[NL25] AJo wet board oop

• bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 926
      PokerStars - $0.25 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $24.91
      SB: $35.66
      Hero (BB): $25.62
      UTG: $59.89
      MP: $30.61
      CO: $26.40

SB posts SB $0.10, Hero posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has J:diamond: A:heart:

fold, fold, CO raises to $0.62, fold, fold, Hero calls $0.37

Flop: ($1.34, 2 players) 9:heart: 8:club: 6:heart:
      Hero checks, CO bets $0.75, Hero calls $0.75

Turn: ($2.84, 2 players) K:club:
      Hero checks, CO bets $1.50, Hero calls $1.50

River: ($5.84, 2 players) T:heart:
      Hero bets $3.99, fold,

villain random reg 25/20 100h

PF, F std imo. na T som dostal napad: barreluje brutalne mnozstvo draws na tejto karte (napr uz len QJ,QT,JT je 40c + nejake dalsie mozne SDs a milion FDs). tak som rozmyslal, ze mam este nejaku SDV. chcel som hrat x/c a x/f na blank R, lebo tie blanky sa uz moc nebluffuju. na heartovom rivri som potom isiel takyto donk, mame blocker. a neviem este co by som robil na club R, ale asi tiez donk (aj ked teoreticky to urcite bude dost zle, lebo club FDs ma on o dost viac a nemam blocker), ale podla mna proti tymto donkom na rivroch completujucich flushe sa strasne overfolduje. karty completujuce straights by som hral skor x/f, lebo tam moze villain chytit aj nejaky pair a callnut down.

myslis, ze je to +ev plan alebo fancy hlupost?
  • 3 odpovědí
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      weak handa na ch/c. ch/r alebo ch/f
    • bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 926
      na x/r sa mi ta ruka tbh vobec nepaci.

akoze na prvy pohlad je to x/f, ale ak ti ludia slusne overfolduju proti tym donkom na R, tak nebude to +ev?
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bedofour,

asi bych si tu zahrál trochu power poker a prověřil jeho sizingy. Nezdá se mi, že by moc hráčů na doubleFD boardu silné handy 1/2p betem, teda líbí se mi tu jít c/r (nebo už na F) a barrelovat hearty, pokud dostaneme call. Často si myslím, že betuje něco pro protekci/freeSD.

As played mi R nepřijde špatný, myslím si, že takto budeme chtít hrát i nějaké made hands proti jeho checku beh a AJhx má obv nejepší blockery. Nechtělo by se mi hrát c/r skrz to, že si akorát checkne beh jeho random JTs a prohrajeme v SD dost často, takže donk mi přijde určitě lepší.