Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] AK sqeeuze 3w

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj, tady mám poměrně zajímavou handu, reg na UTG hodně loose, RFI z UTG 28% po 860handách. Btn průměrný hráč 22/15/7,3. Neočekávám od žádného hráče silnou handu, proto squeezuji kvůli tomu, abych dostal value z horších. Oba callují, flop přichází poměrně dry a rozhodl jsem se pro menší cbet, kvůli reprezentování silné handy. Original raisor folduje a hráč na BTN calluje. Turn přichází poměrně takový, co nic moc nemění. Očekávám, že range hráče na BTN bude nejčastěji overkarty, PP, popř. trips T. Checknul jsem a hráč poměrně rychle shovenul. Ve hře jsem měl feeling, že stojím proti overkartám, tak jsem nakonec callnul. Co myslíte, je to overplay? popř. jak to lepší zahrát?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $20.60 (103 bb)
      BB: $20 (100 bb)
      UTG: $20 (100 bb)
      MP: $5.82 (29.1 bb)
      CO: $19.91 (99.6 bb)
      BTN: $23.12 (115.6 bb)

Preflop: Hero is SB with A K
      UTG raises to $0.60, 2 folds, BTN calls $0.60, Hero raises to $2.40, BB folds, UTG calls $1.80, BTN calls $1.80

Flop: ($7.40) T 7 T (3 players)
      Hero bets $3.60, UTG folds, BTN calls $3.60

Turn: ($14.60) 9 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $17.12 and is all-in, Hero calls $14.60 and is all-in

River: ($43.80) J (2 players, 2 are all-in)

Results:
      $43.80 pot ($2.19 rake)
      Final Board: T 7 T 9 J
      Hero mucked A K and lost (-$20.60 net)
      BTN showed J A and won $41.61 ($21.01 net)
  • 3 odpovědí
    • johnyx5
      johnyx5
      Bronz
      Registrace: 04.07.2008 Příspěvky: 161
      wow nice hand, ale já bych na flopu checknul, už jenom proto, že bych tady asi checkoval i všechny své value handy, když bet tak imo menší, kolem 1/3. As played teda nevím no, proti 22/15 bych to asi necalloval. Jak říkáš, ty repuješ na flopu silnou handu a on to tam i tak na turnu pošle a v rangi může mít všechny value handy (77,99, TT, ATs, KTs, QTs, JTs, možná i nějáké offsuit desítky), takže imo špatný call.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

PF sqz standard, postflop by měl být Tvůj plán určitě buď check nebo bet s malým sizingem i s valuehandami. Mně se AK jako handa na barrel-off s nějakými freq určitě líbí, blokujeme případné slowplaye, na každé streetě máme dost často 2 živé OC, které můžeme valuebetovat, pokud hitneme. 1/2p v takto velkém potu/na takto dry boardu, se mi opravdu nelíbí a o to méně se mi líbí ten bluffcatch s Ahigh.

Teda za mě buď c/f s touto komb., nebo b-b-c/f s nějakými sizingy typu ~2$ F, 4$ T. Pokud bych měl komb. s clubem blokující jeho možné backdoornuté flushe, tak jdu b-b-shove, naopak když by club nepřišel, tak jdu s touto komb. b-b-shove (pokud cbetuji F). Hodně odvážné vůči 22/15/7,3, as played bych šel určitě c/f T, result může být jen náhoda, dlouhodobě bych nečekal, že to bude ziskové (kdyby alespoň nepřišla 9ka, tak tam může mít ty OESD, ale takto o něco málo víc komb. checkuje beh a tím spíš se mi c/c nelíbí).

e: Teď nad tím tak přemýšlím a asi vůbec nejvíc se mi líbí na tomto boardu začít přímo checkem na F se 100% rangí, dost těžké na tomto boardu získat víc str value z nějakých OPs a trips+ ruk máš pravděpodobně ze soupeřů nejméně?
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Asi máš pravdu, jen jsem viděl v HJ fóru myslím na 50ce, že přišel podobný board a říkali, že s AK je dobrý cbet. Každopádně souhlasím, ten sizing by měl být určitě nižší. Moje smýšlení na turnu bylo ve stylu, že kdyby měl villain Tx, tak podle mě je za něj nejlepší ch/b než to shovovat na turnu? Z OP dostane stejně value na R a já bych se mohl pokusit o nějaký bluff na riveru s missnutými handami. PP by buď checkoval a nebo betoval na T s nízkým sizingem, takže mi z toho vypadlo to, že tam bude často bluffovat overkarty a nějaké gutshoty, případně openky. Je to hodně mimo myšlení?