[NL25] LP deep spot

• penguin13
      penguin13
      Platina
      Registrace: 20.04.2013 Příspěvky: 905
      Ahoj,
      SB 27/17 za 4k hand

BB 20/15/6,5
      poziční 3b 9
      BB sqz vs BTN 7
      overall sqz 7
      4b premium 64
      CB in 4b pot 61/44
      skip CB and ch/f 34/57

-PF je 4b ok? jsme deeper.. ale 4b/foldovat QQ tady nechci, takže call a riskovat, že to budem hrát 3w?
      -F: jak to tak bývá, většina hráčů si nekomplikuje život a AA fastplayuje, ale úplně je nevylučuji.. checkuju back, imo nemám 3 str value
      -T betuju pro protekci
      -R ???

Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $35.95 (143.8 bb)
      BB: $37.60 (150.4 bb)
      MP: $25 (100 bb)
      CO: $26.42 (105.7 bb)
      Hero (BTN): $34.05 (136.2 bb)

Preflop: Hero is BTN with Q Q
      2 folds, Hero raises to $0.62, SB calls $0.52, BB raises to $3.18, Hero raises to $5.90, SB folds, BB calls $2.72

Flop: ($12.42) 8 Q A (2 players)
      BB checks, Hero checks

Turn: ($12.42) J (2 players)
      BB checks, Hero bets $6.70, BB calls $6.70

River: ($25.82) 9 (2 players)
      BB bets $12.50
  • 2 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj penguin13,

za mě 4b/c v těchto pozicích ok, každopádně nemyslím si, že tu musíme jít pro clickback nutně, resp. clickback používám většinou tehdy, kde nemám calling range a jen resqznu top x% ruk (teda hlavně např. pokud zbývající hráč má pozici, nebo jsme celkově OOP), ale tady si myslím, že nebudu resqzovat lineárně a spíš bych sqzoval top i bluffy s nějakým 2x+pár blindů sizingem. Pokud nejsi vysloveně 150bb+ deep, myslím si, že za těch 130 tam snad JJ/AK ještě hráči pošlou (ale můžeš zkusit udělat nějakou analýzu Aliasu, pokud to chceš vědět trochu přesněji, jak moc se tam mění tendence).

Postflop může být i cbet, 3str value určitě máš a neblokuješ TPs, ale záleží, jaké máš bluffy etc. (jestli vůbec), nebo jestli teda máš linear resqz, pokud bys to chtěl hrál balancovaně. Další věc je, co se sizingem - imo na takto dry boardu je IP celkem zbytečně bombit 1/2p+, ale deeper zvolit nějaký 2str leverage bude ale nemožné, takže spíš bych volil velmi nízké sizingy a hrál b-b-shove. Bluffů asi moc mít nebudeme anyways, takže ani z tohoto pohledu se mi nezdá, že bychom chtěli betovat s moc vysokým sizingem. Popř.teda checknout beh 100% na tomto boardu asi taky může být option.

Každopádně as played bych spíš dost zaklel na R a potom asi foldnul, Tx ruky tam určitě mít může, i nějaké backdoornuté flushe a musel by imo dost made hand otáčet na bluff, abychom mohli profitabilně callnout down. Pochybuji, že má ever horší valuehandu.
    • penguin13
      penguin13
      Platina
      Registrace: 20.04.2013 Příspěvky: 905
      špatně jsem to formuloval, myslel jsem to tak, že mu nevidím v rangi žádnou handu, ze které bych mohl 3str value dostat
      já sám 3str value obv mám

díky :)