[NL25] AK 3b pot Qxx

• bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 927
      PokerStars - $0.25 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $25.00
      SB: $30.19
      Hero (BB): $25.01
      UTG: $18.07
      MP: $32.64
      CO: $48.78

SB posts SB $0.10, Hero posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has K:club: A:spade:

fold, MP raises to $0.75, fold, fold, fold, Hero raises to $2.50, MP calls $1.75

Flop: ($5.10, 2 players) 3:heart: 6:club: Q:diamond:
      Hero checks, MP bets $2.92, Hero calls $2.92

Turn: ($10.94, 2 players) J:club:
      Hero checks, MP checks

River: ($10.94, 2 players) A:heart:
      Hero bets $4.00, MP calls $4.00

villain unknown

tu mi nie je uplne jasne, ci chcem hrat x/c na F. lebo QJx alebo QTx boardy tak vacsinou hram, lebo mam additional outy a villain moze 3rd pairs turnovat na bluff. ale na holom Qxx si nie som isty a v nl50 HJ bola pred casom jedna ruka, kde johnny radil barrelovat Qxx, aj ked to bolo BvB tusim.

as played som R valuebetoval hlavne vs KQ a random Axs, ktore niektori villaini radi calluju PF, aj ked je to asi dost thin, neviem. hlavne AJ a nejake AQ asi bude problem, mal by som hrat x/c?
  • 3 odpovědí
    • penguin13
      penguin13
      Platina
      Registrace: 20.04.2013 Příspěvky: 905
      ch/f flop, Qxx boardy jsou pro nás s AK nejhorší

jo, ten spot z nl50 si pamatuju, ale to bylo BvB, tam bude pro villaina mnohem lehčí overfoldovat širší range + BvB mají skoro všichni 4b range, což v těchto pozicích mít nutně nemusí
    • bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 927
      lol, ch/f ma ani nenapadol, ale nie je to uplne odveci asi. ale neviem, podla mna mam proste prilsi vela equity na fold vs unknown. proti niekomu velmi tight/passive ano, ale vs random guy to nie je trochu weak?
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bedofour,

pro value cbetujeme KK+, tak si můžete zkusit najít patřičné množství bluffů. Některé AK určitě cbetovat chci (možná i všechny, pokud nenajdete dostatečné množství ruk typu SC s backdoory etc..) logika je stále stejná jako u toho BvB spotu - máme overs, nejlepší blockery, chceme mít bluffy. Sice tady nemá už všechny KQ, ale má stále KQs/AQo/AQs a na MP můžou hráči asi i častěji slowplayovat KK+ (takže opět dobré, že blokujeme). Btw.zchecknul jsem ještě snowieho a ten cbetuje 100% AK.

Na T - asi všechny AK barrelovat nechceme, no nejvíc se mi líbí pokračovat s handami, které improvenuly na FD, případně tam max.dát něco jako AKcx, co by mohla být dobrá handa na 3barrel bluff, pokud přijde 3.club na R. Po checku beh bych bluffoval R, pokud by přišel blank a targetoval jeho PPs. Na této kartě - fuh no zase bych to viděl spíš na x/f když už. Jeho range je hrozně SD-heavy a nemyslím si, že otočí nějaké PPs na bluff. Bet se mi zdá taky dost thin popravdě. Nevím, myslím si, že dokud hráči nebudou na jeho místě dostatečně často otáčet made hands na bluff, tak je c/c celkem beznadějný imo.