Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL5] KK top set

• stayseysee
      stayseysee
      Bronz
      Registrace: 17.09.2014 Příspěvky: 76
      Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2661089
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (SB): $10.00 - VPIP: 19, PFR: 17, 3B: 7, AF: 4,5, Hands: 29940
      BB: $17.01 - VPIP: 59, PFR: 9, 3B: 0, AF: 4,3, Hands: 32
      UTG: $10.00 - VPIP: 34, PFR: 26, 3B: 10, AF: 1,3, Hands: 76
      MP: $12.74 - VPIP: 29, PFR: 24, 3B: 12, AF: 3,0, Hands: 255
      CO: $8.04 - VPIP: 30, PFR: 23, 3B: 10, AF: 0,8, Hands: 30
      BTN: $2.95 - VPIP: 43, PFR: 2, 3B: 0, AF: 1,4, Hands: 233

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with K :heart: K :club:
      2 folds, CO raises to $0.20, 1 fold, Hero raises to $1.10, BB calls $1, 1 fold

Flop: ($2.40) K :diamond: 3 :spade: J :club: (2 players)
      Hero bets $1.82, BB folds

Final Pot: $2.40
      Hero wins $2.43
      (Rake: $-0.03)

je toto dobrý board na slowplay?
  • 6 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Je to skvělej board na slowplay a check je tu asi standard.
    • tomatostone
      tomatostone
      Bronz
      Registrace: 02.10.2014 Příspěvky: 364
      Fakt? Já si myslim, že jestli tu checkneš, tak na turnu přijde desítka a soupeř bude držet AQ. (To jsou moje prozatímní zkušenosti se slowplay) Kdyby byl ten board K38, tak už bych se checknout nebál :)
    • tomatostone
      tomatostone
      Bronz
      A vůbec, jakto že je handa z NL10 v sekci hand do NL5?
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      tomatostone původně napsal
      Fakt? Já si myslim, že jestli tu checkneš, tak na turnu přijde desítka a soupeř bude držet AQ. (To jsou moje prozatímní zkušenosti se slowplay) Kdyby byl ten board K38, tak už bych se checknout nebál :)
      Toto je result oriented premyslanie.
      Musis robit moves ktore ti najviac maximalizuju value. To ze super moze mat AQ je sice pravda ale je to mizive percento z jeho celkovej range+
      To ze pride na turn 10 tiez nie big pravdepodobne vzhladom nato ze v balicku su len 4.
      Ak betnes flop vsetko okrem K-ciek setov, 2 pairov ti foldne a pripravis sa tak o value zo slabsej casti jeho range.

Aj ked teraz nad tym tak rozmyslam stojis proti fish ktora ti kludne zaplati flop aj turn so sirsou range. Kludne aj s gutshotom takze proti fish si viem predstavit aj contibet OTF, OTT, ale flop s nizsim sizingom tak 50% pot.
    • tomatostone
      tomatostone
      Bronz
      Nene, toto je result downswingu :D Samozřejmě, že se to skoro nikdy nestane.

Medik25RNMD původně napsal
      tomatostone původně napsal
      Toto je result oriented premyslanie.
      Musis robit moves ktore ti najviac maximalizuju value. To ze super moze mat AQ je sice pravda ale je to mizive percento z jeho celkovej range+
      To ze pride na turn 10 tiez nie big pravdepodobne vzhladom nato ze v balicku su len 4.
      Ak betnes flop vsetko okrem K-ciek setov, 2 pairov ti foldne a pripravis sa tak o value zo slabsej casti jeho range.

Aj ked teraz nad tym tak rozmyslam stojis proti fish ktora ti kludne zaplati flop aj turn so sirsou range. Kludne aj s gutshotom takze proti fish si viem predstavit aj contibet OTF, OTT, ale flop s nizsim sizingom tak 50% pot.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      oop imo dobrý board na slowplay. IP by som voči fishi betoval, aby nám neušla value z guthsotov. sizoval by som vzhľadom na bloker efekt 1/2