Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] AK IP vs 4bet

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj, v této handě je villain reg 21/18,77 fold na 3bet 76, 4bet 16,1%. RFI MP 18. vzorek cca 1,2K hand.

Zpětně by se mi asi víc líbilo jen callnout PF. Nicméně sem se rozhodl pro 3bet a dostal jsem 4bet. Nechci to stackovat PF, tak dávám jen call. Na flopu nevím co dělat, je výhodné ještě callovat jeho cbet na flopu nebo jak to sehrát?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $22.58 (112.9 bb)
      BB: $31.27 (156.4 bb)
      UTG: $21.44 (107.2 bb)
      MP: $20 (100 bb)
      Hero (CO): $24.91 (124.6 bb)
      BTN: $10.56 (52.8 bb)

Preflop: Hero is CO with K A
      UTG folds, MP raises to $0.60, Hero raises to $1.80, 3 folds, MP raises to $4, Hero calls $2.20

Flop: ($8.30) T 6 Q (2 players)
      MP bets $3.20, Hero calls $3.20

Turn: ($14.70) 2 (2 players)
      MP bets $4.40, Hero folds

Results:
      $14.70 pot ($0.73 rake)
      Final Board: T 6 Q 2
      MP mucked and won $13.97 ($6.77 net)
      Hero mucked K A and lost (-$7.20 net)
  • 2 odpovědí
    • johnyx5
      johnyx5
      Bronz
      Registrace: 04.07.2008 Příspěvky: 161
      Preflop bych calloval, 3 betoval bych proti někomu víc aktivnímu podle statů se jeví dost tight. As played v pozici imo 3bet call v pohodě, shove je podle mě izolace do range, která AK dominuje. Sample na 4bet stat je imo malý, ale nějáké bluffy tam asi mít bude, takže když trefíme A nebo K, dominujeme jeho AQ,KQ, kterí může spewnout. Postflop hraju stejně.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

vůči takto high fto3b bych vysloveně buď callnul, nebo hodně snížil sizing, pokud Tě stůl nutí mít užší CC (např. hodně loose caller na BTN, nebo něco takového). Proti 4betu - shove je opravdu nejhorší varianta, obzvlášť vůči němu. Za mě call nebo fold. Frekvenčně při jeho openu vychází jeho 4b na <3%, co může být jen value, ale díky nízkému sizingu máme velmi dobré odds na call, takže call mi přijde stále jako nejlepší možnost.

Postflop - on takto imo může hrát AK často/vždy, takže když už bych se do toho spotu dostal, tak i shove T může být zajímavá option (potřebujeme, aby bluff fungoval 31% času a AK je v jeho range 9c proti 9-ti comb.QQ+, takže bychom teoreticky mohli mít i 50% FEq, pokud se nám podaří vyfoldovat ho ze splitu). Ale celkově hoodně close vůči tomu sizingu, myslím si, že cokoliv uděláš bude dost blízko 0EV dlouhodobě, vůči nižšímu určitě minimálně calluju, vůči vyššímu folduju, vůči tomuto se mi to zdá dost w/e.