BLOG: Last chance MAX NL 50 ZOOM and other stuff

• Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 1,428

Nebude to tak dramatické jak zní název blogu. Jen jsem si řekl, že už mí dále nebude vše tak ukradené jako vždy(tzn. NE 100% I DONT GIVE A FUCK) a měl bych začít aspoň něco dělat. Čehož jsem si tento rok teda nandal kotel, takže to bude zajímavý jestli to nebude nakonec EPIC FAIL. Každopádně stát se může všechno a bud se přizpůsobím nebo padnu :f_cool:

Report bude 1x týdně a podle chutí sem budu postovat různé věci co mě zaujmou

Blog nebude čistě zaměřen jen na poker,ale tak celkově na vše co za tento rok bude v plánu a co se bude dít kolem.

Něco málo o mě:
      Věk : 25
      Práce: IT správce v státním sektoru( nutno dodat že mám smlouvu na rok do října 2015, ale se 75% šancí na stále zaměstnání. Ne že by mě to bavilo, ale jsou to lehce vydělané peníze, pak se uvidí, podle situace)
      Poker: hraju od 2008 , uspěchy a pády jak na horské dráze, nejvyšší limit NL 100 ( před 2 lety, dávno z formy)
      Povaha: lazy piece of shit

Tento rok se bude skládat z vice challengí na týdenní bázi :

CHALLENGE#1: work out

Cílem je ztratit kila a zpevnit postavu. Vážení 1x za měsíc, váha na začátku února 113kg( na konci roku 2014 jsem měl 123kg) plán do konce roku se dostat na +- 80 kg a udrzět se na nich.

Cvičení:
      3x plávání (pondělí, středa, pátek) chodím na 6 rano před prací
      3x posilovna(úterý, čtvrtek, sobota nebo neděle)
      1x volný den /badminton/ lyžování( dokud bude sníh)/

CHALLENGE#2: healthy food/drink

Nežrat nezdravé jídlo/ vybalancovat jídelniček

Nepít tvrdý alkohol ( ve smyslu hromada panáků a flašek), degustace mnou oblíbených jihoamerických rumů max 1x měsíčně, max 1x měsíčně nějaké dobré víno. Zas si upřít vše nemůžu.

CHALLENGE#3: No smoking

Minulý rok jsem kouřil teda pořádně, musím dodat, že jsem nikdy nebyl zavislák typu každý den 1 krabička, ale spíše krabička na celý týden( ale ne cigareta každý den), ale nebylo to pravidelně . To spíš o víkendu nějaká party a bez problémů stáhnout krabku za večer byl problém. Od února teda bez cigaret a nevidím zatím problém se bez nich obejít.

CHALLENGE#4: NL 50 SH ZOOM (ale budu rád za drcení NL 25)
      Herna: PS

BR sice mám save na NL 25 a to 100BI, ale začnu pěkně od NL 5. V případě downswingu není problém začít od znovu. Kdyby se extrémně nedařilo seženu coaching)

Pondělí – Pátek

2x session denně v rozmezí 45 – 60 minut

Sobota - Neděle

2 – 5x session

minimum za týden 14x session /maximum 20x session týdně

Studium:
      1x review před session
      3-5x videa/studijní materiály ( převážně v práci když nemám co dělat :f_biggrin: )

Plány do budoucna: bud pořídit byt/ dům nebo cestovat, vše záleží na tom jak se tenhle rok vyvine

To by tak asi bylo vše. Kdo to dočetl až sem tak klobouk dolů, sám bych se na to vykašlal, kdybych to tady jak pako nesepisoval :f_tongue:

Za odměnu písnička
  • 21 odpovědí
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      dáme si trochu sněhurky a trpaslíku ale NSFW , muzika je ale :f_mad:

• Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Pěknej blog a dobré challenge, budu určitě sledovat, tyhle příběhy mne docela dost zajímají.
      Jakou formou si stanovuješ kontroling či odměňování za zvládnuté týdny? Případně motivační nástroje pro udržení morálky? Máš to jen tak, že jednou týdne hodíš update a jedeš bez pomocných nástrojů? To bude docela dřina a mám trochu strach, jestli to je reálné, respektive tipuji, že tě to bude stát hodně slz krve a potu.. A celkově jsem zvědavej, jak to pujde. Neznám tě, takže nemůžu soudit, ale příjde mi, že non-poker cíle máš docela hardcore a naopak pokerové sis možná dal víc jednoduché, na to, kolik tomu jsi ochoten dát času, máš na to rok a kdysi si hrával NL100.

No, určitě ti nechci brát elán, zároveň věřím, že to je reálně možné, pokud máš dobrou vůli a cítíš tu změnu jako nutnou a je super jít tímhle směrem, ale jak sám říkáš, naložil sis pořádnou dávku. Určitě to bude chtít hodně pracovat i s věcma okolo, aby vydržela energie a síly. Jsem zvědav a těším se, až budeš překonávat první nástrahy. Tam se ukáže charakter :-) Drím palce a určitě budu radostný a častý čtenář! Drž se! :f_thumbsup:
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Díky za komentář.

Co se týče odměňování tak na to já nejsem. Nepotřebuji se nějak moc motivovat, protože to dělám pro sebe a to mi přijde jako dostatečný důvod, aby se to podařilo. "Hardcore" jsem to nastavil proto, že když by to bylo moc jednoduché, tak by mě to samotného směřovalo k nesplnění cíle.

Takové to " joo to počká do zítřka" u mě bylo a u dost věcí a ještě je na denním pořádku.Každopádně v lednu jsem si dá se říct prošel "sebe prozřením", rekapituloval jsem těch 25 let co mám za sebou a přemýšlel jakých bude dalších 25 a dostal jsem k bodu , kde když se neaplikují změny tak to bude rok od roku horší.

Co se týče poker cílů, tak myslím že na mě jsou tak akorát. ZOOM je hodně variační a můj problém je v tom, že se těžce přehazuji na jinou věc a když něco nedělám pravidelně, tak skill jdou rovnou na nulu a začínám v podstatě od začátku. Poslední 2 roky jsem hrál převážně HU HT, ale nebylo to nikdy pro mě, byl to jen přivýdělky ke škole. Taky k tomu neupírám velké naděje čí si nedělám velké plány. To mě totiž vždy dostane do kolen a pak se těžce zvedá a pokračuje. Budu sice pracovat na zdokonalení, ale v takové míře abych z toho pak nebyl zbytečně psychicky deprimovaný v případě, když se nebude dařit, tak jak si člověk mysli, že by mohlo a že má navíc a začne to moc hrotit.

Co se týče nástrah, tak s těmi počítám, ale celkem jsem omezil social life, takže by to nemělo být zase tak náročné. On to bude jeden opakující se cyklus a to mi vyhovuje. Pokud se teda nestane něco neočekávaného...
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Pokušení

• Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Cestování

Když už člověk nemůže cestovat sám, tak aspoň takhle pozná nové země.

Cesta kolem světa ve škodovce. Velice dobré čtení a fotky. Doporučuji sledovat
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Sázení

BR jsem si dal 5k na začátek.

Po zimní přestávce se vracím zase k sportovnímu sázení.

Dneska to bude určitě Fotbal: Evropská liga

19.02.2015 - 21:05 Celtic - Inter Tip: 2 | 3/10
      19.02.2015 - 19:00 Young Boys - Everton Tip: 2 |3/10
      19.02.2015 - 19:00 VfL Wolfsburg - Sporting C Tip:1 |4/10
      19.02.2015 - 21:05 Villarreal CF - RB Salzburg Tip:1 | 4/10

Všechny týmy postupily jako prvni ze skupin, celkově se jim ted daří i ve vlastnich ligach. Maji nove dobrí posily a jejich nej hraci by meli vsichni nastoupit
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Výsledky

Fotbal: Evropska liga

Bet- at-home

19.02.2015 - 21:05 Celtic - Inter Tip: 2 | 3/10 |@ 2.39 KO
      19.02.2015 - 19:00 Young Boys - Everton Tip: 2 |3/10 | @2.41 OK
      19.02.2015 - 19:00 VfL Wolfsburg - Sporting C Tip:1 |4/10 |@1.58 OK
      19.02.2015 - 21:05 Villarreal CF - RB Salzburg Tip:1 | 4/10 |@1.58 OK

úspěch 3/4 :f_cool:

Včera jsem bohužel neměl čas vůbec hrát. V práci do 18, pak posilka a doma jsem byl kolem 21, už jsem nebyl ready se koncentrovat na poker.

