Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] T9s

• prduch
      prduch
      Bronz
      Registrace: 18.07.2013 Příspěvky: 596
      IPoker, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $13.29 (132.9 bb) VPIP: 25, PFR: 21, 3B: 5, AF: 3,5, Hands: 367
      Hero (BB): $11.39 (113.9 bb)
      CO: $9.13 (91.3 bb) VPIP: 81, PFR: 3, 3B: 0, AF: 0,7, Hands: 37
      BTN: $12.90 (129 bb)

Preflop: Hero is BB with T 9
      CO calls $0.10, BTN folds, SB raises to $0.40, Hero raises to $1.20, CO raises to $2, SB calls $1.60, Hero calls $0.80

Flop: ($6) Q Q K (3 players)
      SB bets $3, Hero raises to $9.39 and is all-in, CO calls $7.13, SB folds

Turn: ($23.26) 9 (2 players, 1 is all-in)
      River: ($23.26) 8 (2 players, 1 is all-in)

Hráč na SB zřejmě reg, hrál víc stolů, zatím bez dalších informací. CO ryba. PF po limpu ryby SB izoluje, takže se pokouším ho vytlačit, předpokládám, že bude mít širokou range. Ryba navýšila na 2, pro odds call. Na flopu mám FD +GS. Ryba může mít lepší páry, broadways, lepší Ax, těžko říct. SB mohl izolovat s mnoha Ax, Kx, Qx handama. Na flopu sází SB 1/3 potu a rozhodl jsem se pro shove. Uvažoval jsem tak, že když PF SB dále nenavyšoval, tak KK ani QQ by mít multiway neměl (stejně zbývají jen 4comb), takže reálně jsem drawing dead jen proti KQ a nějakým Ax , vzhledem k PF akci proti AJ možná A8. Proti všem ostatním handám v jeho range mám slušnou equity, pot je už teď 9 a navíc za mnou ryba, která může mít rovněž širší range, proti které mám equity a často callne. Překvapivě SB foldnul, CO nakonec call.
      Dík předem za hodnocení.
  • 3 odpovědí
    • godlike3
      godlike3
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 234
      Mně se to teda moc nelíbí, 9Ts je ruka se skvělým potenciálem, jenom bych calloval pro udržení fishe in. As played zbytečně spewuješ, CO bude mít nejčastěji AA, KK, QQ, AK (určitě ne širokou range jak píšeš po téhle akci od pasiváka). Jinak i sb, pokud je to reg, tak bude mít v tomto spotu taky velmi silnou range, něco jako QQ, KQs, AQs+.
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Ahoj. JTs callujem. 9Ts skor 3betujem alebo foldujem.
      As played je to spew imo.
      Mas equity tak preco sa izolovat na flope.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj prduch,

souhlasím s ostatními, PF call a udržet fishe ve hře. Po 3betu je ten CO celkem faceup na nějaké monster handy, takže za ty odds zřejmě call ok na masivní IO pokud hitneme 2p+/combodraws, ale fold proti donku, na spárovaném boardu můžeme být i dead. Největší chyba je tu ale pro mě 3b PF, myslím si, že mnohem větší profit bude plynout z toho, že ryba udělá něco retarded postflop a zaplatí nám silné handy, než že posbíráš dead money PF. 3betoval bych lineárně (kdyby ryba callnula, tak ať pořád můžeme dominovat range hráčů) a když už bych měl bluffy, tak bych spíš preferoval volit blocker ruky a tvořivky/nízké PPs flatoval a snažil se je hrát mw.