Blog: We are not here to take part, we are here to TAKE OVER!!!

• Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      Ahoj,

Někteří mě už tady znají, měl jem teď docela pauzu s pokrem kvůli škole a taky nebyla nálada protože se pořád nedaří.

Projížděl jsem si PS stránky kvůli +ev vtipům a zjistil jsem že jede znovu king of micros tak jsem se rozhodl zase začít a chtěl jsem to pořádně rozjet. Ze začátku se mě dařilo a bylo všechno fajn ale pak jsem dostal swing, blbou náladu a šel to roztočit na sng což nebyl ale vůbec dobrej nápad. K tomu všemu se mě teď nějak nedaří vubec nikde, kde bych chtěl + mám teď ve škole dva semestry dohromady a píšu bakalářku takže vůbec nestíhám. Díky tomu jem se rozhodl že to nemá vůbec smysl hrotit a že budu radši v klidu jen tak pro zábavu když budu chtít hrát nl2 zoom.

Plán mám jasnej do konce školního roku se chci věnovat hlavně studiu a to i pokru a hraní jen když zbyde chvilka. Mám bankroll 50 dollarů a NL5 budu vždycky zkoušet když dosáhnu 70 na 4 bi a NL10 při 150 na 5bi.
      Dneska jsem hrál neboť jsem měl pauzu ve škole a zatím teda -2bi takže s shotováním to chvíli potrvá, ale věřím že do konce roku na te NL10 budu a doufám že i profitabilně.
  • 142 odpovědí
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      No tak kdyz se podivám co jsem sem napsal tak se musím zasmát :D hned první dva dny jsem dostal downswing a nějak to neustál a začal hrát volume. long story short :D dostal jsem se do tiltu asi největšího v životě a bustnul jsem to všechno. Aneb jak skloubit chyby s downswingem a všechno je to rychlý takže haha.

trošku ukázka tiltu :D

Takže vyplívá z toho to že king of micros jsem dropnul neboť už to nemá smysl. Druhá věc vo jsem udělal je že jsem si poslal na účet 160 dollarů a hraju nl5 zoom, protože nl2 mě vážně nebavila dělal jsem chyby a hodně věcí co se tam staal jsem nedokázal vůbec ale vůbec odhadnout takže se mě nehrálo pohodlně.

Teď se hlavně snažím pracovat na svým mindsetu, což bude u mě největší problém. Zatím si myslím, že se mě tohle daří hraju docela dost na to kolik mám školy, nejsem unavenej a přemýšlím u toho mnohem víc než předtím.

Mám odehraných pouze 10k hand takže nic moc vzorek a bojím se že mám upswing ale su zatím +4bi a snažím se to nepodcenit a hodně se pohybuju v HJ foru a koukám videa od w34z3l, který mě dost chytli teda a můžu jen doporučit. Projíždím i ty začáteční neboť dřív jsem prohlížel videa od twinna a tenhle člověk má trochu jinej styl a je dobrý od všeho si vzít to co nám vyhovuje.

Plán na tenhle týden je hrát a studovat co nejvíc, ale asi ot bude míň než ten minulej neboť bych měl psát bakalářku :f_mad: .

Tak mě držte palce a gl u stolů

P.S.: Eissaz přestaň mě tam vypalovat rybník :D
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ahoj :welcome: back ;)

Každopádně přeju ať škola dopadne dobře a ať se daří u stolů, ale i v soukromém životě :gl:
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      To blazejson: díky chape zatím se daří jen ta škola se mě nechce vůbec makat ale budu muset :f_thumbsup:

Poslední dobou se to začína obracet všechno a daří se. Už jen to že jsme měli exkurzi se školou po 3 letech co tam su tak nikdy nic nebylo praktickýho jen se nabichlit knížky. No tak trošku fail exkurze sice bylo to v hospodě jen prezentace od jednoho člověka na téma wine trail :D , ale i tak jsem si to užil a jelikož mě dovolila profesorka chlastat tak jsem se i ožral takže první pozitivní bod pro mendelu. Co se takhle týče bokem školy a pokru tak jsem vždycky zastával postoj že je mě jedno kdo si o mě co myslí kromě mych nejlepších přátel, ale i přesto mě dokázali někteří rozhodit. V posledních týdnech jak jsem se snažil pracovat na tom mindsetu, tak se zlepšilo nejen za stolem, ale i v těchto případech kde jsem dělal blbosti ve škole, někdo mě tam něco řekl a já pouze odvětil pokračuj a smál jsem se dál aniž bych na to vůbec myslel.

