BLOG: NiZoM28 z $50 -> $10000

• NiZoM28
      NiZoM28
      Bronz
      Registrace: 14.10.2012 Příspěvky: 166
      Zdravím,
      Jmenuji se Martin, aktuálně studuji první ročník na VUT FSI v Brně. Poker už pár let hraji, bohužel bez nějakých úspěchů. Moc důsledný v dodržování BRM jsem nebyl, takže to vždy skončilo v nějakém turnaji .. :f_biggrin: .

Tímto blogem bych se chtěl pokusit o nový start, který doufám bude úspěšný :) .
      Hlavně bych se chtěl zaměřit na moji psychiku a vůli vydržet nezapínat turnaje :f_biggrin:

Tento rok jsem se pokusil hrát NL5 Speed na WH, odehrál jsem něco přes 6k ruk (s -13bb/100). Bohužel to moc nevyšlo, ten soft se nedá, takže zbytek cashout. Aktuálně jsem vložil $50 na PS, kde pokusím můj vklad zhodnotit :f_cool: .

Z depozitu jsem dostal free tokens na spin a vytošil jsem $16 , takže aspoň pěkné přivítání do začátku.

Startovní info:
      Herna: Pokerstars NL2 ZOOM
      Bankroll: $66

Cíle:
      Dosáhnout cca 50/50 hraní a učení.
      Volume goal si zatím nedávám, za týden začíná škola, tak uvidíme jak to půjde.
  • 14 odpovědí
    • tomatostone
      tomatostone
      Bronz
      Registrace: 02.10.2014 Příspěvky: 364
      Ahoj,
      tak hodně štěstí a pevné nervy. :gl:
    • NiZoM28
      NiZoM28
      Bronz
      tomatostone původně napsal
      Ahoj,
      tak hodně štěstí a pevné nervy. :gl:
      Zatím se snažím :f_biggrin: , tobě taky :gl:
    • NiZoM28
      NiZoM28
      Bronz
      1. týden je za mnou :f_biggrin:

Pokerově to zatím ujde, sice jsem v mínusu, ale prostě mi to netočí ...
      Hraju 4 stoly NL2 FR ZOOM a je to super, nenudím se a docela to ubíhá. Je pravda že někdy přijde spot kdy nechám radši time out na ostatních a soustředím se jen na jeden stůl, ale stává se to jen občas.

Volume je bídné ... , i díky tomu že jsem přes víkend nehrál, ale už jsem na intru, takže můžu začít grindit (teda pokud nebudu pít :f_drink: ).

Stats:
      Bankroll : -9,51 --> $56,49
      Volume: 4358 hands

Cíl z minulého týdne:
      50/50 hraní/studium --> 50/50 to určitě nebylo, ale byl jsem na couchingu + trochu jsem studoval hh, taky analyzoval a přečetl basic články

Cíl na další týden:
      :diamond: Zvýšit volume
      :diamond: Přečíst bronz články + analyzovat hh
      :diamond: Necallovat over bety na turny i když mám AA :f_mad:
    • Malibak
      Malibak
      Bronz
      Registrace: 10.09.2014 Příspěvky: 89
      Ahoj :f_drink: Budu držet palce a určitě to nevzdávej ! Začátky jsou vždy nejtěžší, ovšem to, co tě čeká na konci cesty se snad nedá ani popsat :) Tak hodně štěstí u stolů :f_thumbsup:
    • NiZoM28
      NiZoM28
      Bronz
      Dneska konečně první pořádný plusový den :f_biggrin: , sice to mohlo skončit i lépe ..., ale stáry zase nezklamaly :f_mad:
      Za dnešek 2k hands a +3,5BI.

3 handy které nevyšli jak měli :f_biggrin:

1. Normálně nemám JJ v PF AI, ale tady po té akci jsem to už nevydržel
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 9 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $5.88 (294 bb)
      Hero (BB): $2 (100 bb)
      UTG+1: $0.41 (20.5 bb)
      UTG+2: $3.07 (153.5 bb)
      MP1: $1.27 (63.5 bb)
      MP2: $3.05 (152.5 bb)
      MP3: $3.72 (186 bb)
      CO: $1.25 (62.5 bb)
      BTN: $1.06 (53 bb)

Preflop: Hero is BB with J J
      UTG+1 raises to $0.04, 3 folds, MP3 calls $0.04, CO raises to $0.06, BTN folds, SB calls $0.05, Hero calls $0.04, UTG+1 calls $0.02, MP3 raises to $0.08, CO raises to $0.10, SB calls $0.04, Hero calls $0.04, UTG+1 calls $0.04, MP3 raises to $0.12, CO calls $0.02, SB calls $0.02, Hero calls $0.02, UTG+1 raises to $0.41, MP3 calls $0.29, CO calls $0.29, SB folds, Hero raises to $2 and is all-in, MP3 calls $1.59, CO calls $0.84 and is all-in

