Machy farewell

• pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      Ahoj všichni,

tentokrát přicházím s trošku netradiční zprávou. Chtěl bych vás totou cestou informovat o tom, že jsem se rozhodl ukončit své působení v PokerStrategy.com na pozici Country managera / Hlavního správce a od 1.3. 2015 se stanu řadovým uživatelem se statusem Bronze. :f_eek:

Proč?

Pokusím ve stručnosti vysvětlit. Věc se má tak, že moje práce pro PokerStrategy.com se hodně protíná s mým osobním životem. K tomu, abych vykonával svojí současnou pozici musím být, jak všichni víte, na Gibraltaru / ve Španělsku. V současné době žiju tady na Jihu cca 4 rok a cítím, že už je to jednoduše moc dlouho a potřebuji změnu. Se svým životem mimo práci tu nejsem spokojený a jelikož mým cílem v životě je být happy, tak jsem se rozhodl pro změnu, abych situaci vylepšil :truestory:

Komunita a práce pro PokerStrategy.com

Poslední 4 roky patří jednoznačně k jedněm z nejlepších a nejzajímavějších etap mého dosavadního života. Byla to opravdu jízda. Měl jsem tu čest být součastí budování téhle skvělé komunity, na což jsem upřímně pyšný. V samých začátcích CZ/SVK projektu jsem v lednu 2011, po domluvě s Corniem, začal pracovat na překladech webu do češtiny. po pár měsících jsem požádal o stálou práci v CZ týmu na Gibraltar a po několika kolech výběrka jsem práci dostal. Pamatuju si, jak jsem byl šťastný jak blecha. V té době jsem neměl až tolik zkušeností a byla to pro mě velká pocta a výzva. Začal jsem pracovat jako community manager, kde jsem se staral hlavně o zákaznickou podporu a koordinování lokalizace webu. Tehdy přijel na Gib i Hučas a tým byl kompletní!

Ne však na dlouho, Hučas se po nějaké době odstěhoval zpátky do ČR, kde dokončoval školu a měl přítelkyni. Zůstal s námi však pracovat na freelance basis (thank God :) ). Postupem času se moje kompetence v rámci komunity managementu rozšiřovali až jsem v roce 2013 (ani nevím, kdy přesně to bylo (?) ) převzal kompletně celý management od Cornieho, který se v rámci společnosti posunul zase o něco výše (zaslouženě). Je to opravdu nostalgie vzpomínat na ty staré časy a sepisovat...

V rámci pracovních kompetencí a pozic jsem si v komunitě prošel opravdu vším od základu až na pomyslný vrchol pyramidy, i když jsem to nikdy až tolik nebral a neřadil se na vrchol, vždycky jsme se snažili pracovat se všemi v týmu, být si rovni a o všem rozhodovat společně. Když je dobrý tým, tak je to imo nejlepší cesta. Získal jsem neskutečné množství zkušeností, přátel, kamarádů a posunul se hodně dopředu, jak osobnostně, tak profesně a nabyté znalosti a zkušenosti určitě uplatním i v budoucnu. Takže za to velký dík všem, protože bez komunity a celého PokerStrategy.com týmu by se mi tohle všechno nedostalo.

Mám s komunitou a PokerStrategy.com spojeno tolik zážitků, že ani nevím, kde začít. Spíš obecně teda zmíním, že všechny setkání komunity, ať už VIP, komunitní sraz, Grind Houses, akce v Pardubicích na festivalu byly epic a budu na ně dlouho vzpomínat. Procházel jsem akorát nějaké fotky jestli nenajdu nějakou funny drunken fotku na zasmání z některé z akcí, ale bohužel nenalezeno. Asi jsem se choval vždycky jen slušně :milord: Celkově mám dost málo fotek za ty roky, takže pokud někdo má z akcí svoje, bylo by fajn se spojit a rád bych si je vzal. Osobně doufám, že moje ukončení působení v managementu komunity neznamená konec styku s komunitou a že v budoucnu nějaké PokerStrategy.com akce navštívím. Pokud budu v ČR, tak určitě.

Osobně bych rád moc poděkoval Corniemu, který mi dal v úplných začátcích jako noobovi šanci a viděl ve mně potenciál. Za to jsem opravdu vděčný a pyšný na to, že jsem nezklamal a že můžu po 4 letech odejít s pocitem, že jsem této práci a komunitě dal 100%. Díky! A samozřejmě také Hučasovi, který byl po celá ta léta skvělým pracovním parťákem a výborným kamarádem!

Co bude se mnou dál?

Vždycky byl můj životní sen cestovat po Světě, a teď se zdá být ta pravá chvíle se do toho pustit. Hlavně protože jsem momentálně single, mám na to pořád věk a stále jsem schopný si vydělávat nějaké peníze pokrem, což je velká výhoda, kterou spousta lidí na Světě nemá a chci ji využít dokud to jde a kariéru odsunout na rok / dva (?) trošku do pozadí. V březnu strávím pár týdnů v ČR, kde budu hlavně vyřizovat různé úřady, prodávám auto a na nějakou párty taky dojde :f_drink: No a ještě v březnu se přesouvám na Costa Ricu, kde budu bydlet s Nohyhovina. Byl jsem se tam v prosinci podívat, moc se mi tam líbilo, skvěle si s Nohym rozumíme, takže se to zdá být jako ideální místo na začátek. Dál nic neplánuju, uvidím, jak mě jiný styl života, než na který jsem byl poslední léta zvyklý, bude bavit a podle toho se rozhodnu co dál. Chci jednoduše dělat co mě baví!

Chod komunity

Všechno zůstává, tak jak je, nic se nemění. Hučas bude zastávat většinu komunitního managementu a zůstane jako hlavní kontaktní osoba a samozřejmě je tady pořád i Cornie. Mojí funkci tady z Gibu, alespoň tu co se týká cz/svk komunity, bude zastávat maďarská kolegyně Noémi. Je skvělá, takže vše předávám do dobrých rukou a s čistým svědomím :megusta:

Děkuju ještě jednou všem za podporu a přízeň po celé ty roky. Pokud budete mít jakékoli dotazy, tak se ptejte, rád zodpovím. Web a fórum budu samozřejmě navštěvovat i dál, takže se nevytrácím úplně :pcuser:

Čau,
      Machy
  • 51 odpovědí