Jinak co je novinka dal jsem si po druhé přihlášku na erasmus a to do Irska. Přesto že se tam hlasí každej tak doufám že vyberou mě tak uvidíme. Zkrátka by bylo fajn fandit Mcgregorovi (mma fighter) z jeho domoviny v červnu, kdy má championship fight :D .

K pokru: dostal jsem asi upswing, a nebo hraju dobře, nemyslím si, že to umím úplně dobře posoudit, takže to nechám tak. každopádně mě přijde, že jsem se zlepšil a hraje se mě hodně comfortně (občas udělám chybu, ale je tam mnoho horších hráčů co mě to dostatečně vrací :D ). Dneska jsem se dostal na krasných 230 tak jsem si řekl že zkusím na 1,5 bi shotnout NL10 ať tam chytám postupně nějaký info a trošku té dynamiky. zahrál jsem 450 hands pak jsem to vypl neboť už jsem byl unavenej a musel jsem si odpočnout. Každopádně tohle jsou jedny z hnedka prvních hand co jsem hrál prostě nádhera :D
      Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $4.25 - VPIP: 0, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 5
      SB: $2.67 - VPIP: 50, PFR: 50, 3B: 100, AF: 0,0, Hands: 2
      BB: $62.23 - VPIP: 33, PFR: 28, 3B: 0, AF: 2,0, Hands: 18
      UTG: $5.50 - VPIP: 25, PFR: 25, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 4
      MP: $33.49 - VPIP: 19, PFR: 19, 3B: 20, AF: 0,0, Hands: 21
      Hero (CO): $10.03 - VPIP: 23, PFR: 17, 3B: 4, AF: 1,3, Hands: 252051

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with T:spade: T:diamond:
      2 folds, Hero raises to $0.30, 1 fold, SB raises to $0.50, 1 fold, Hero raises to $3.50, SB calls $2.17 all in

Flop: ($5.44) K:spade: 7:club: 9:club: (2 players - 1 is all in)

Turn: ($5.44) Q:spade: (2 players - 1 is all in)

River: ($5.44) 2:heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $5.44
      SB shows 9:spade: 9:heart:
      Hero shows T:spade: T:diamond:
      SB wins $5.20
      (Rake: $-0.59)

Hero (BTN): $19.15 - VPIP: 23, PFR: 17, 3B: 4, AF: 1,3, Hands: 252051
      SB: $11.11 - VPIP: 32, PFR: 24, 3B: 17, AF: 1,8, Hands: 38
      BB: $22.75 - VPIP: 13, PFR: 13, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 16
      UTG: $12.41 - VPIP: 0, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 8
      MP: $18.22 - VPIP: 22, PFR: 22, 3B: 25, AF: 0,0, Hands: 9
      CO: $17.98 - VPIP: 33, PFR: 33, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 3

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with 9:club: 9:diamond:
      3 folds, Hero raises to $0.25, SB raises to $0.85, 1 fold, Hero calls $0.60

Flop: ($1.80) 9:spade: 4:spade: 2:spade: (2 players)
      SB bets $1.10, Hero raises to $4.04, SB raises to $10.26, Hero calls $6.22

Turn: ($22.32) 6:heart: (2 players)

River: ($22.32) T:heart: (2 players)