Flop: ($5.78) K 5 7 (4 players, 2 are all-in)
      Turn: ($5.78) 4 (4 players, 2 are all-in)
      River: ($5.78) K (4 players, 2 are all-in)

Results:
      $5.78 pot ($0.20 rake)
      Final Board: K 5 7 4 K
      Hero showed J J and lost (-$2 net)
      UTG+1 showed A 2 and lost (-$0.41 net)
      MP3 showed A K and won $5.58 ($3.58 net)
      CO showed A T and lost (-$1.25 net)

2. tohle byl asi over play na riveru, musím se na to ještě podívat

SB: $2.27 (113.5 bb)
      BB: $2.83 (141.5 bb)
      UTG+1: $4.92 (246 bb)
      UTG+2: $2 (100 bb)
      MP1: $1.77 (88.5 bb)
      MP2: $1.92 (96 bb)
      MP3: $2.51 (125.5 bb)
      CO: $1.39 (69.5 bb)
      Hero (BTN): $4.19 (209.5 bb)

Preflop: Hero is BTN with K K
      4 folds, MP3 raises to $0.04, CO folds, Hero raises to $0.12, 2 folds, MP3 calls $0.08

Flop: ($0.27) 4 J 6 (2 players)
      MP3 bets $0.13, Hero calls $0.13

Turn: ($0.53) J (2 players)
      MP3 bets $0.25, Hero calls $0.25

River: ($1.03) J (2 players)
      MP3 bets $0.99, Hero raises to $3.69, MP3 calls $1.02 and is all-in

Results:
      $5.05 pot ($0.18 rake)
      Final Board: 4 J 6 J J
      MP3 showed A J and won $4.87 ($2.36 net)
      Hero showed K K and lost (-$2.51 net)

3. Asi taky trochu přehnané

SB: $2 (100 bb)
      Hero (BB): $2.38 (119 bb)
      UTG+1: $2.50 (125 bb)
      UTG+2: $3.39 (169.5 bb)
      MP1: $0.77 (38.5 bb)
      MP2: $2 (100 bb)
      MP3: $2.95 (147.5 bb)
      CO: $5.09 (254.5 bb)
      BTN: $2.42 (121 bb)

Preflop: Hero is BB with 4 3
      2 folds, MP1 calls $0.02, MP2 folds, MP3 calls $0.02, 2 folds, SB completes, Hero checks

Flop: ($0.08) 4 K 3 (4 players)
      SB bets $0.06, Hero calls $0.06, MP1 calls $0.06, MP3 folds

Turn: ($0.26) T (3 players)
      SB bets $0.22, Hero calls $0.22, MP1 folds

River: ($0.70) 3 (2 players)
      SB bets $0.50, Hero raises to $2.08 and is all-in, SB calls $1.20 and is all-in

Results:
      $4.10 pot ($0.14 rake)
      Final Board: 4 K 3 T 3
      SB showed 4 4 and won $3.96 ($1.96 net)
      Hero showed 4 3 and lost (-$2 net)

• NiZoM28
      NiZoM28
      Bronz
      Týdenní update

2. týden mého progresu:
      a) in RL: Proběhl první týden semestru ... Docela opruz, shytal jsem tří hodinové přednášky a opravdu 3 hodiny se to nedá vydržet ..., takže to s docházkou nevidím moc růžově :f_drink:
      b) V pokru to byla ze začátku houpačka, ale nakonec o víkendu jsem docela točil a tak je to můj první týden v plusu :f_cool:

Při hraní se celkem cítím dobře, akorát někdy dělám blbosti ... Poprvé se u mě projevil tilt ..., naštěstí po odpáleném BI jsem vypínal, takže to nakonec skočilo dobře.
      Snažím se omezovat callování riverů - docela se daří, takže jsem rád. Jinak ohledně učení je to bída, nepřečetl jsem nic, akorát byl na couchingu ...