Tak jsem se aspoň vrhl na zjišťovaní cen letenek do Holandska. Možná pojedu na 3 denní trip do Amsterdamu a skočím si tam na VIP CLUB Live party kterou pořádá PS. Prošvihl jsem tu v Praze a známý říkal že to byla bomba, tak čekám že Holandsku to bude ještě větší party :f_biggrin:
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      ČR extraliga:

Bet-at-home

20.2./18:00 Olomouc - Litvínov Tip: 2 | 4/10| @1.67
      20.2./17:00 Vítkovice - Pardubice Tip: 1|3/10| @ 2.01
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Týdenní shrnutí #1

CHALLENGE#1: work out| done
      Vše bez problému. Už jsem si na to zvykl a teď jen mít pevnou vůli.

CHALLENGE#2: healthy food/drink | done
      Měl jsem jedno malé pivo po badmintonu na oslavu vítězství ale jinak se držím jak v jídelníčku tak nealku :)

CHALLENGE#3: No smoking | done
      Na cigarety nemám ani pomyšlení, takže spokojenost.

CHALLENGE#4: NL 50 SH ZOOM | done

V pokru už je to horší,požadovaných 14 hodin jsem nahrál jen se sebezapřením. Pondělí- středa to šlo v pohodě. Čtvrtek jsem řešil výlet do Holandska a pak už nebyla vůbec nálada hrát tak jsem to zabalil. Pátek jsem byl lyžovat a pak si dal 1 ses. ale byl jsem hrozně unavený, tak jsem šel brzo spát s plánem, že víkend to rozjedu. Jenže znáte to. Začaly se rojit věci,které mě jen furt zdržovali a odehrál jsem pouze 5 ses. oproti plánovaným 8. Dnes to bylo ještě horší, vypadá to že jsem něco chytil takže se kurýruji. Odehrál jsem tedy zbývající 2 ses. ale na silu teda,vůbec mi to nemyslelo a jsem rád že jsem byl nakonec BE.

Ještě se svojí hrou nejsem spokojený,dělám občas blbé chyby které mě pak stojí profit co jsem za ses. udělal a pak jsem maximálně nasraný.Takže je potřeba ještě zapracovat na Mental game. Za únor jsem zatím -7$, ale pomalu postupuji nahoru ještě na začátku jsem byl - 30$+-, takže to ještě není tak hrozné obzvláště u ZOOMu. Hraju zatím jen 2 stoly. Na začátku března přidám zbyle dva a doufám že to bude už jen grind na NL10.

Studiu jsem věnoval 5/5,jak u videa, Hj a teorie, v čemž teda hodlám pokračovat ještě intenzivněji. Je to potřeba.

No a za 2 týdny je v plánu trip do Amsterdamu . Vždy jsem to město chtěl navštívit ( legální weed taky není na škodu :f_cool: ) a právě jsem si všiml , že PS tam pořádá VIP Club Live , tak jsem si řekl, že už to je o důvod víc tam jet ( PS party jsou epic) a letenky už jsou koupené :f_biggrin: Sice to bude narušení challenge, ale hned jak se vrátím, tak budu pokračovat. Nevidím v tom velký problém pro disciplínu, spíš nabuzení na zlepšování se po potkání profíku a ostatních hráčů co tam budou.

Doufám že do zítra tenhle sick stav přejde a budu normálně pokračovat.

Celková úspěšnost za týden ze 4 challenge 100% takže spokojenost.

Pohodovka na nedělní večer

• Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Měsiční shrnutí Únor

Týdenní shrnutí #2

CHALLENGE#1: work out| done
      Už to mám pěkně zažité a když jsem jednou vynechal,tak jsem si to chtěl hned ve volnem dnu nahradit. Což považuji za parádu, že se do toho nemusím nějak nutit a zařadil jsem to do normálního průběhu dne.