Final Pot: $22.32
      Hero shows 9:club: 9:diamond:
      SB shows 7:spade: A:spade:
      SB wins $21.32
      (Rake: $1.00)

už jsem byl málem na odchodu ale pak přisly i pěkný handy jako tohle

BTN: $11.51 - VPIP: 50, PFR: 33, 3B: 33, AF: 0,0, Hands: 6
      SB: $15.09 - VPIP: 0, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 4
      Hero (BB): $10.40 - VPIP: 23, PFR: 17, 3B: 4, AF: 1,3, Hands: 252051
      UTG: $25.11 - VPIP: 17, PFR: 13, 3B: 9, AF: 4,3, Hands: 159
      MP: $22.56 - VPIP: 50, PFR: 38, 3B: 50, AF: 5,0, Hands: 8
      CO: $10.00 - VPIP: 16, PFR: 14, 3B: 2, AF: 1,0, Hands: 140

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with A:diamond: A:club:
      1 fold, MP raises to $0.30, 1 fold, BTN calls $0.30, 1 fold, Hero raises to $1.30, MP raises to $2.55, 1 fold, Hero raises to $10.40, MP calls $7.85

Flop: ($21.15) 3:club: 5:heart: 9:diamond: (2 players)

Turn: ($21.15) J:spade: (2 players)

River: ($21.15) Q:heart: (2 players)

Final Pot: $21.15
      Hero shows A:diamond: A:club:
      MP shows K:heart: K:club:
      Hero wins $20.20
      (Rake: $0.95)

a tahle

BTN: $11.93 - VPIP: 20, PFR: 10, 3B: 0, AF: 1,0, Hands: 10
      SB: $4.37 - VPIP: 50, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 2
      BB: $20.20 - VPIP: 13, PFR: 13, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 16
      UTG: $9.34 - VPIP: 100, PFR: 100, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 1
      MP: $5.55 - VPIP: 31, PFR: 31, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 13
      Hero (CO): $17.55 - VPIP: 23, PFR: 17, 3B: 4, AF: 1,3, Hands: 252051

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with K:club: K:heart:
      UTG raises to $9.34, 1 fold, Hero raises to $17.55, 3 folds

Flop: ($18.83) T:spade: J:heart: K:spade: (2 players)

Turn: ($18.83) 2:club: (2 players)

River: ($18.83) Q:diamond: (2 players)

Final Pot: $18.83
      UTG shows J:spade: 6:spade:
      Hero shows K:club: K:heart:
      Hero wins $17.98
      (Rake: $0.85)

No ke konci session jsem měl krasnej 1,3 bi v plusu takže uvítání zatím dobrý večer dám další session tak snad to půjde furt dobře.
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Čaute,

Kromě školy se mě zatím daří prostě skvěle. Mám dobrou náladu, věci který mě dřív rozčílili do běla mě teď jen rozesmějou. Jediný co tak se musím vzchopit a začít do té školy, na což se po reportu hodlám pustit :f_thumbsup: .

Včera mě zkončila permica do fitka, a navíc jsem zjistil že se tam rozbil další stroj tak jsem si už další nekupoval a přešel jsem an rushfit. Pro ty co to neznají je to sestava intervalových cvičení. Každý cvičení je na něco jinýho (vybušná síla, silová výdrž atd.). Osobní pocity z tohohle jsou, a to jsem to odjel jen jednou (včera), je to šílený :f_biggrin: . Myslím si že jsem hodně zvyklej na fyzickou zátěž, ale tohle bylo úplně něco jinýho dokonce jsem si myslel, že se pozvracím, a jelikož su extrémista tak jen :f_thumbsup: .

K pokru:
      Tak v pokru se mě zatím daří nejvíc v životě, cítím se u hry dobře, mám solidní run, ale daří se mě aji vybírat si spoty, ve kterých těžím value. Daří se mi i držet klidnou hlavu po celé session ikdyž su třeba chvilu -16, což předtím bylo u mě nemyslitelný :f_love: . Největší utvrzení v tom bylo když jsem si zahrál tuto handu:

BTN: $91.17 - VPIP: 14, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 7
      Hero (SB): $11.54 - VPIP: 23, PFR: 17, 3B: 4, AF: 1,3, Hands: 256468
      BB: $12.44 - VPIP: 24, PFR: 12, 3B: 0, AF: 3,0, Hands: 90
      UTG: $2.87 - VPIP: 33, PFR: 33, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 3
      MP: $11.44 - VPIP: 31, PFR: 23, 3B: 0, AF: 1,5, Hands: 39
      CO: $10.00 - VPIP: 33, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 3

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with T:heart: T:spade:
      1 fold, MP raises to $0.30, 1 fold, BTN calls $0.30, Hero calls $0.25, BB calls $0.20

Flop: ($1.20) 2:spade: 5:club: T:diamond: (4 players)
      Hero checks, BB bets $1.00, MP raises to $2.50, BTN folds, Hero calls $2.50, BB raises to $12.14, MP calls $8.64 all in, Hero calls $8.74 all in

Turn: ($34.82) 5:spade: (3 players - 2 are all in)

River: ($34.82) J:diamond: (3 players - 2 are all in)

Final Pot: $34.82
      Hero shows T:heart: T:spade:
      BB shows 5:diamond: 5:heart:
      MP shows 2:diamond: 2:heart:
      BB wins $32.22
      (Rake: $1.50)

no byla to pro mě asi nejjednoduší handa v životě, a i tak se dokázala pokazit :D ale byl jsem sám překvapen svojí reakcí. Prostě jsem se začal hrozně smát a ještě mě to zvedlo náladu :f_p: .
      Jinak mám vážně upswing, ale nepodceňuju to a snažím se aktivně studovat. Progress je zatím +6bi na NL10 tak snad to půjde dál.

No nic tak se zas mějte já si du zacvičit a něco udělat do školy :) . hodně štěstí za stoly :sfishg:
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Čaute,

Kromě školy se mě zatím daří prostě skvěle. Mám dobrou náladu, věci který mě dřív rozčílili do běla mě teď jen rozesmějou. Jediný co tak se musím vzchopit a začít do té školy, na což se po reportu hodlám pustit :f_thumbsup: .

Včera mě zkončila permica do fitka, a navíc jsem zjistil že se tam rozbil další stroj tak jsem si už další nekupoval a přešel jsem an rushfit. Pro ty co to neznají je to sestava intervalových cvičení. Každý cvičení je na něco jinýho (vybušná síla, silová výdrž atd.). Osobní pocity z tohohle jsou, a to jsem to odjel jen jednou (včera), je to šílený :f_biggrin: . Myslím si že jsem hodně zvyklej na fyzickou zátěž, ale tohle bylo úplně něco jinýho dokonce jsem si myslel, že se pozvracím, a jelikož su extrémista tak jen :f_thumbsup: .

K pokru:
      Tak v pokru se mě zatím daří nejvíc v životě, cítím se u hry dobře, mám solidní run, ale daří se mě aji vybírat si spoty, ve kterých těžím value. Daří se mi i držet klidnou hlavu po celé session ikdyž su třeba chvilu -16, což předtím bylo u mě nemyslitelný :f_love: . Největší utvrzení v tom bylo když jsem si zahrál tuto handu:

BTN: $91.17 - VPIP: 14, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 7
      Hero (SB): $11.54 - VPIP: 23, PFR: 17, 3B: 4, AF: 1,3, Hands: 256468
      BB: $12.44 - VPIP: 24, PFR: 12, 3B: 0, AF: 3,0, Hands: 90
      UTG: $2.87 - VPIP: 33, PFR: 33, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 3
      MP: $11.44 - VPIP: 31, PFR: 23, 3B: 0, AF: 1,5, Hands: 39
      CO: $10.00 - VPIP: 33, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 3

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with T:heart: T:spade:
      1 fold, MP raises to $0.30, 1 fold, BTN calls $0.30, Hero calls $0.25, BB calls $0.20

Flop: ($1.20) 2:spade: 5:club: T:diamond: (4 players)
      Hero checks, BB bets $1.00, MP raises to $2.50, BTN folds, Hero calls $2.50, BB raises to $12.14, MP calls $8.64 all in, Hero calls $8.74 all in

Turn: ($34.82) 5:spade: (3 players - 2 are all in)

River: ($34.82) J:diamond: (3 players - 2 are all in)

Final Pot: $34.82
      Hero shows T:heart: T:spade:
      BB shows 5:diamond: 5:heart:
      MP shows 2:diamond: 2:heart:
      BB wins $32.22
      (Rake: $1.50)

no byla to pro mě asi nejjednoduší handa v životě, a i tak se dokázala pokazit :D ale byl jsem sám překvapen svojí reakcí. Prostě jsem se začal hrozně smát a ještě mě to zvedlo náladu :f_p: .
      Jinak mám vážně upswing, ale nepodceňuju to a snažím se aktivně studovat. Progress je zatím +6bi na NL10 tak snad to půjde dál.

No nic tak se zas mějte já si du zacvičit a něco udělat do školy :) . hodně štěstí za stoly :sfishg:
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Ahoj,

Tenhle týden jsem si udělal takovou pauzu od školy že jsem tam kromě pátku nešel. Učil jsem se doma, cvičil a hrál poker prostě pohodička. Dokonce jsem se dokopal něco udělat do bakalářky (nadlidský výkon :D ) a dneska jsem se naučil na zítřejší zápočet. Nebo naučil je tam 25 vzorečků a pletou se mě ale už mířím směr hospoda takže buď se to doučím ráno nebo nic aneb ať žije gamble.

S pokrem je to teď trochu jiný. Dost jsem narazil v HJ že moje 4bet/fold range nejsou optimální a asi si je budu muset upravit protože ty twinnovi už jsou starší a ne úplně vhodný. Zatím se do toho nebudu pouštět nějak víc neboť s tím nemám žádné zkušenostia trochu se toho bojím ale časem to bude potřeba. jinak už jsem měl teda dva první dny kdy jsem šel do mínusu. první -5bis ale druhej den zas +4 takže to bylo ok. včera se to stalo po druhé -4bis dneska +1bi. No každopádně su rád že si držím mindset i během těch - session a nemusím je končit ale hrát a vím že ten down přejde dřív :f_thumbsup: . Teď mě hem2 ukazuje na 11.7K hand na NL10 zoom 4bb/100 a 7,69bb/100 ev. Vím vzorek malej navíc jsem měl up ale mít ty 4/100 tak jsem moc spokojenej zatím a stačilo by mě pro teď hrát tu NL10 shotovat NL16 a studovat a zlepšovat se.

Jinak jsem si řekl že si stanovím nějaký cíle na období co ještě budu studovat toho bakaláře což by mělo být na přelomu května června tak nějak.

Cíle:
      :diamond: Hands: 11710/80K
      :heart: Rushfit: 7/75
      :diamond: Shotovat NL16 + mít winning rate 4bb+/100 na NL10
      :diamond: 20 hands do HJ fora měsíčně + soutěžit o coaching
      :spade: Udělat bakaláře (tohle když se nepovede tak mě to až tak nezamrzí mám teď dva semestry a nemíním se z toho sesypat aneb priority mám jinde)
      :club: Naučit se španělštinu na level kdy budu moct lehce mluvit s lidma a hlavně jim rozumět
      :heart: Pít míň piva
    • Urgent88
      Urgent88
      Bronz
      Registrace: 05.09.2012 Příspěvky: 319
      Držím palce Tyradiel, ale zdá se mi, že jsi to vzal nějak hopem, 16.2 píšeš, že budeš hrát jen NL2 jen tak. Pak za pár dní NL5, za chvíli hraješ NL10 a dnes 8.3. máš už cíle na shotování NL16. Možná by to chtělo trošku zpomalit, ale to je jen má rada. ;) Ať se daří budu sledovat. GL
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Ahoj no máš určitě v tomhle pravdu že jsem to vzal hopem, ale já už hrál dřív tu NL5 s tím že sem tam jsem šel na NL10 ale pak jsem musel kvůli BRM přejít na tu NL2 kde jsem to psychicky nezvládl a bustnul jsem to. No a jak jsem si doplnil BR tak jsem šel na tu NL5 protože ta NL2 jsem si vážně často nedokázal představit co tam drží ti lidi byli to často ATCs a ta NL5 se mě hrála pohodlněji. Po 18k handách jsem měl BR na NL10 tak jsem to zkusil na 2bi a od té doby su tam. Co se toho cíle týče tak je to možný , že je to přehnaný. Měl jsem i den kdy jsem šel -5bis což je můj celkovej profit teď na NL10 takže může fouknout vítr a jdu zpět na NL5, ale je to spíš takovej motivační cíl když bych držel tu wr jak ju mám teď tak su tam za ty 3 měsíce určitě. Teď de jen o to, aby to nebylo celý jen upswing protože je to malej vzorek :f_thumbsup:
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Update

Po delší době se zas ozívám. Stalo se toho dost. Ve zkratce mám školy jak nas**ný a ještě se to sešlo s umrtím v rodině taže nic moc nálada. Ale už jsem dobrej a zase jsem se vrhl na poker. Jsem pořád na +6,5bis, což jsem dost překvapenej, neboť včera jsem šel -5 a dneska mě přišlo, že to nešlo nějak suprově. Ale když jsem se mrkl do hemu tak to tam prostě bylo :D .

Jinak nevím jak budu stíhat odehrát volume co jsem si do té bakalářky nastavil. Mám teď plno projektů a započet ze špájiny, na kterej se musím každej učit, protože nejsu člověk co se umí učit 5 hodin v kuse to fakt ne. A původní plán bylo nahrát tenhle měsíc víc abych se pak mohl učit an státnice :f_mad: . Mimo jiný jsem si mezi ty cíle přidal HJ fórum a pít míň piva. Stručnej překlad: 20 hand za měsíc a hlásit se o coaching; nebýt každej den v hospodě.
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Waterfall

Tak tenhle update je trošku smutnej pro mě :D včerejšek a ndešek jsem si vyhradil na poker a cvičení a jsem dost zklamanej teda. Myslím si že jsem na svoje poměry hrál dobře, měl jsem v pohodě mindset a všechno ale přišlo mě že ty věci co se mě stávali nejsou ani možný. Když jsem bluffoval callnuli mě s pocket 22 klidně 20 bb a ne jednou ale snad celou dobu. Když jsem měl nuts dokázali zahodit second nuts a ještě mě to ukázali :D prostě mě přišlo jak kdyby věděli vždycky přesně co mám...

No asi za to může to zatmění nebo já nevím ale projel jsem všechen profit na NL 10 a ještě -1,5Bis. V hemu to vypadá jak vodopád absolutně nechápu :D takže zpět na NL5 a cíle jsou v nedohlednu...

Dneska budu hrát míň a víc studovat, abych si udržel mindset
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      ty už seš jak Horysek, taky pořád nemže shotnout tu desítku :(
      Gl a crushni to
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,441
      Chytnout shitrun v pátek bývá docela demotivační, ale to zmákneš. Měl jsem to včera stejný, plnej elánu jsem zapnul session s tím, že budu hrát celou noc. První handu session jsem prohrál stack, po deseti minutách jsem v součtu prohrál druhej a radši jsem slezl na NL50, kde jsem za dalších 15 minut prohrál další tři stacky a session skončila :f_biggrin:

Hlavně se věnuj poctivě studiu jak píšeš. Při shitrunu většinou jedu 1:1 hra vs. studium ... Někdo říká, že shitrun je třeba překonat vyšším volume, ale mně se to osvědčilo trošku opačně, protože nikdy nevíš, jak dlouho shitrun trvat bude. Studium je jistota, když hru zlepšíš, tak se výsledky dostaví. Když navýšíš volume, tak to neznamená vůbec nic.
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      @ Paulis1992: no čoveče nevím nevím nějak pokračuje vodopád i na NL5 jako to jak mě bluffcatchujou je neskutečny aby borec dal s 4tym parem v 3bet potu dalšich 30 bb atd už su z toho marnej :D

@ Pinny1990: Jo to máš určo pravdu jako volume když jseš vyhrávající hráč je dobrý protože místo toho abys měl shitrun týden budeš mít dva dni a pak se to srovnává ale u mě bude problém ve hře když nedokážu konstantně porážet ani NL5. Snažím se studovat hodně ale je to demotivující když měsíc hraju sice málo kvůli škole ale i tak a pak přijdou 2-3 dni kdy je to všechno dole no je to jak snažit se zapálit svíčku v hurikánu furt nic a až chytne hned zas zhasne :D
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      update¨

Tak poslední dny je to zajímavý. Ve škole mě zas dokázali rozproudit nervy někteří učitelé, ale na druhou stranu jsem zas strašným způsobem jeden přdmět obechcal takže asi quid pro quo. Další co se mě krásnýho přihodilo po tom downswingu je to že se mě začal sekat pokerstars a foldovali se mě handy. A jak na potvoru pocket AA KK atd:deadhappy: . řešil jsem to se supportem a vůbec mě nepomohli spíš mě tzv slušně poslali do prdele. Prvně po mě chtěli ať hraju bez ostatních programů abych zjistil zda je to PS softwarem tak jsem tak hrál a v handě kde jsem měl nuts na stole 100 bb borec poslal all in dalších 60 a mě se to seklo a položilo mě to :spit: .

Dál jsem to řešil se supportem a když mě po třetí napsali furt to stejný ať hraju bez ostatního softwaru, ikdyž jsem jim psal že jsem ho nepoužíval tak jsem to vzdal. Vážně mi chybí ty doby co jsem napsal na support s problémem a dostal jako odškodnění třeba bonus.

Nicméně jsem už problém vyřešil tak pokračuju dál a není to nejhorší. Není to zrovna každej den 2bis, ale myslím že jsem si zas zlepšil hru. Taky jsem začal hrát 4 stoly zoomu místo 2. Někdy to kombinuju jak NL10 tak NL5 a nemyslím si že by kvalita mé hry odešla takže uvidím jak to půjde dál a v nejhorším odeberu stůl.

Co se týká studia tak jsem konečně dokončil walkthrough. Poslední dvě videa byly pro mě hodně přínosný protože v 3et OOP a na blindech mám dost mezery. Teď se pouštím do red line rampage kde si myslím že budu mít taky velký leaky tak se zatím mějte ať to šlape
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Nic dneska jen kratkej update

Pořád du dolů už jsem musel přejít na NL5 a tam du taky dolů je mě z toho na blití pomalu. Přijde mi že strašně často odhadnu soupeřovu range tak ho zkusím vybluffnout a on si do vycalluje celou dobu s handou co jsem si myslel a měl položit už dávno. Je to smutný když tam vidím některý ty hráče jak hrajou a nedokážu být vyhrávající hráč zvlášť když si vezmu kolik času tomu obětuju.

No nic budu makat dál snad to nebustnu a vrátím se teď si du zacvičit tak je tam zničte aspoň vy
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Kolotoč

Jak už napovídá název je to furt dokola :D . Každopádně jsem projel některý videa co se týče redline a některý od katriho jak zoomuje NL10 takže to mě zas něco dalo. Co se týče výsledků tak hraju hodně NL5 kde mě to de čím dál víc a daří se mě udržovat dobrou redline. NL10 je horší dávám si třeba 2 bis shoty a často se mě stane že je to nějakej cooler takže jsem tam odehrál jen pár hand. Co je ovšem pozitivní je že jsem vyhrál coaching do katriho, což jsem hodně rád.

Co tady asi nikdo neví je to že bych tu NL10 mohl hrát klidně dál, protože jsem ještě nevybíral FPP vůbec, ale to nebudu dělat ani teď. Pokud nedokážu porážet NL10 s profitem tak to nemá smysl vybírat. Druhá věc ale je, že jsem se teď rozhodl nepočítat do bankrollu ani VIP stellars který teď budu střádat a cashoutnu si je ať mě teoreticky pokr nic nedluží :profit: . Co budu dělat s stellars pak, až se tohle stane nevím nějak neplánuju uvidím podle winrate buď to bude sloužit abych se hýbal limity nebo to budu používat na coachingy. Co se týče VIP tak teď se snažím hrát hodně takže možná udělám i gold star ale nahánět to nebudu.

už uběhl měsíc tak jenom malý zhodnocení cílů do konce bakaláře.

