Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] 76s 3bet pot mono flop

• bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 970
      PokerStars - $0.25 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

Hero (BTN): $61.69
      SB: $47.59
      BB: $39.52
      UTG: $5.90
      MP: $35.90
      CO: $25.00

SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has 7:club: 6:club:

fold, fold, fold, Hero raises to $0.50, SB raises to $1.75, fold, Hero calls $1.25

Flop: ($3.75, 2 players) 7:heart: J:heart: 3:heart:
      SB bets $2.68, Hero calls $2.68

Turn: ($9.11, 2 players) 7:diamond:
      SB checks, Hero bets $4.70, SB raises to $13.93, Hero calls $9.23

River: ($36.97, 2 players) Q:heart:
      SB bets $6.25, fold,

villain po 50h pasivnejsi 19/14, 3bet 9

PF standard, ale inak je to velmi zle odo mna si myslim na dalsich streetoch. uz ten flop call sa mi nepaci, je tam mega vela zlych turncards, mohol by som to tu presunut do bluffraising range? asi tu budem raisovat non-nut flushe, ktorych mozem mat odhadom aspon 10c. keby k tomu pridam teda veci ako slabe 7x (12c - 75s,76s,87s,97s) a niektore gutshoty (9c - 98s,T8s,T9s), je to reasonable? lebo vacsina 1-card FDs su overkarty (KQo,AQo) a tie by som radsej calloval, kedze mozu hitnut TP/obcas maju SD value. a raisovat nejake nizke PPs so slabou FD sa mi nepaci.

inak potom si myslim, ze T je jasny fold..
  • 6 odpovědí
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Mně by se tu právě líbil s touto handou na tomto boardu bluffraise, ale nejsem si úplně jistý. Budu rád, až se vyjádří Katrisone. Imo tohle vůbec není handa, kterou bys na takovém boardu mohl callovat. Imo fold by byl lepší než call a nejlepší variantou si myslím, že bude právě už ten zmíněný bluff raise. As played turn fold. Nečekám, že někdo použije tuto linii jako bluff. Ještě by mě zajímalo, pokud budeme na F bluffraisovat a dostaneme od villaina call a turn přijde blank, např. 2s, tak jak to potom hrát? Už být v pot control módu a handu vzdávat a nebo další bet, případně shove na riveru? To by zase byla asi overplay ne?
    • vojta5
      vojta5
      Bronz
      Registrace: 13.01.2014 Příspěvky: 189
      Ten bluffraise flop me taky napadl, fold je asi too weak a na call to mozna neni dostatecne silna ruka. Akorat nevim jak teda hrat obecne turn, kde budeme stabovat (taky zalezi, co vse chceme stabovat). Callujeme na flopu TT,99,88 bez srdce? A pokud ano, tak asi taky stab na turnu, stejne tak overcards + FD, mozna Jx bez FD taky stab. Co me z toho trosku napada je, ze budeme mit relativne sirokou stabbing range, kde nejlepsi z nich budou slowplaynute nutflushe (K-h flushe take) a co dale? FH? Neni od veci na flopu sety raisnout (zejmena 22/77, kdy nedrzime TP outy). Otazka je jestli potom nase staby nejsou extremne weak vs x/r. Nevim kolik 7x tam mas, ale predpokladal bych 76s, 87s, 97s, A7s - 12comb. Nevim jestli nedava smysl nektere deffendovat vzhledem k tomu, ze podle me budes mit v tomhle spotu relativne vysoky stab.
    • johnyx5
      johnyx5
      Bronz
      Registrace: 04.07.2008 Příspěvky: 161
      já bych na flopu foldnul, imo máme v rangi hodně lepších hand na call, as played bych se stacknul, imo takhle často bude hrát overpairy nebo nějaké combodraws.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bedofour,

ono je vždy celkově dost těžké defendovat tyto monoboardy v těchto pozicích, pokud callujeme jen lepší made handy ruky v tomto spotu, než 76s/87s, příp.cokoliv s heartem, tak stále to mně vychází na asi 43-45% fold (podle toho jak často slowplayujeme monstery), takže call s 67s/78s mně přijde celkem stnd-ish.

Raise se mi moc nelíbí, když už tak bych raisoval asi něco, co má jasný r/f. Nepříjemné je, že cokoliv co nemá SDv a má jasnou SDv, může být v podstatě už behind (typu 98cc etc.), takže se mi zdá být celkem okish i nemít celkově raising range. 78s/67s má bezvýznamný blocker effect, protože 77 calluje PF. Nehatuju to vůči overcbetorům, ale jaký navrhujete sizing? Něco jako minR mu dává příliš dobré odds (co se mi zdá jinak logické pro tyto range), takže bychom museli jít se sizingem výš, co už nás může i commitovat (proti nějaké rangi typu draws/pair+draws/flushe můžeme mít i přes 30% eq, odds bychom 100bb deep zhruba taky tak).

No jinak nevšiml jsem si, že jsme deeper, takže výše uvedené platilo spíš pro 100bb hru, deeper bych často neměl 4b range a měl bych víc ruk typu QQ+ na defend, takže o to víc se mi zdá naše ruka blíž k foldu. Na T potom vůči většině imo b/f, zajímalo by mě, jestli standardně vídáte od regů na těchto stakes vymýšlet nějaké bluff linie 200bb deep. R potom ok, nejlepší bluff ruka na shove by tu byla pravděpodobně QJ bez heartu, která blokuje jeho FHs.
    • bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 970
      (proti nějaké rangi typu draws/pair+draws/flushe můžeme mít i přes 30% eq, odds bychom 100bb deep zhruba taky tak).
      skusal som sa s tym trochu hrat v equilabe, podla mna sa tazko dostaneme vobec cez 20%, podla mna v tomto nebude problem.

- ak by sme nemali raising range, nie je to dost velky problem pre nase nizke flushe hlavne? (sety tu asi moc nechceme raisovat, ci?)

- a ak by sme teda callovali, na cca polovici turncards musime foldnut (4. heart alebo overkarta) => neviem si moc predstavit, ako to zahrame +ev => nebolo by lepsie radsej tento board trosku overfoldovat a zmierit sa s tym, ze je lepsi pre 3bettora?
    • vojta5
      vojta5
      Bronz
      Registrace: 13.01.2014 Příspěvky: 189
      Sorry ja jsem uplne missreadnul stack depth! :sorry: