Přerušení studia na VŠE

• maxtere
      maxtere
      Coach
      Coach
      Registrace: 23.03.2009 Příspěvky: 1,898
      Ahoj, už jsem fakt tragéd když píši kvůli přerušení studia na škole na pokerový forum. Ale jelikož moc lidí z vše neznám a ty co znám tak nevědi tak by to skusím tady.
      Na studijním mi řekli že se žádost o přerušení studia vyplňuje, dělá přes ISIS já to tam ale nikde nemůžu najít. Nevíte někdo, kdo chodí či chodil na VŠE přes co nebo kde to mám hledat v tom ISISU?
  • 13 odpovědí
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      si fakt myslis ze ak prerusis studium a budes poker pro zarabat solid prachy cestovat po svete ze ju potom niekedy mozno raz dokoncis?:D alebo ze sa ti niekedy o par rokov bude znova do toho chciet?:s_biggrin:
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      Registrace: 01.04.2014 Příspěvky: 1,726
      a hlavne tie predmety co si spravil teraz, tak ti uz o rok neuznaju popripade neskor
      napr. na VUT brno to bolo asi tak ze napr. ak si mal z predmetu E tak ti to neuznaju vobec ak by si opakoval studium.. ak D tak ti to vydrzi nejak 2 roky, ak C tak 3 roky... alebo take nieco... takze bud sa na to vyjeb alebo to dokonci :f_thumbsup: ja uz som sa tiez na to chcel vyjebat 100x, ale ked uz som v podstate na konci tak nech uz mam aspon ten posrany kus papiera(cti titul) nech si mam s cim vytret rit xD :roto2: :badteeth: :banana: :sfishy:
    • KillerFishes
      KillerFishes
      Bronz
      Registrace: 11.07.2010 Příspěvky: 2,313
      Čus, v isisu vím jenom o moje studium -> portál studenta -> podání elektronické žádosti na studijní oddělení.

bude asi záležet z jaké jsi fakulty, my máme třeba přímo dokument: fph.vse.cz/att/formulare/frm_fph01.doc, tak zkus projet stránky fakulty.

Hlavní je vyplnit podle mě aspoň něco dokud se nerozjede nějak víc semestr, pak by mohli prskat :) Ale jinak souhlasím teda s kluky, pokusil bych se to doklepat, však VŠE není žádný hardcore .. ;) )
    • Horrigan1
      Horrigan1
      Bronz
      Registrace: 14.06.2014 Příspěvky: 349
      malinko OT, tak do spoileru
      Víte, proč matfyzáci nemají jarní prázdniny?
      .....
      Aby si v mezičase nemohli udělat VŠE :banana:
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      Horrigan1 původně napsal
      malinko OT, tak do spoileru
      Víte, proč matfyzáci nemají jarní prázdniny?
      .....
      Aby si v mezičase nemohli udělat VŠE :banana:
      :banana: podobne vtipy mame u nas s trencinskou univerzitou :badteeth:
      alebo u nas na zilinskej univerzite s fakultou PEDAS :banana:
    • FakyCZ
      FakyCZ
      Bronz
      Registrace: 28.11.2011 Příspěvky: 471
      ja si to uz nepamatuju ale taky myslim ze sem stahl normalne nejakej dokument do kteryho sem natukal nejaky info a bylo to..

jediny co si ale pamatuju ze preruseni nepomohlo a stejne sem pak po jednom semestru vypadl uplne:D a s tema predmetama to bude pravda.. oni sou tam na to uchylny a nechtej uznavat skoro nic:D
    • AlmightyM
      AlmightyM
      Bronz
      Registrace: 06.04.2012 Příspěvky: 133
      a nechtej uznavat skoro nic:D
      možná má maxtere samý Áčka :f_drink: , ty se uznávají... teda aspoň u nás v Brně
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Proč tomu říkáte isis ffs? Jako "informační systém informačního systému"?
    • 90polly90
      90polly90
      Bronz
      Registrace: 31.01.2011 Příspěvky: 179
      @Alficor
      Integrovaný studijní informační systém :D
    • maxtere
      maxtere
      Coach
      Coach
      Registrace: 23.03.2009 Příspěvky: 1,898
      KillerFishes původně napsal
      Čus, v isisu vím jenom o moje studium -> portál studenta -> podání elektronické žádosti na studijní oddělení.

Díky to jsem si přesně myslel že to bude. Dokonce jsem to po dlohém hledání našel napsaný i někde v řádu sice jiný fakulty ale to je jedno.

Přerušuju studium proto že v současnosti prostě nemám motivaci tu školu dělat nechodil sem na přednášky cvičení a pak ani na zkoušky.
      Jestli je VŠE pro někoho těžká pro někoho lehká je mi uplně jedno je to relativní. Nikdy sem nechápal že se někdo vytahoval tím že dělá tuhle školu nebo tuhle školu a pak pomlouval ostatní školy neni to jedno? Nikdy sem ty pře nechápal gympláci se nebavili stěma co chodili na učnák protože si mysleli že sou něco víc nevim. Mě bylo vždycky jedno jestli někdo chodí tam jinej zase tam, naopak sem se vtom vyžíval koukat na spolužáky jak na mě koukaj že se bavím stim "póvlem" byla celkem sranda, stejne tak ted mi je jedno jestli nekdo chodí na Matfyz nekdo na zemedelku, když se nekomu směju tak tem co si stezujou ze mají školu těžkou sorry váše volba váš problém. Stejnak je to celý nakonec o charakteru a ne o škole.
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,302
      Hehe, nemuselo se dřív v ISISu každý 3 měsíce měnit heslo? Teď jsem se zkusil přihlásit 4 roky nepoužitym xname a normálně mě to pustilo. A dokonce mi i chodí nový dokumenty. Že oni neví, že už tam nestuduju? :f_cool: :f_cool: :f_cool:
    • branoAA
      branoAA
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 31
      Možno, že je to tak.... že niektorí studenti ekonomie sú tak hrdí na to, že ukončili gympl... :f_biggrin: že považujú ostatných za uplnú lúzu. Ale to viac hovorí o nich. Na VUT som sa najviac kamarátil s ľudmi, ktorých mi sedeli povahou - veď je to logické. :s_cool:
      Maxtere myslíš, že ťa poker uživí na celý život? Vždy je dobré pamatať na zadné dvierka, ale samozrejme, ak ťa štúdiu absolutne nebaví a si ďaleko od ukončenia tak neni čo riešiť.
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      uplny bullshit ze skoly / fakulty su rovnako tazke.. si si este nicim nepreskakal vidno :f_thumbsup: :banana: :roto2: :badteeth: