BLOG: NL5 SH reg.tables on Pokerstars

• Parazzit69
      Parazzit69
      Bronz
      Registrace: 23.10.2014 Příspěvky: 116
      Něco málo o mě
      Je mi 22 roků pocházím z malé dědiny u Brna pracuji jako slaboproudý technik v jedné menší firmě. S Pokrem jsem se seznámil už ani nevím jak nejspíše v televizi :f_biggrin: . A tak jsem začal hrát na netu jen nějaké freerolly o pokru jsem toho však moc nevěděl. Do toho jsme začaly v hospodě hrát sitka o 20 kč po delší době to uplně opadlo a nikdo to už nechtěl hrávat.. Mezitím jsem hodně pařil gamesky na internetu Lolko,Battlefieldy,Cod a podobně. Už to bude nějaký pátek co jsem si řekl že to nikam nevede a hry mě už nebaví a chtěl bych dělat něco smysluplného v čem by se mohl člověk furt zdokonalovat a možná časem i vydělat nějaké ty drobné :banana:
      A tak jsem začal hrát nejprve cashovku to jsem o tom zrovna moc nevěděl přečetl jsem si pár članku a hned jsem si myslel jak to budu drtit a stal se úplný opak :why: . Nedodržoval jsem bankroll hral jsem na tiltu dělal nesmyslný hero cally a podobně.. Myslím si že nejsem určitě jediný :D kdo měl takové začátky.
      Založením toho blogu bych chtěl docílit hlavně disciplíny a zdokonalování ve své hře ve které mám plno mezer a dělám stále spousty chyb. Zkoušel jsem i Dony + nějaké MTT na pokerstars jsem dokonce i v profitu v MTT prá babek ale radši volím cashovku kvůli času...
      Poker hraji hlavně kvůli tomu že mě neskutečné baví a nechci se smířit s tím že budu celý život muset chodit do práce za usmolených pár tisíc. Časem bych si rád i vydělal nějaký ten peníz (nechci nikam spěchat vím že to je běh na dlouhou trať a jen málo lidí má tu trpělivost a odhodlání k tomu aby se dostaly až na vrchol) Nicméně do konce roku chci hrát NL10 myslím si že to není až tak nereálný :thinking:
      Tady přikládám starší grafy z party pokru a pokerstars ty obrovské propady dolou nejsou nic jiného než NL25 a nedodržení bankrollu :truestory:

a teď graf z netbet pokeru kde momentálně hraji kvůli pokerstrategy graf je z NL2 a občas si pinknu NL5 abych rychleji nahrál body na bonus.

Příspěvky se sem budu snažit dávat každý den když budu hrát. Určitě budu rád za každé komenty :f_thumbsup:
      A doufám že si můj blog aspoň někdo přečte :milord:
  • 12 odpovědí
    • Parazzit69
      Parazzit69
      Bronz
      Tak dnešní session byla ze začátku dobrá ale konec se trochu víc pos** 2x prohraný AA musel jsem to radši rychle vypnout jinak bych skončil za dnešek ještě v mínusu tady je graf
      jedna handa určitě jsem měl předflopem zvolit větší bet sizing :f_cry:
      IPoker, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 9 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $2.19 (109.5 bb)
      BB: $2 (100 bb)
      UTG+1: $2.52 (126 bb)
      UTG+2: $1.98 (99 bb)
      MP1: $2 (100 bb)
      MP2: $2.03 (101.5 bb)
      MP3: $3.12 (156 bb)
      CO: $1.87 (93.5 bb)
      BTN: $2.93 (146.5 bb)

Preflop: Hero is SB with A A
      UTG+1 raises to $0.06, UTG+2 calls $0.06, 3 folds, CO calls $0.06, BTN calls $0.06, Hero raises to $0.22, BB folds, UTG+1 calls $0.16, UTG+2 folds, CO calls $0.16, BTN calls $0.16

Flop: ($0.96) 8 J 2 (4 players)
      Hero bets $0.50, UTG+1 folds, CO calls $0.50, BTN calls $0.50

Turn: ($2.46) 3 (3 players)
      Hero bets $1.47 and is all-in, CO folds, BTN calls $1.47

River: ($5.40) 5 (2 players, 1 is all-in)

Results:
      $5.40 pot ($0.36 rake)
      Final Board: 8 J 2 3 5
      Hero mucked A A and lost (-$2.19 net)
      CO mucked and lost (-$0.72 net)
      BTN showed 7 8 and won $5.04 ($2.85 net)

Tak a ještě jedna zajímavá handa z dnešního dne
      IPoker, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 8 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $2.02 (101 bb)
      BB: $2 (100 bb)
      UTG+2: $2.29 (114.5 bb)
      MP1: $2.24 (112 bb)
      MP2: $2.47 (123.5 bb)
      MP3: $2.49 (124.5 bb)
      Hero (CO): $2.08 (104 bb)
      BTN: $1.51 (75.5 bb)

Preflop: Hero is CO with A A
      UTG+2 calls $0.02, 3 folds, Hero raises to $0.08, BTN raises to $0.16, 3 folds, Hero raises to $0.34, BTN calls $0.18

Flop: ($0.73) 7 4 6 (2 players)
      Hero bets $0.36, BTN calls $0.36

Turn: ($1.45) J (2 players)
      Hero bets $1.38 and is all-in, BTN calls $0.81 and is all-in

River: ($3.07) 5 (2 players, 2 are all-in)

Results:
      $3.07 pot ($0.20 rake)
      Final Board: 7 4 6 J 5
      Hero mucked A A and won $0.00 (-$1.51 net)
      BTN showed 8 8 and won $2.87 ($1.36 net)

ještě jsem se chtěl zeptat jestli tento formát hand je ten správný konvertuji to přímo v HEM2
    • Parazzit69
      Parazzit69
      Bronz
      Tak je tu menší update
      Počet odehraných ruk: 2500
      Počet odehraných ruk dnes: 653
      Profit z dnešní session: 0,75 USD
      Profit celkem: -0,40
      Celkový BR: 71,60
      Dále zjistil jsem že hodně přeceňuji své kombinace proto dělám na riveru hero cally. Občas moc přecenuji staty v hudu vidím jak hráč s VPIP 50 to tam pere hlava nehlava a já mu nezahodím AK s trefeným Kingem samozřejmě že měl set :s_thumbsup:
      Mám hodně blbé staty na NL2 VPIP 16,7 a PFR 12,8 méně limpovat snažit se do hry vstoupit vždy raisem. Začít dělat u hráču pořádné poznámky jestli zná někdo dobrý způsob psaní poznámek budu jen rád když napíše používám HEM2 a nevím pořádně jak se NoteCaddy používá u hudu ho mám ale nemám ho zaplacený....
    • Parazzit69
      Parazzit69
      Bronz
      Tak a je tu po delší době update
      Počet odehraných ruk celkem: 6100
      Počet odehraných ruk dnes: 636
      Profit z dnešní session: 5,23 USD
      Profit celkem: 18 USD
      Celkový BR: 90 USD
      Celkem jsem zatím spokojený i když to určitě není pořád ono velká část profitu je z NL5 a NL4 občas si hodím k 6 stolum NL2 jeden NL4 Beginners a jednou jsem měl pul hodinky čas tak jsme si pustil speed NL5 2 stoly a bylo z toho 8 USD. Určitě to chce více studovat a hlavně hrát už NL2 dal jsem si plán že první shoty na NL5 budou až na 150 USD . Protože stále dělám obrovské chyby a na NL2 mě to nebude stát tolik penízků jak kdybych je dělal na NL5 :f_pleased:
      Dnešní session byla velice dobrá co se týče profitu i když hned ze startu během 50 hand prohraných 50 blindu s KK preflop all in do fish která otočila A4o poté dalších 50 blindu spálených na AA když borcovi na river doklusala flush :appl: ale nechal jsem chladnou hlavu a hrál vesele dále :pcuser:
      Dále jsem začal dneska používat Table scanner velice užitečná věc :f_thumbsup:
      Upravil jsme si Hud podle knížky Crushing-The-Microstakes a stihl zatím něco málo nastudovat.
      Cítím zatím ve své hře mírný posun :f_drink:

Cíle na tento měsíc volume bude zase bída, protože jedu 13.3 na hory na týden ale dal jsem si cíl že chci pročíst dvě knihy momentálně čtu knihu
      Poker jak si vydělat hraním No-Limit Holdem+Pozitivní poker - Psychologie vítězů času na čtení bude habaděj takže věřím že je přečtu.
      A další cíl určitě bude začít sem na forum postovat zajimavé handy.
    • Parazzit69
      Parazzit69
      Bronz
      :spade: Zdravím všechny co čtou můj blog :spade:
      Update z dnešní session
      Počet odehraných ruk celkem: 6666
      Počet odehraných ruk dnes: 566
      Profit z dnešní session: 6,99
      Profit celkem: 25 USD
      Celkový BR: 97 USD
      Herna:Netbet
      :spade: Graf je zde:spade:
    • Parazzit69
      Parazzit69
      Bronz
      Caute všem kdo si to přečtete. :f_drink: Rozhodl jsem se znovu oprášit svuj blog od posledního příspěvku se toho hodně událo. Z netbet pokru full ringu jsem přešel na pokerstars cashoutnul jsem 110 USD a pote depositnul na stary 60 USD a rozhodl jsem se hrát 6 max SH. Bohuzel grafy zezacatku prechodu nemám protože mě nějak exl počítač navíc neni nijak zajimavý docela jsem se zezačatku trápil ale naštěstí jsem měl super parťaka diký kterému jsem NL2 crushnul.

No a poté už nejakou dobu hraji na NL5 ale tam to není žádná slava :f_cry: viz graf..

Tímto bych chtěl zase svůj blog oživit a pravidelně postovat progress :)
      Cil na tento měsíc si dávám odehrát 30K hand.
      Celkový BR:312USD
      Shot na NL při 400USD=100USD na shot
    • Parazzit69
      Parazzit69
      Bronz
      :As: Měsiční update:As:

Takže tento měsíc jsem nahrál celkem 37K je to můj osobní rekord s volume jsem celkově spokojený ale ostatní veci bych radši nekomentoval víz graf.

http://www.imgup.cz/image/x28

Zjistil jsem že jsem hrozná station calluji nesmyslné částky s TPTK a strašně na tom teču...Už nevím co s tím mam dělat jestli si za to liskat nebo ja nvm.. Nějaké rady kdo se s tím setkal? :D

Další věc je že mě přijde že strašně hraju na BB

http://www.imgup.cz/image/x22

Dále zde posílam statistiky z hand at showdown přeci bych za normálních okolností měl být v plusu z one pairu ne ?

http://www.imgup.cz/image/x2T

Tady mám leak buster overall teda aspon to co se tam vlezlo

http://www.imgup.cz/image/xTh

Tak budu rád za každý koment který mě pomůže odhalit moje chyby je jich tolik že nevím ani kde začít... ?(
      Tenhle měsíc bych chtěl opět odehrát 30K hand a víc studovat a zapracovat hlavně na hře umět zahodit a přečíst něco z metal game.

Edit: schválně jsem to nechal na odkazy protože když to hodím přímo do fora tak se s těch statu nedá nic vyčíst
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Parazzit69 původně napsal
      Zjistil jsem že jsem hrozná station calluji nesmyslné částky s TPTK a strašně na tom teču...Už nevím co s tím mam dělat jestli si za to liskat nebo ja nvm.. Nějaké rady kdo se s tím setkal? :D
      Vem si nějakou pixlu. Nachystej si peníze, třeba stokoruny (ať to má efekt, s pětikorunama by to moc efekt nemělo, pokud je to moc, tak můžeš třeba padesátikoruny) a pokaždé, když to pose*eš, tak tu svoji stokorunu hodíš do pixle. Vždycky. Až bude pixla plná, tak ty peníze vezmeš a někomu je dáš, věnuješ je na něco nebo tak něco, rozhodně je ale nepoužiješ pro sebe a taky do doby, než pixlu naplníš, tak z ní nesmíš odebírat.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,153
      Člověk udělá chybu, která ho stojí peníze a potrestá se tím, že ho bude stát ještě víc peněz? No tak to je řešení asi jenom pro ty, kteří peníze moc řešit nemusejí. :f_biggrin:
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      karisek původně napsal
      Člověk udělá chybu, která ho stojí peníze a potrestá se tím, že ho bude stát ještě víc peněz?
      A o tom to je :coolface:
    • Parazzit69
      Parazzit69
      Bronz
      Zeldyman s tou pixlou je to hodně dobrý nápad už jsem si nejakou vyrobil.. Budu tam teď dávat stokorunu i padesátikorunu podle chyby a penez v peněžence.. :D
      Akorát teda nevím s tím použitím pro mě.. uvidím na konci jak s něma naložím jeden nápad mě napadl ráno že bych za ty peníze neco nadělil rodině pod stromeček :D
    • Parazzit69
      Parazzit69
      Bronz
      A ještě by mě zajímal názor na ty position respektive na big blind a na profit těch paru jak by to mělo vypadat..
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Parazzit69 původně napsal
      Akorát teda nevím s tím použitím pro mě.. uvidím na konci jak s něma naložím jeden nápad mě napadl ráno že bych za ty peníze neco nadělil rodině pod stromeček :D
      Super nápad :-)