BLOG: valuebetujem, valuebetujem a zrazu zistujem ze bluffujem , bluffujem :D

• Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      Registrace: 08.09.2013 Příspěvky: 220
      Pred 6 mesiacmi som zacal seriozne hrat a vlozil 20 euros ....ciele boli : fullring NL2 ....po 3 tyzdnoch som mal BR na NL5 ....na NL5 som sa zdrzal cca 1mesiac a presiel so safe rollom na NL10 ... NL10 ok tam sa mi hralo dobre :fuckyeah: a po 2 mesiacoch presiel na NL25 .....teraz zacinam 3 mesiac na NL25 (uz som mal shot NL50) a zistujem ze som totalny idiot a vobec nestudujem a len grindim a stojim na mieste .....tento blog zakladam aby som sa donutil studovat hru .... plan je to dotiahnut na NL100 fullring kde pomaly konci traffic pre tento herny variant a zacat prechadzat na NL10 short hand ...ked vytiahnem shorthand na NL200 tak planujem zacat hrat HU stoly ...hravam hlavne na PS konta mam este na WH,FT....moj hlavny problem STUDIUM....doteraz som mal pomer hodin studium : hra cca 1:100 a to musim zmenit ...nechcem nikomu liezt do prdele ale sledujem dost yegona TLNa matuska magorka pripadne aj satana (tiez cornieho a twinna) :appl: ....pri leakfindri satana od yegona som zistil ze robim presne tie iste chyby co on a to ma dost vyfackalo a nadavam uz 2 tyzdne sam sebe ze som satan ale taky debilnejsi este :why: no nic idem hrat a vecer cosi postudujem :coolface:
  • 80 odpovědí
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 2,075
      Prepac, ale nechapem...Ako to, ze stojis na mieste, ked za x mesiacov si prisiel na NL25 a shotujes NL50? Jak je mozne stat na mieste a stupat limitami? :f_confused:
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      Registrace: 01.04.2014 Příspěvky: 1,726
      debilnejsi šatan?
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Btw doporučuji si změnit název blogu. Denně se koukat na svůj vlastní názor, že jsi idiot a někdy ještě horší ti určitě správné nastavení neudělá :-) Jinak jsi proletěl micros celkem rychle, takže trocha zaseknutí, sebereflexe a změna přístupu na NL 25 je spíše dobrý směr, než nějaký problém. Budu sledovat, jak na sobě pracuješ.. Doporučuji si hlavně na to studium udělat plán a strávit dost času nad tím, jak to chceš mít. Pak se ti to při realizaci určitě vrátí!
    • Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      dnes analyza hm ukazala moje najvacsie leaky a to : hra z blindov ....obrovsky minus takze na to sa sustredim ako prve ...videa od twinna som dnes kukol na tuto temu len sa mi to zda nedostatocne obmedzit tam moje tahy na ch/r flop a check/fold turn ....pripadne na nejaky lucky turn card pokracovat v agresii budem to musie prebrat do vacsej hlbky a pozret dalsie videa na tuto temu ... yegon v jednom videu tvrdi ze mat vacsi 3bet zo SB ako z BB je idealne a ja to mam priblizne rovnake to bude dalsi problem ....dalsi problem yegon tvrdi v lekfinderi satanovi ze stat won dolls when saw flop ma mat urcitu uroven a ked ju hrac nema tak je lenivy v post flop hre ....som LENIVY v post flop hre :thinking: to: Llord717: mne sa to nezda ze by som stupal ...urcite som nemal v plane zaseknut sa na 3mesiace na NL25 a bez srandy vravim ze to je premna sklamanie to: Ahareen : ten nazov mozno zmenim zatial s tym nemam problem :pokerface: tento blog je trest za to ze som nestudoval a neanalyzoval a berem to ako selfpunishment za moju lenivost , ale mas urcite pravdu ze mat plan studia bude asi EV+ co poviete zacat od blindov pokracovat cez utg az na button ? :pcuser:
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Ked sa chces dostat na SB/BB do plusu, tak GL ;) Ked budes na SB foldovat kazdu jednu handu, tak tvoja WR na tejto pozicii bude -50bb/100, na BB to bude -100bb/100. Ked tam budes prehravat mensie hodnoty, ako som napisal, tak je to super...

Llord717: mne sa to nezda ze by som stupal ...urcite som nemal v plane zaseknut sa na 3mesiace na NL25
      Ty si myslis, ze "kazdy tyzden" shotnes jeden limit? A tiez si myslis, ze vsetky limity su lahke ako NL2/NL5?
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,202
      ono s kazdym dalsim limitom sa ti pocet mesiacov bude predlzovat. aj tak si myslim ze za 6 mesiacov shoty na nl50 su viac nez dobre :) neviem kolko si odohral hands ale moze stale kludne byt ze mas len dlhsi hot run. takze bach na to a ako pises studuj viac :)
    • Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      to: russo777 hot run som mal asi na NL10 tam som to spapal fakt dost rychlo ...NL2 a NL5 asi normal podla grafu....potom na NL25 dohora dodola a teraz mi to ide asi tak BE ....to: Llord717: pisal som ze obrovsky minus nie ze to chcem dostat do plusu to da logiku ze na blindoch je to takmer nemozne ....moj wr na NL25 ...sb -22,13/100 a na bb -61,98/100 nemyslim si ze to je ok a mozno niekto kto tomu rozumie viac ako ja moze napisat ...vzorka je 100tis. ruk
    • Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      dnes som kukol video TLNa nebud stationess .... a som stationess :facepalm:
    • nitrooxidus
      nitrooxidus
      Bronz
      Registrace: 05.08.2010 Příspěvky: 350
      Co a kde hrajes? Mysleno, limitem, menou a velikosti stolu .) Fik
    • KEZRAM
      KEZRAM
      Bronz
      Registrace: 02.10.2014 Příspěvky: 26
      leaky blindov twinna ch/r flop a check/fold turn lucky turn card agresii lekfinderi satanovi ze stat won dolls when saw flop post flop
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      KEZRAM původně napsal
      leaky blindov twinna ch/r flop a check/fold turn lucky turn card agresii lekfinderi satanovi ze stat won dolls when saw flop post flop
      :wtf: to je co za jazyk? :f_confused:
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      taky té větě, jestli to vůbec věta je nerozumim ani slovo :D
    • Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      tento tyzden mam pomer studium :hra cca 1:10 takze som spokojny celkom so sebou na wr to zatial nevidno :yaoming: vcera som si trochu pozrel materialy ku GTO a "capped range" ...uvidime ako sa to usadi v tej mojej gebuli :pokerface: vidim ze taky TLN alebo yegon o tomto rozmyslaju neustale a ja sa casto divam len na tie svoje dve sproste karty :facepalm:
    • Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      myslim ze hru z blindov som aspon v toretickej rovine ako tak pochopil ked odohram nejaku vzorku tak porovnam WR :pokerface:
      dalsi ciel self-leakfindru UTG : ....HEM vravi ze som vpluse na utg ale urcite je co zlepsovat a to nasledovne: nakolko hram tuto poziciu tight tak pridat castejsie ruky ako conectory pre balancovanie ....dakedy som cital ze zamyslat sa nad balancovanim range do NL100 je uplna hlupost ....nie je .... dnesni rusaci estonci ukrajinci ktori to od nl10 beru vazne nas analyzuju dost podrobne :pcuser: ... postflop: cbet mi percentualne funguje dobre lebo villain ma dava na uzku range.... problem nastava z "floatermi" a nedostatocnom 2 barellovani .... 3 barely davam velmi malo a to bude asi tiez leak... tiez malo ch/r vyuzivam ...celkovo si davam facku za ch/ch/ch linie ktore som objavil heme:rage: podme grindit studovat budem neskor :coolface:
    • Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      dnesny ciel studia bol zanalyzovanie najnovsich dostupnych HJ for ... objavil som par hracov proti ktorym hravam na konkurencnych vyukovych strankach a poznacil si to ...urcite sa to zide ... toto robievam pravidelne s cielom zistovat myslenie priemerneho hraca daneho limtu ...dokonca som sa v jednej hande aj objavil ako protihrac tak som si ju osviezil v HEMe ... pozrel som si aj ruky z nizsich limitov a kolegu Llorda ....konkretne 100 jeho ruk cca ... mam prenho slabost lebo mi prvy prispel do blogu :milord: zaroven som si s povzdychom zaspominal na moju WR 21bb/100 ruk ked som odchadzal z NL5 :yaoming: co by som dal teraz za takych 8bb/100 :why:
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Vsimol som si, ze si okomentoval zopar mojich ruk. Len nechapem preco okomentujes, a potom neskor svoj prispevok upravis... A navyse, ako hrac vyssich limitov, ako ja, tak mas urcite viac skillu, ktory by som od teba mohol pochytit, ako od ostatnych lepsich hracov na PSGY, ale z tvojich komentov citim aroganciu. Neviem, ale zacinam mat pocit, ze si si ten moj prvy post do tvojho blogu zobral nejak ku srdcu. Ked si to zobral ako urazku, alebo nejak negativne, tak sorry, ale vobec to tak nebolo myslene...
    • Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      nieeeee absolutne nie ....:yaoming: si uplne mimo vobec nechcem byt arogantny ani povysenecky ani ziadny iny ani zly .... aj to ze si chcem pozret ako rozmysas ber z rezervou ....ak nieco vyznelo hnusne alebo arognatne fakt sorry nic take som nikdy nemyslel ....mna celkom bavi trolling aj v beznom zivote a preto pouzivam memface v pisani to je vsetko :truestory: ....preco vymazavam tie komenty na tvoje ruky ? chcem aby si si ich precital ty a par ludi ktori stihnu a nikto viac...nechcem aby niekto studoval ako rozmyslam nebodaj si ma poznamkoval alebo analyzoval moje myslenie :pcuser: lebo ja to sam robim na svojich superov ...:fuckyeah: pozeram vsetky HJ fora ktore mam dostupne ale svoju ruku by som tam vzivote neposlal :pokerface: funny prihoda :pamatam si jedneho chalana ktory mal blog tu na PSGY ...NL10 hrac ...mal som ho fakt dobre rozobrateho podla jeho blogu a raz zacal davat cryingposty o downsvingu...fakt som vtedy po nom dost isiel a sadal som si umyselne na stoly kunmu a mali sme dost vela subojov ktore koncili v moj :profit: .....a jedna vec este na zamyslenie pre teba k HJ foram : ked ti 10 regov napise ze toto je jasny fold to nemoze byt bluff pripadne takato linia call cbet /reraise na turne to je urciteeeeee set alebo fullhouse tak sa zamysli ci v takych spotoch robis take bluffy ktore budu ostatni povazovat na 100% za nuts handy :milord: ....dufam ze si pochopil co tym myslim
    • marrius1979
      marrius1979
      Bronz
      Registrace: 13.01.2012 Příspěvky: 747
      preco vymazavam tie komenty na tvoje ruky ? chcem aby si si ich precital ty a par ludi ktori stihnu a nikto viac...nechcem aby niekto studoval ako rozmyslam nebodaj si ma poznamkoval alebo analyzoval moje myslenie :pcuser: lebo ja to sam robim na svojich superov ...:fuckyeah: pozeram vsetky HJ fora ktore mam dostupne ale svoju ruku by som tam vzivote neposlal

Toto je veľmi zvláštny názor. Ak by takto premýšľali všetci, nemali by sme tu žiadneho Judge (ktorý nám tu vlastne otvorene ukazujú svoje know-how). Navyše ak máš tu na PS iný nick ako na herni, myslím si, že je veľmi náročné zistiť identitu daného hráča...
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      souhlasím, pokud by takto uvažoval každý hráč, tak by tato a podobné komunity naprosto ztrácely smysl, protože by se všichni báli odhalení své hry a nikdo by nechtěl nikomu pomáhat. Na druhou stranu využívat informace odtud pro svoji hru proti konkrétnímu člověku je taky docela podpásovka, ale tohle už je na každém jak si to přebere ;)