Směna 30$ z paypal na skrill/ VYŘEŠENO

• shamzorRNMD
      shamzorRNMD
      Bronz
      Registrace: 13.06.2010 Příspěvky: 33
      Čau ahoj,
      po dlouhé době bych si zase rád zahrál, bohužel mám peníze pouze na paypal a z toho na žádnou hernu vložit nejde. Našel by se tedy někdo, kdo by mi směnil 30$ z pp na skrill. :f_drink: Nejradši bych někoho, kdo už je tady registrovanej dlouho a má pár set příspěvků, potom klidně posílám první.

Pěknej víkend všem :f_cool:
  • 23 odpovědí
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ahoj, na PokrStars jde vložit přes PayPal :f_drink:
    • shamzorRNMD
      shamzorRNMD
      Bronz
      Fakt? Já když dám vklad, tak tam vidím pouze Visa, MasterCard, T-mobile, O2, UKash, Skrill, Web money, Entropay, Vodafone, Trustpay a převod z banky :f_cry: Takže to mám hledat někde jinde?
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      No fakt nekecám :)

http://www.pokerstars.eu/cz/poker/real-money/paypal/
    • shamzorRNMD
      shamzorRNMD
      Bronz
      Díky za pomoc, ale fakt to tam nemám :f_biggrin: Takže kdyby se někdo našel, bylo by to super
    • husky333
      husky333
      Bronz
      Registrace: 06.03.2013 Příspěvky: 1,364
      shamzorRNMD původně napsal
      Nejradši bych někoho, kdo už je tady registrovanej dlouho a má pár set příspěvků, potom klidně posílám první.
      Ahoj, ty nemas ani 30 prispevku a chces zaslat penize po nekom, kdo ma nekolik set prispevku? To jen blazen by ti zaslal penize jako prvni. Navic za to nenabizis zadnou odmenu:f_biggrin:

Nechci nejak strasit, ale nez se do nejak transakce nekdo pusti, tak se podivejte na tento prispevek.
      Ten kdo zasle penize nekomu na PayPal a nahlasi neopravnenou platbu, tak mu jsou penize zaslany nazpet v podstate v ten samy den a prijemce tak prijde o sve penize (viz odkaz vyse) a nic nenadela.

Proc si nevyberes penize z PayPal na bankovni ucet? Je to zdarma a trva to jen par dni.
    • shamzorRNMD
      shamzorRNMD
      Bronz
      No jsem tady na forum už docela dlouho, jenom nemám potřebu komentovat každý vlákno a nahánět tak příspěvky :f_biggrin: Navíc píšu, že klidně pošlu peníze první někomu, kdo je tady na forum známej a nemá potřebu provádět nějáký podvody.
      Chtěl jsem si prostě zahrát tenhle víkend, protože nemusim dělat nic do školy. Kdybych si to poslal na bankovní účet, tak by to tam bylo přinejlepším tak v půlce týdne...ale tak když se nikdo nenajde, tak mi nic jinýho nezbyde.
      A když už mluvíš o těch bláznech, soudě podle toho vlákna co jsi zaslal, už se mezi ně řadíš, ale nic ve zlým :f_drink: lidi jsou prostě svině.
    • husky333
      husky333
      Bronz
      Registrace: 06.03.2013 Příspěvky: 1,364
      shamzorRNMD původně napsal

A když už mluvíš o těch bláznech, soudě podle toho vlákna co jsi zaslal, už se mezi ně řadíš, ale nic ve zlým :f_drink: lidi jsou prostě svině.
      Jo jo mas naprostou pravdu:f_thumbsup: , ale blazen je slabe slovo:f_biggrin: Tak sprostej tu byt nemuzu:f_biggrin:

Co se tyce delky registrace, tak neni nic jednodussiho si ted vytvorit 10 uctu a za 4 roky toho vyuzit...:f_biggrin:
    • gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      Registrace: 10.09.2011 Příspěvky: 1,768
      no za skoro 5 let 25 prispevku je dost slabé, i když se nebudeš vyjadřovat do každého vlákna :)
    • shamzorRNMD
      shamzorRNMD
      Bronz
      Pravda, jdu si založit pár dalších účtů :f_biggrin: Jinak tohle vláknu uzavírám, můžu to směnit ihned s jedním člověk za 10%, každopádně jsem doufal, že bych tady mohl ušetřit...nedá se nic dělat, vyhraju teda víc turnajů :s_drink:
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Registrace: 23.11.2010 Příspěvky: 718
      Velmi úsměvné. Fajn pokus :gl:
    • shamzorRNMD
      shamzorRNMD
      Bronz
      Fajn pokus o co, jestli se můžu zeptat? ?( Člověk požádá o pomoc a lidi z něj hned dělaj podvodníka
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Podvodníka hnedka ne.
      Navíc mě už tu kdysi před pár lety jeden uživatel okradl, právě z důvodu který píše husky. Protože jsem byl vůl a v tu dobu mi nedošlo, že se to takhle dá "obejít". Poctivej naivka s tím moc nepočítá. :yaoming: Tak přesně z tohodle důvodu jsou lidi opatrný a podezíravý. Není se co divit + když k tomu přidám tvůj tón odpovědí.
      Se směnou nemám problém, už jsem tu jednu udělal a jinde na fóru vcelku běžně, ale opatrnost je až na prvním místě.
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Chápu komentáře a vše to kolem, ale přeci jen co kdyby někdo napsal, jestli má možnost vkladu přes PayPal na PokerStars ?
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Div se nebo ne, ale taky ho tam nemam.
      Nicméně dá se dobít přes kartu a udělat převod mezi hráči... taky řešení. Rychlost závisí na aktivitě podpory PS, z karty je to tam hned.
      Ovšem jak se psalo víše.

Ještě třeba malá alternativa pro zakladatele. Paušál nemáš: Vodafone/T-Mobile/O2 ?
    • shamzorRNMD
      shamzorRNMD
      Bronz
      Peníze už jsem směnil. Kdyby někdo potřeboval, do sz klidně pošlu kontakt.
    • Lagett
      Lagett
      Bronz
      Registrace: 20.02.2012 Příspěvky: 921
      dit psal že vám peníze pošle první, tak vás asi těžko ojebe né?
    • pawlas
      pawlas
      Bronz
      Registrace: 17.07.2009 Příspěvky: 292
      to je jedno, když požádá o refund, tak mu ty peníze paypal vrátí a ty se můžeš jít tak maximálně klouzat za barák ;) .. viz. příspěvek od huskyho
    • Lagett
      Lagett
      Bronz
      Registrace: 20.02.2012 Příspěvky: 921
      pawlas původně napsal
      to je jedno, když požádá o refund, tak mu ty peníze paypal vrátí a ty se můžeš jít tak maximálně klouzat za barák ;) .. viz. příspěvek od huskyho
      aha :D to jsem nevěděl že něco takovýho jde, paypal sem nikde nepoužíval...
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Tak jsi asi Lagett nečetl celý vlákno, nahoře se problém popisuje.

Odpověď z PS, tady asi zakopaný pes, proč...

Dobrý den Jakube,

zdravíme z PokerStars.

Bohužel platební metoda PayPal je dostupná jen v některých zemích, mezi které ta Vaše zatím nepatří. V současné době nemáme žádné informace o tom, zda se to někdy změní a můžeme Vám pouze doporučit použití jiné platební metody z těch v nabídce. Jejich výčet a popis najdete na našich stránkách: ......

Doporučujeme Vám jinou platební metodu, například WebMoney, na kterou si můžete poslat peníze přes PayPal.

WebMoney je platební systém pro online platby, který umožňuje provádět převody mezi ostatními uživateli WebMoney nebo obchodníky v celé řadě měn.

Pro registraci si prosím nainstalujte Client Interface na Váš PC, PDA nebo mobilní zařízení. Zaregistrujte se v systému, odsouhlaste Provozní podmínky a obdržíte WMID - Vaše unikátní identifikační číslo, které bude sloužit jako číslo účtu. Registrace je zdarma.

Pro registraci nebo bližší detaily přejděte na odkaz: http://www.wmtransfer.com/

WebMoney podporuje několik typů měn, každá z nich má svou vlastní peněženku. Jakmile máte účet zaregistrován a ověřen, můžete si vytvořit jakékoliv peněženky; nicméně PokerStars přijímá pouze RUB (pro Rusko), BYR (pro Bělorusko), UAH (pro Ukrajinu) a EUR (pro EUR země). Měna USD je běžně dostupná pro všechny země. S ohledem na seznam měn doporučujeme provést vklad se Z (USD) peněženkou. Pokud Z peněženku nemáte, WebMoney Vám ji automaticky vytvoří a převede prostředky z jiné měny, kterou máte nastavenou pro Vaše vklady.

Můžete také zdarma posílat prostředky na jiné WebMoney účty či obchodníky.

Možnost vkladů/výběrů na WebMoney se odvíjí od Vaší země a typu WebMoney peněženky; mezi populárními platbami můžete najít:

* vklady v hotovosti, bankovní karty, bankovní převody, předplacené karty (Rusko, Ukrajina a Uzbekistán)

Pro zjištění platebních možností pro Vaši zemi, prosím zkontrolujte si možnosti online (ihned) nebo offline (u nejbližšího obchodníka) na webu WebMoney.

Další informace jsou dostupné na: .....

na podpoře PS to neflákaj :f_drink:
    • 1
    • 2