvodu, že nemám tracknuté stars a potřebuju získat aspoň gold status na psgy. Budu mít tedy 50eur na coralu a 50usd na pokerstars. Od zítřka do konce roku bych chtěl odehrát 72000 hands na zoomu/speedu, s tím, že pokud se mj bankroll bude zvyšovat a ne snižovat budu používat agresivní brm, tzn. se 100 dolary/eury půjdu na NL10 (při 80 zpět na nl5), při 200 eurech na ipokeru půjdu na nl20, při 250 dolarech na pokerstars půjdu na nl25. Nebudu hrát zároveň na obou hernách takže střídání límitů by neměl být velký problém. Zároveň si budu dávat i studijní cíle, posilovnu či domácí cvičení a četbu knih. Celkově mám prostě ted spoustu času tak chci makat a chci tomu dát nějaký řád, klasika :)

Takže nějaký nástřel cílů na únor bude vyadat nějak takto (možná ještě upravím):
      Hands - 0/72000
      videa na psgy - 0/18
      vložení hand do hj fóra jakýkoliv limit do nl25 - 0/54
      okomentování hand v hj fóru jakýkoliv limit do nl25 - 0/54
      četba (počet knih) - 0/2
      posilovna/domácí cvičení - 0/9

Tak doufám, že to dává aspoň trochu smysl pokud to někdo četl, tak wish me luck a naoplátku gl :)
  • 7 odpovědí
    • johnyx5
      johnyx5
      Bronz
      Tak jsem si právě přečet, že pro účast v Cornieho výzvě musím hrát na tracknuté herně, je to stále tak? Pokud ano tak z Cornieho výzvy nic nebude, protože bdu hrát převážně na starech, které nemám tracknuté :(
    • Himbus
      Himbus
      Bronz
      Registrace: 20.11.2009 Příspěvky: 188
      johnyx5 původně napsal
      Tak jsem si právě přečet, že pro účast v Cornieho výzvě musím hrát na tracknuté herně, je to stále tak? Pokud ano tak z Cornieho výzvy nic nebude, protože bdu hrát převážně na starech, které nemám tracknuté :(
      Ano je to tak bohuzel, taky se kvuli tomu neucastnim :-(
    • johnyx5
      johnyx5
      Bronz
      Takže zatím takhle, v sobotu jedu lyžovat takže to nebude nic moc, v neděli si pak nastavím týdenní cíle.

Hands - 6934/72000
      videa na psgy - 1/18
      vložení hand do hj fóra jakýkoliv limit do nl25 - 0/54
      okomentování hand v hj fóru jakýkoliv limit do nl25 - 1/54
      četba (počet knih) - 0/2
      posilovna/domácí cvičení - 1/9

Zatím nic moc, je třeba se do toho víc opřít :D
    • johnyx5
      johnyx5
      Bronz
      Takze so far jedine v cem dodrzuju plan je volume. Ostatni cile zatim fail, nicmene jak jsem psal byl jsem ted par dni mimo a od zitrka si nastavuju tydenni cile. Hand mam zatim odehrano 21000 a na nl5 to celkem fici takze se muj bankroll pohybuje kolem 100 na obou hernach a od zitrka bych uz mel hrat nl10. Jak jsem rikal, cile trochu poupravim a nastavim si je na nasledujici tyden, tady jsou:

Prekopat preflop range
      Kaddy den si udelat session review z predchazejiciho dne
      Postovat do hj fora co nejvic kazdy den
      Docist rozecteniu knihu

Toto jsou cile, ktere nebudu nijak trackovat, Ale rad bych si v nedeli rekl u vsech "splneno", ikdyz ty range mi budou asi pravdepodobne trvat dele. Nasleduji cile, ktere chci trackovat denne:

Pocet hand: 0/30k
      Videa/coachingy na psgy: 0/7
      Posilovna/cviceni (itra si jdu koupit permici, takze o motivaci by melo byt postarano :) ): 0/4
    • johnyx5
      johnyx5
      Bronz
      Byly nějaké povinnosti, takže herně bída. Nicméně proběhlo nějaké to studium, takže pohoda. Od zítřka naplno a volume bych pořád měl v pohodě stihnout. chtěl jsem hrát dneska do noci pořádnou session, ale jsem grogy, takže nebudu pokoušet ten hotrun co jsem chytnul po zapnutí nl10 :)

Pocet hand: 800/30k
      Videa/coachingy na psgy: 1/7
      Posilovna/cviceni: 2/4

Ještě postnu graf od začátku psaní tohoto blogu:

• johnyx5
      johnyx5
      Bronz
      Takže změna plánu, na ps se moc nedaří a bankroll je někde na 60 dolarech, takže budu hrát jenom na ipokeru, kde mám už nějákých 180e (nemyslím si že by byl takový rozdíl v obtížnosti, je to imo čistě otázka runu) a hraju nl20 pokud nepadnu pod 160 (byl jsem už na 225, ale samozřejmě mě dohnala ev, která mi na nl5 a 10 přála :) ). Hraju na winner pokeru (ne na coralu jak je uvedeno v prvním postu), kde clearuju first deposit bonus, takže tam budu hrát dokud ho neclearnu, pak se asi zase přesunu na stary, kde je mým cílem supernova tento rok (so far asi 23kvpp). Ve studiu mě zatím dost brzdí to, že jsem stále stříbro (493 strategy points :( ) což mi blokuje přístup do gymnázia a k zajímavějším videím (hlavně si chci projet celého weazla). Vytvoření nových preflop rangí taky zatím docela flákám. Takže ted jdu na chvíli ven a po návratu někdy kolem 22:00 bude grind aspon do 3:00, ráno budíček cca v 10:00 a pořádně se vrhnout na ty range. Gl všem

Pocet hand: 7534/30k
      Videa/coachingy na psgy: 1/7
      Posilovna/cviceni: 3/4
    • johnyx5
      johnyx5
      Bronz
      Tak to vypadá na velký fail tento týden skoro ve všem :) O to tvrdší musí být cíle příští týden a musím si vymyslet i nějaké tresty za nesplnění. Nicméně výsledkově to tak straěné není, na stars v cashieru svítí 102, na winneru 299. Pokud budu tvrdě makat příští týden, tak by to společně s bonusama mohlo hodit těch 1000 dolarů na konci měsíce, ale to je vedlejší a přednější je ta hard work :) . Navíc jsem neodolal a pinknul si phase turnájek na stars za 11 doalrů a podařilo se mi postoupit do zítřejší phase2 se 40 blindovým stackem, takže možná bude i nějaké to malé přilepšení k bankrollu, ale stejně uvažuju že si turnaje v lobby na stars zakážu, protože je neumím hrát, ale strašně mě baví a vrážím do nich zbytečně peníze.

počet hand: 19061/30k
      Videa/coachingy na psgy: 3/7
      Posilovna/cviceni: 3/4