Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

NL2 - K8s (x/r flop)

• Llord717
      Llord717
      Bronz
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 2,081
      PokerStars - $0.02 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $3.36 (VPIP: 18.07, PFR: 13.25, 3Bet Preflop: 10.71, Hands: 85)
      SB: $2.05 (VPIP: 15.56, PFR: 13.33, 3Bet Preflop: 5.88, Hands: 47)
      Hero (BB): $2.82
      UTG: $2.06 (VPIP: 14.00, PFR: 14.00, 3Bet Preflop: 5.88, Hands: 53)
      MP: $2.12 (VPIP: 50.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 2)
      CO: $1.90 (VPIP: 12.50, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 9)

SB posts SB $0.01, Hero posts BB $0.02

Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has 8:spade: K:spade:

fold, fold, fold, BTN raises to $0.05, fold, Hero calls $0.03

Flop: ($0.11, 2 players) 8:heart: T:club: 7:heart:
      Hero checks, BTN bets $0.08, Hero raises to $0.29, BTN calls $0.21
      Call asi nie, pretoze je vela kariet, ktore budu pre mna neprijemne a na dalsi barrel budem musiet foldovat. Myslim, ze najlepsie bude x/r pre value z FD, SD.

Turn: ($0.69, 2 players) 2:diamond:
      Hero???
      Na akych turnoch je najlepsie barrelovat? :f_confused:
  • 6 odpovědí
    • Horysek
      Horysek
      Bronz
      Registrace: 30.06.2011 Příspěvky: 82
      Mě se nejlepší handy zdají vše pod 5 bez srdcí, karty co spárujou board a overkarty.
    • Pajod
      Pajod
      Bronz
      Registrace: 05.08.2008 Příspěvky: 326
      Mně se ten x/r nelíbí. Ono je sice pravda, že pro K8 je dosti nepříjemných karet na T, ale můžou být celkem příjemný pro jiný handy z tvojí range.

Určitě bych tu měl celkem velkou x/r range, ale neměl bych tam handy jako K8, s kterým si se i na tom turnu ztratil na asi nejlepší kartě, co mohla přijít.

Já bych šel x/c F. Nejdůležitější je asi pochopit, že K8 je jenom malá část celé range a nebát se "špatných" runoutů, protože aj ty na nich pohituješ část svojí range.
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Za me taky x/c na flopu. Handa má SD value, málo outs na vylepšení. Raisoval bych třeba 98, KJ, A s FD apod jako bluf plus value handy.
      Všimni si že ty vůbec nevíš co pak s tou osmou dělat, jestli raisnout pro value, potkontrolovat nebo blufovat. Když betneš turn neni vůbec jasný jestli je to bluf nebo value bet.
      Kvůli tomu pak taky nevíš ani jakej runout je pro tebe dobrej. Kdybys mel valuehandu je blank turn skvělej, pro bluf špatnej. Protože nemáš info jak si tvoje handa stojí, je marný spekulovat jakej turn je dobrej na bet.
    • Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      Registrace: 08.09.2013 Příspěvky: 220
      Shamway ti to vysvetlil technicky a ja sa pokusim psychologicky :.... vsetko riesis agresivitou ako obvykle :yaoming: paci sa mi otazka : na akych turnoch idem barellovat? ty si neni preflop agresor ze ides barellovat nejakeho callera ...(zase len nad agresivnou liniou uvazujes) ....na flope sa uz obavas rozhodnutia na turne a fold povazujes za nieco co by si velmi nerad urobil (mindsetovo uplne zle) ...myslienka idem tahat value so SD a FD omg :why: si oop drzis druhy par a uvazujes nad value so SD a FD (uplne zle myslienkovo tu by si mal byt nastaveny ''podme za lacno kuknut SD'' ) btw. to je tak nebezpecny board na x/raise :facepalm: ale ak si optimista ze pride na turn K a na river ti dalsi spravi fullhouse tak ok ok :coolface:
    • Llord717
      Llord717
      Bronz
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 2,081
      Presiel som si tu handu v Equilabe a percentualne mi 98s vychadza lepsie, ako K8s (51/38% Eq) proti jeho calling range. Takze :f_thumbsup:
      Diky
    • Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      Registrace: 25.12.2013 Příspěvky: 992
      Jak to ideálně zahrát mě nenapadá, asi bych spíš uvažoval o foldu rovnou na flopu, protože soupeř má buď lepší handu, nebo plno equity. Ale můj názor je spíš vůbec se do takových spotů nepouštět na NL2, zvlášť ne přístupem "co teď? zkusím zavřít oči a raisnout to :D "
      Otázka by možná měla být nejdřív preflop - chci defendovat tuhle handu proti tomuhle soupeři? A při tom už mít jasno jaký flop chci trefit.