Taky jsem si zapl 3x $1 4-max kvaldu na SM ... teda je to pěkná ruleta :f_biggrin:

Stats:
      Bankroll : + $13,13 -> $69,79
      Volume: +7 665 hands -> 12 023 hh celkem

Cíl z minulého týdne:
      :diamond: Zvýšit volume - docela se povedlo
      :diamond: Přečíst bronz články + analyzovat hh - fail, akorát procházení po/před sesion ztrátové spoty
      :diamond: Necallovat over bety na turny i když mám AA - docela se daří

Cíl na další týden:
      :heart: Dostat volume nad 10k/week.
      :heart: Začíst číst články a zapojit se do hj fora.
    • NiZoM28
      NiZoM28
      Bronz
      Hodinová sesion a hned + 6BI :f_biggrin: . Konečně to začalo chodit, doufejme že shit run je pryč.
      Dneska musím nahrát ještě něco kolem 2k hands, uvidím jak se budu cítit večer, ale doufám že to půjde. Včera jsem nahrál jen kolem 1k hands, takže dneska b to chtělo dohnat, aby bylo 2k /den.
      Zjistil jsem, že když vyhrávám tak se hraje skoro samo a když to netočí/nechodí tak mě to tak nebaví .... Na tom se bude ještě muset zapracovat. :f_cool:
    • NiZoM28
      NiZoM28
      Bronz
      Včera se mi teda večerní session vůbec nepovedla ... drtivou většinu co jsem v poledne vyhrál jsem prohrál. Musím si hru trošku z analyzovat, myslím že na riveru docela často calluju overbety/potbety.

Na druhou stranu jsem hrál na Winner pokeru turnaje (dostal jsem free ticket) a byl jsem 3. :f_cool:

Oproti jiným trefám co jsou tu na fóru, tak je to zanedbatelné, ale boostlo mě to BR skoro o 100% :f_biggrin:
    • NiZoM28
      NiZoM28
      Bronz
      Týdenní update

Týden uběhl jak voda, takže můžu rekapitulovat. Celkově se mi docela dařilo, i když ve své hře nacházím stále chyby (většinou se opakující). S volume docela spokojenost, i když cíl nesplněn, tak jen o trochu. Výsledkově to mohlo dopadnout určitě lépe, 3-way all-iny zatím moc nevytáčím, na druhou stranu si většinou pamatuji jen ty špatné věci :f_biggrin: , těch vytočených 8% taky pár bylo :f_cool: . Každý den jsem bohužel nestihl odehrát, většinou se snažím zapínat pouze pokud se mi chce, abych omezil možnost tiltu.

Taky jsem vytočil turnaj na winneru za $60, bylo to za free ticket takže velká spokojenost :f_drink: , akorát zase to nebylo první místo ..., konec jsem trochu odpálil, bylo to ve 3 ráno a ve třech byl avg něco kolem 40bb a lvl 10 min. Poslední handa - já 3-barrel semi-bluf s middle párem a borec měl quads ...

Akorát nemůžu vybrat a k supportu jsem se ještě nedokopal, takže uvidím podle nálady ale možná shotnu NL5, celkově BRM je, akorát na iPokeru je jen 6-max speed, takže budu muset zkusit asi normal stoly. Moc se mi nehce kombinovat FR a SH.

Na stárech určitě zatím budu hrát jen NL2, chce to ještě trochu dopilovat hru.
      Konečně jsem se dostal i k nějakým článkům, takže celkem spokojenost v tomhle směru.

Stats:
      BRM: +73,40 -> $140
      Volume: + 9291 -> 21314

Cíl z minulého týdne:
      :heart: Dostat volume nad 10k/week. FAIL, ale jen o kousek :f_biggrin:
      :heart: Začíst číst články a zapojit se do hj fora. Snažím se

Cíle na další týden:
      :diamond: Zaměřit se na open ranges + 3bet range.
      :diamond: Znovu volume + 10k .
      :diamond: Méně se zaměřit na denní výsledky, soustředit se na hru

Song na závěr :f_thumbsup:
    • NiZoM28
      NiZoM28
      Bronz
      První měsíc za mnou

První měsíc aktivního hraní za mnou, takhle jsem v minulosti nikdy nevydržel dodržovat pravidla. :f_biggrin:
      Poslední týden byl nejhorší za poslední měsíc, čistě ve hře asi -7BI, na druhou stranu se mi podařilo vytočit na PS all-in turnaj (za $31), takže díky tomu jsem nezaznamenal zatím mínusový týden.
      Ve hře pořád často dělám chyby, hlavně přeceňuji sílu hand a pořád nedokážu zahazovat co bych měl.
      Také jsem poprvé zkusil shoot na NL5, který nevyšel, takže zatím budu stále brázdit NL2. :f_biggrin:

Poslední týden nebyl vůbec lehký, docela mě to řezalo co to šlo + moje chyby tomu vůbec nepomohly. I díky docela dobrému volume jsem si v neděli odpočinul a vůbec nezapnul poker.