Tyradiel původně napsal

Cíle:
      :diamond: Hands: 11710/80K almost done 69/80K nějak jsem to nadehnal tak snad dám alespoň 110K ale uvidím co se státnicema zmůžu
      :heart: Rushfit: 7/75 OK - 25/75 některý jsem vynechal ale su spokojenej
      :diamond: Shotovat NL16 + mít winning rate 4bb+/100 na NL10 FAIL díky downu -2bb/100
      :diamond: 20 hands do HJ fora měsíčně + soutěžit o coaching done - a vyhrál jsem :nh:
      :spade: Udělat bakaláře (tohle když se nepovede tak mě to až tak nezamrzí mám teď dva semestry a nemíním se z toho sesypat aneb priority mám jinde) skvělý - ikdyž jsem se o to nesnažil tak mám za sebou 4/9 předmětů všechny na poprvé sice skrz haluz ale result je result
      :club: Naučit se španělštinu na level kdy budu moct lehce mluvit s lidma a hlavně jim rozumět FAIL - musím se do toho víc zabrat
      :heart: Pít míň piva OK - mohlo to být i lepší ale su spokojenej zatím
    • s44vhl7l
      s44vhl7l
      Bronz
      Registrace: 21.01.2011 Příspěvky: 223
      Ako tak citam blogy tak zivot kazdeho znas je jeden velky downswing :)
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Po delší době se zase ozývám

@ s44vhl7l: jo no chce to prostě zapracovat na mindsetu. přijde mě že čím dýl hraju tím mám horší swingy :D no každopádně je to ještě nic v porovnání s lidma na NL200 kde si jedou swing 40bis. Třeba včera jsem měl nepříjemnou session kde jsem sjel klasickýma točkama -2bis takže jsem byl celkem v pohodě že jsem věděl že je to variance, ale pak mě to dostávalo do kolen zase lidi co mě callovali bluffy za 20bb na riveru s under pairama atd maj teda koule :D no dopadlo to tak že jsem šel z tiltu na NL10 a naštěstí to srovnal ale rozhodně to nebylo moudrý musím zlepšit tu psychiku no

V pokru to mám teď blbý a k RL věcem se ani vyjadřovat nebudu :f_mad: . Blbý to mám ani ne z toho důvodu že bych měl down to mě ani tak nemrzí jako to, že musím hrát tu NL5. Sice tam nemám nějaký větší problémy mít solidní winrate i stěma mýma spews, ale strašně mě to tam nebaví, protože je pro mě horší odhadnout co ti lidi udělají a co je pro mě překvápo je že hraju líp proti regum než rybám. Na NL10 se mě hraje komfortně a často správně odhadnu co drží a díky tomu se mě daří je škubat ale zase tam dělám nesmysly v tom že vím že mám položit a nedokážu to což je má chyba nevím jak to napravit kdž všechno křičí fold a já ťuk na call :f_mad: asi to bude všechno tím mindsetem.

Každopádně nehážu flintu do žita a jedu dál už to musím zlomit

Jinak si sem hodím cíle na příští týden ať mám nějakej přehled

:spade: bakalářka - 4 stránky
      :spade: španělština - každej den slovíčka + mluvit aspoň 5 minut
      :heart: cvičit aspoň 3x
      :heart: nepít sladký
      :club: projít alespoň dvě videa od w34zl3
      :club: každej den projíždět HJ forum
      :diamond: nahrát 500 VPP
    • Corn3r
      Corn3r
      Bronz
      Registrace: 27.01.2011 Příspěvky: 308
      Ahoj, některé dny jsou na ZOOMu krušné. Po pár bad beatech začnu tiltovat, nesmyslně zvednu volume a hraju jak největší station. :) Hodně mi pomohlo hrát jen jeden stůl. Všímám si ruzných tells a celkově mám lepší kontrolu co dělám. Jak si psal, že hráči tě callují s nízkým PP na boardu kde to nedává smysl. Zkus se zamyslet jestli jim nedáš nějaký tell. Při tak rychlé akci hraje spousta hráčů face up a občas je musíš callnout s A-high nebo nízkým PP. Já to zjistil, až když jsem ubral počet stolů. :) Do spoileru přidám grafy nejhorších dvou dnů všechno NL5 ZOOM. Vypadá to u tebe podobně?