CHALLENGE#2: healthy food/drink | done
      Po měsíci jsem z původních 113 kg shodil 12 kg tuku a nabral 4 kg svalu (byl jsem se měřit na special váze). Takže aktuálně 105 kg. Vidím to velmi nadějně a počítám že do konce Dubna bych mohl mít 90 kg. Jinak jsem trochu změnil cviky. Zaměřuji se hlavně na shození pivní vany :D

CHALLENGE#3: No smoking | done
      1 měsíc bez cigaret. Jak jsem předpokládal žádný problém v dodržení. Nejsem prostě závislý :) Tuhle challenge budu držet ještě následující měsíc a pak ji ukončím, protože už nebude myslím potřeba.

CHALLENGE#4: NL 50 SH ZOOM | done na 75%

Poslední týden jsem vice věnoval studiu než pokru ,jelikož jsem byl hned od začátku -10BI což není zrovna optimistické. Každopádně z původních 5 hodin týdně studia + HJ,jsem udělal 10 hodin+HJ+ pořádné práce v eqilabu a odehraných 10 hodin.

A mělo to své výsledky, sice jsem nahrál za tento měsíc strašně malé volume ale ke konci týdne už jsem byl krásně v plusu a samozřejmě mě to poslední den v měsíce posekalo. :why: Ale nakonec jsem skončil 1BI v plusu což vidím jako pozitivum, že se mi to podařilo vytáhnout z té žumpy do které jsem spadl.

NL5 už myslím mám zažité, takže v plánu je ve 3 týdnu Března shoot na NL10( BR není problém takže, jen při hrozném DS se neuskuteční). Udělal bych to už v půlce ale jedu na 3 denní trip takže se to podepíše na času a studiu takže to trochu odložím.

Možná se bude i rýsovat coaching což by bylo super,ale nebudu předbíhat nic není jisté. Jinak jsem získal asi 15 videí Zoomu takže mám v březnu co dělat.

Trip:

Nakonec na 100% jedem s kámošem do Amsterdamu. Strašně se těším na VIP Club Live party v 5* Hotelu Krasnoholský Hotel, jsem moc zvědavý jak to bude vypadat. Díval jsem se právě na minulou party, kde se teda pila první liga :s_drink: , ale byla tam Fatima Moreira De Melo, což bych považoval za velké plus kdyby tam byla i v této nadcházející akci :Ah:

A samozřejmě jedem za památkami. Maji tam spoustu super muzeí a dalších atrakci takže bude kupa fotek a udělám i report. Snad za 3 dny stihnu obejít vše co bude v plánu i když teda nevím v jakém stavu budu po PS party :coolface:

Odkaz na předešlou party:
      PS party amsterdam

Plány na tento měsíc:
      Volume: 60k hand +
      Hodin: 70+
      Neztratit se v Amsterdamu :yaoming:

Něco na zasmání

• Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Nakonec asi zvýším hodiny co odehraji za týden/měsic. V práci se mi nepovedlo rozchodit HM2 kvůli problému s databázi. Ale HM cloud HUD jsem rozjel takže budu pracovat s ním. A místo klasických 2 hodin denně co jsem časově zvládal, bych mohl odehrát až 5 hodin/den co bude kotel dobré volume :)
    • obscenestorm
      obscenestorm
      Bronz
      Registrace: 20.10.2014 Příspěvky: 117
      Super BLOG, dobře se to čte!!Držim palce ať se daří plnit challenge..:f_thumbsup:
    • JakubSobotka
      JakubSobotka
      Bronz
      Registrace: 10.09.2013 Příspěvky: 235
      Držím palce! :) Pěkný blog :f_drink:
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Diky chlapi :milord:
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Dneska 3k+ hand. Ale připadalo mi že mně snad v každé handě někdo raisuje s AT :D fakt děs

Taky mě trochu mindset nasralo, pokaždé když jsem viděl někoho na mém limitu co hrál s 4-5BI a já si říkal kua jak to,že já jsem to ještě nikdy takhle neměl :f_mad:

Je potřeba se zaměřit na postflop hru. Stahl jsem si new HUD tak si na něj musím zvyknout. Každopádně do čtvrtka chci nahrát aspoň 10k+ hand něž pojedu na trip :)
    • JakubSobotka
      JakubSobotka
      Bronz
      Registrace: 10.09.2013 Příspěvky: 235
      Mohl bys hodit nějaké staty po odehrání 10k hand (např. graf). Jinak ten mindset uplně chápu, nejvíc potěší když hraješ multispot s 4 hráči. Všichni pre-flop all-in ty s nejlepší handou AA a porazí tě borec s 97o.

Hodně štěstí ve hře ;) :f_drink:
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      JakubSobotka původně napsal
      Mohl bys hodit nějaké staty po odehrání 10k hand (např. graf). Jinak ten mindset uplně chápu, nejvíc potěší když hraješ multispot s 4 hráči. Všichni pre-flop all-in ty s nejlepší handou AA a porazí tě borec s 97o.

Hodně štěstí ve hře ;) :f_drink:
      Diky. do ctvrtka pak dam naky graf, patek uz budu mimo :)
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Dnes sice jen 1,5 k hand ale nejlepší den co jsem uhrál. :profit:

A to hned z rána začaly v práci problémy v podobě stávkujících tiskáren a taky mi jeden toner krásně ohodil inkoustem triko :ayfkm:

Každopádně mi pak zpravilo mindset, když přišla jedna mladá kolegyně s luxus výstřihem a začala mi něco popisovat. Jo pane to byl výhled :happy:

Takoví maličkost( solidní 2jky) hned zlepší den.

Počítám že do zítra dam 8k hand no a pak už se jede pryč takže až ve středu bude come back.

Jinak budu mít u sebe GoPro tak i třeba něco natočím :)
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      #Týdenní shrnutí 3
      Počítáno od neděle 1 března

CHALLENGE#1: work out Done
      4/5 jsem cvičil. Musel jsem vynechat 1 plavání. Kámoš měl narozky a zašel jsem si nim na pivo. Můžu říct že jsem teda měl jen 2 kousky ale koply mě dobře. A vůbec se mi nechtělo vstávat 05:30 na bazén :f_rolleyes:

CHALLENGE#2: healthy food/drink Done
      Tento týden jsem si objednal na 4 dny "Wellness" jídlo, v podstatě žádné maso. Jen samé lehká jídla a celkem se to dalo. Musím přiznat že jsem měl 1 zákusek, kolegyně měla narozeniny. A bože to bylo sladký. Pozoruji, že jak se člověk odstřihne od hromady cukru, tak jak dostane takovou bombu,tak spíš se mu to znechutí( teda aspoň u mně to tak je)

CHALLENGE#3: No smoking Done
      Nato že jsem byl s kámošema v hospodě a každý kouřil tak ani záchvěv a to jsem byl teda neustále celý večer tlačen at si aspoň jednu dám :)

CHALLENGE#4: NL 50 SH ZOOM Done

První týden nemohl začít líp. Sám jsem citíl ze už mam velkou edge a jen se to potvrdilo. Jo udělám občas chybku, nebo něco špatně vyhodnotím ale jinak to byl slušný UP.

Hand: 8012k
      Profit: $34,58

Jak jsem psal minule, vidím to po tripu, že zůstanu na NL5 ještě do konce příštího pátku a o víkendu přejdu/shoot na NL10. Pochybuji že tam bude razantní rozdíl v game.

Tady je graf za tento týden. Stačí kliknout pro zvětšení.

Od zítra do úterý přeruším challenge z důvodu tripu.

PS1: Jinak kdyby někdo byl z Prahy tak zítra budu v Clubu Nebe na václaváku. naky panak meeting = Skype
      PS2: Nebráním se případné sweat nebo kecaní přes Skype ohledně teorie/ handy atd.... Nick: Sabrevil

Jo po dlouhé době jdu mrknout na film. Je to od Ridley Scott, která děla nadpřůměrné filmy

EXODUS: Bohové a králové

A ještě supr trailer na new Avengers

• 1
    • 2