Week stats:
      BR: +$12,20
      Volume: 15516

Cíle z minulého týdne:
      :diamond: Zaměřit se na open ranges + 3bet range. prostudovány články, takže asi jen tak z 50% DONE
      :diamond: Znovu volume + 10k . DONE
      :diamond: Méně se zaměřit na denní výsledky, soustředit se na hru FAIL

Cíle na další týden:
      :club: Volume nad 10k
      :club: Číst články + nějaké video a celkově na sobě pracovat

Month:
      Profit: +86,27
      Volume: 36830

Cíle do dalšího měsíce:
      :heart: Volume nad 30k
      :heart: Dostat se na NL5
      :heart: Pořádně zabrat

Na závěr můj graf:

• NiZoM28
      NiZoM28
      Bronz
      Týdenní update

Bude to sice za 2 týdny, ale ten první jsem moc nehrál. Hra mě ani nebavila + to taky netočilo ... Volume jsem moc nedosáhl, skoro 14k hand za 2 týdny.
      K závěru minulého týdne už jsem se trochu dokopal k pokeru a docela to aj vyšlo. Hlavně už zkouším NL5 a jsem tam zatím dokonce nad ev :f_cool: . Ale uvidíme jak to půjde, ve hře mám docela chyby. Při sesion občas ztrácím koncentraci a to se podepíše na hře.
      Docela jsem teď začal číst hodně článků, tak snad to nějak zapasuju do hry.
      Taky jsem dosáhl prvního milníku a to 50k hands :f_biggrin:

Stats
      BR: +$26,3 -> $182
      Volume: 8143 - > 50006

Cíle na další týden
      :heart: Volume 10k +
      :heart: Číst články + shlédnout nějaká videa
    • NiZoM28
      NiZoM28
      Bronz
      Týdenní update

Minulý týden jsem konečně odehrál pouze na NL5. Sice jsem toho moc neodehrál, ale pokud jsem hrál tak to stálo zato :f_biggrin: . V podstatě jsem hrál pouze první 3 dny v týdnu. Od čtvrtku jsem měl plný program kdy nebyl čas na poker, plán byl že v neděli ještě něco nahraju, ale chytil jsem virózu a s horečkama se nedá hrát.

Stats
      Volume: 4473 -> 54479
      BR: +$37 - > $219,6

Cíle z minulého týdne
      :heart: Volume 10k + - FAIL
      :heart: Číst články + shlédnout nějaká videa - Něco jsem přečetl, ale chtělo by to ještě zlepšit

Cíle na další týden
      Žádne si teďka nedávám, minimálně do středy budu marodit a pak se uvidí jestli vůbec něco odehraju.
    • NiZoM28
      NiZoM28
      Bronz
      Update

Dlouho už jsem nice nenapsal, tak aspoň něco krátce.
      Můj výpadek v aktualizování blogu a hraní pokru, prvně způsobila virózka :f_biggrin: , která se protáhla na tři týdny a poté jsem zase doháněl průběžné zápočty a taky konečné zápočty. Naštěstí mám vše kromě fyziky (budu přezkoušen, ale je to hard). Důležité že kredity vyjdou :f_cool: .
      Poker jsem díky tomu nehrál, maximálně zapnul nějaký spin, v naděje na 1M, to se mi bohužel nevydařilo, ale pár dolárků jsem vyhrál.
      Minulý týden jsem se konečně vrhl na poker, ubral jsem stoly na 2 ZOOM. Určitě je to lepší, sice nemám takové volume ale zase více přemýšlím nad spotech (někdy je to sice kontraproduktivní ale tak co už :f_confused: ).
      Aktuálně shotuju NL10 ZOOM, docela to zatím točí tak snad to nezakřiknu :f_biggrin:
    • NiZoM28
      NiZoM28
      Bronz
      Rekapitulace Května

V květnu bohužel mnoho neodehráno, něco kolem 6k hand. Zkoušel jsem shotovat NL10 bylo to jak na houpačce ale celkově jsem byl v květnu jen v mírném mínusu.
      Celkový propad byl poznamenám pár nepodařenýma spinama a taky jsem zkusil pár scoopu. Aktuálně volume nic moc, je zkouškové takže není moc času ani chuť.
      NL10 na chvíli zase vyměním za NL5, celkově na NL10 si myslím že jsem hodně money scared + když dostanu nějaký suck tak jsem z toho mimo a celkově sesion jde do háje.
      Studium je moje nejslabší článek, asi měsíc jsem si nic nepřečetl, toto by chtělo určitě zlepšit.
      Jako velký úspěch vidím moji red line, která v podstatě +- neklesá od doby kdy jsem přešel ze 4 stolů na 2.

Stats:
      Celkový počet hand: 65286
      Celkový bankroll: $170

Plány červen:
      :spade: Dodělat zkouškové a začít znovu grindit
      :spade: Dostat se na 5k/ week při 2 stolech zoomu
      :spade: Nezapínat žádné turnaje ani kvaldy
      :spade: Více studovat