[NL25] QQ paired board donk T?

• bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 927
      PokerStars - $0.25 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $34.73
      SB: $25.00
      Hero (BB): $25.00
      UTG: $31.78
      MP: $21.64
      CO: $25.86

SB posts SB $0.10, Hero posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has Q:diamond: Q:club:

UTG raises to $0.85, fold, fold, fold, fold, Hero calls $0.60

Flop: ($1.80, 2 players) 6:diamond: 8:club: 8:heart:
      Hero checks, UTG bets $0.91, Hero calls $0.91

Turn: ($3.62, 2 players) 3:spade:
      Hero checks, UTG checks

River: ($3.62, 2 players) K:diamond:
      Hero bets $1.80, UTG calls $1.80

villain nitty 19/14 cbet F 73/ cbet T 67 (4/6) inak std

tu sa mi moc nepaci ako som to zahral.

PF je ok vs nit podla mna, ani proti tighter regom AK/QQ ne3betujem.

potom som rozmyslal, ci by nebol dobry donk T. na takejto karte bude strasnew malo bluff 2nd barrelovat a ten sizing na F bol weak, takze dava to zmysel?

as played sa mi ten vbet R ani nepaci, 99-JJ asi barreluje ott, takze by som hral x/c.
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bedofour,

souhlasím, že R budeme těžko z něčeho získávát value, nicméně jsem trochu na pochybách ohledně c/c vůči nitovi. S čím horším myslíš, že půjde b-x-b? Nebo takto vídáváš bluffovat nity? Já jsem možná příliš paranoidní, ale asi bych vůči nějakým ABC/nekreativním nitům šel normálně c/f (nebo velmi malý bet pro induce callů s nějakým nízkými PPs, se kterými jednou betoval pro protekci, příp.Ahighs).

K tomu donku - exploitativně ok vůči one and done hráčům, ale jinak checkuji znovu. Sice je to asi zbytečná obava vs nit, ale cítil bych se dost zranitelný 2nd barrely, pokud bych toto začal donkovat v tomto spotu. Donkovat se určitě dá i z nějakých explitativních důvodů, ale ve defaultně se snažím donkovat na runnoutech, které jsou jasně lepší pro moji range, co imo není toto ten případ.

Co se týče jeho bluffů - je to nit, takže nevím, ale aktivnější hráč určitě bude betovat stále minimálně T9s, případně nějaké nejlepší blocker ruky typu QJs/JTs. Souhlasím ale, že to asi bude spíš underbluffovaná struktura (value není těžké mu najít, bluffy už tak viditelné nejsou a moc lidí nebude vědět, co tu bluffovat imo)-