Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] T7s BTN vs BB

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj, tuto handu na BTN obvykle nedefenduju. Soupeře neznám, takže jsem předpokládal, že to bude nějaký slabší hráč. Zároveň nedal ani moc velký 3bet, tak jsem se rozhodl, že to zkusím zahrát postflop. Na flopu nevidím moc důvod s mojí handou betovat, mám nějaké backdoory, zároveň mě board moc netrefuje a chci vzít kartu zdarma. Nechci dostat check/raise od PF 3betora. Na turnu se mi zpětně více líbí raise jeho betu. Mám backdoory na flush draw i str8 draw a zároveň můžu mít nějakou FE. Byl by plán ok? Kolik dát sizing? 6E?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $8.67 (43.3 bb)
      BB: $20.12 (100.6 bb)
      UTG: $8.46 (42.3 bb)
      MP: $40.93 (204.6 bb)
      CO: $29.22 (146.1 bb)
      Hero (BTN): $25.30 (126.5 bb)

Preflop: Hero is BTN with 7 T
      3 folds, Hero raises to $0.50, SB folds, BB raises to $1.44, Hero calls $0.94

Flop: ($2.98) 5 J Q (2 players)
      BB checks, Hero checks

Turn: ($2.98) 9 (2 players)
      BB bets $2.20, Hero calls $2.20

River: ($7.38) 9 (2 players)
      BB bets $3.32, Hero folds

Results:
      $7.38 pot ($0.36 rake)
      Final Board: 5 J Q 9 9
      BB mucked and won $7.02 ($3.38 net)
      Hero mucked 7 T and lost (-$3.64 net)
  • 3 odpovědí
    • bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 950
      podla mna PF vs ten sizing dobry defend.

na F by som urcite betoval, tvoju range ten flop triafa slusne, mas nejake backdoory => mozes barrelovat aj nejake T a vseobecne ludia proste oop malo defenduju checkrange.

as played sa mi o nieco viac asi paci call T, ked ho nepozname je nasa FEq neista a realizoval by som svoju equity radsej...
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      hedisaces původně napsal
      Na flopu nevidím moc důvod s mojí handou betovat, mám nějaké backdoory, zároveň mě board moc netrefuje a chci vzít kartu zdarma. Nechci dostat check/raise od PF 3betora. Na turnu se mi zpětně více líbí raise jeho betu. Mám backdoory na flush draw i str8 draw a zároveň můžu mít nějakou FE. Byl by plán ok? Kolik dát sizing? 6E?
      Ak nechces takyto flop betovat tak potom foldni preflop a nedefenduj T7s IP. Musis si uvedomit od coho su backdoory dobre, tvoja handa je prilis slaba na tomto konkretnom flope ale ako pises mas tam dost backdoorov na kt. mozes barelovat dalej ak betnes aj flop, pretoze sice ta to netrafilo ale tvoju range ten flop triafa celkom slusne. Navyse villain tu bude dost casto giveupovat jeho light 3b range v kt. ma nejake Ax,plus ak betnes flop a turn tak hrozne tazko sa mu budu defendovat aj nejake 66-TT kt. moze 3b pre. Takze vykasli sa na to ze chces kartu zdarma kedze ty nepotrebujes jednu ale potrebujes trafit aj turn a river aby si mal made handu, preto je lepsie zacat betovat uz od flopu. Obcas tu holt budes musiet ist 3barel ale s tym nenarobis nic, kedze na druhej strane stale mas v range aj JJ/QQ, QJ/AQ , nejake KTs takze aj ked dostanes 2x call tak villain bude mat velky problem ubranit svoju handu proti 3 streetovej agresii.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

já moc nerozumím tomu, co jsi psal - "teda nevidím moc důvod s mojí handou betovat" + " mám nějaké backdoory". Pochopil bych, že nechceš stabovat, protože nemáš žádné backdoory, ale tady máš všechny backdoory, co je imo přesně důvod ke stabu.

Jinak na T call je ok, máme dostatečně silnou handu na call, ale na raise se mi moc nelíbí. I když pár hand můžeme reprezentovat (J9s, Q9s, 99), tak handa je imo příliš silná na raise/f, ale zároveń ale ne tak silná, abys mohl jít raise/c. Takže když už, tak mby nějaké OESD bych volil, nebo handy typu 78cc, které jsi tak mohl hrát.