Aronov Blog

• aronpoker1
      aronpoker1
      Bronz
      Registrace: 30.04.2011 Příspěvky: 175
      ÚVOD

Po vzore ostatných uspených aj menej uspených hráčov som sa rozhodol založiť si blog, už podľa názvu ste si asi všimli že kreativita nie je moja nuts vlastnovsť, takže tu nečakajte žiadne veľké story.
      Skôr mi ide oto si rekapitulovať moje ciele a sledovať jak ich plním poprípade neplním, nechcem si o rok povedať že jak veľmi som makal a nič nedosiahol, a pirtom budem len fajcit trávu a piť pivo :D

Predstavenie

Zdravim
      Volám sa Jano mám 22 rokov , a som z Kosic
      Poker hrajem už 2 roky ale zatiaľ bez väčších úspechov. Pohyboval som sa na limitoch , od NL10-NL25 , mojim hlavným problémom bolo že som si neustále vyberal bankroll , a to my bránilo posúvať sa vyššie, Tento rok som sa rozhodol že to zmením a dostanem sa na NL200 :s_cool:
      Inač Momentálne hrávam na herne PKR kde od minulého mesiaca hrajem NL50

Ciele

Mam hlavne 3 ciele ktoré chcem tento rok zmaknuť

1. Porážať NL200 a urobiť si bankroll 20k$,

Jak už som písal momentálne hrávam NL50 a s bankrollom ktorí je v tento okamih 2550$

2. Naučiť sa po Anglicky

Na skole som sa “učil“ angličtinu skoro 7 rokov no bohužiaľ sa na mňa toho veľa nenalepilo
      Ale od začiatku roka som sa do toho oprel a učím sa 1-2 h denne na moje prekvapenie ma to celkom baví a za dva mesiace som sa naučil lepšie po anglicky ja za 7 rokov na skole , ale zďaleka to ešte nie je tak jak chcem vedieť.

3. Schudnut

Tak za minulý rok som toho celkom dost pribral a už to konečne muším zhodiť dole, teraz väzím 97kg, a chcem sa dostať na Váhu 73,5kg ,
      Jak na to ?
      Začal som cvičiť P90x čo je vlastne 90dnovi cvičebný program (docela hardrcore)
      Ale mojim najvetsim problém bola vždy strava, aj keď viem presne čo mam jest a čo nie . nie som schopný to dodržať , dúfam že mi v tom pomôže tento :f_thumbsup:
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Toto sú moje ciele na tento rok ale určíte by si ich bolo dobre rozdeliť
      Rozhodol som sa že to budem robiť tou formou že si zrobím mesačné ciele a menšie tyzdene

------------------------------------------------------------------------------
      Takže Ciele na marec : 1 odohrať 50kh hand
      2 učiť sa ang aspoň 25h
      3 schudnúť 5kg

-------------------------------------------------------------------------------
      A ciele na tento týždeň : odohrať 12 500r
      Zdravo sa stravovať 6/7dni
      Cvičiť každý deň P90x
      Angličtina aspoň 7h

GL všem a nech to toči :f_drink: :f_drink:
  • 3 odpovědí
    • dsaver
      dsaver
      Zlato
      Registrace: 21.11.2009 Příspěvky: 596
      Pekne spisane ciele! Budem sledovat a prajem gl ;)
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Pěkný blog. dobré cíle, taky budu koukat. Btw za dva roky hrát a asi i být mírně winning na NL50 není období bez úspěchu :f_cool: :f_thumbsup:
    • aronpoker1
      aronpoker1
      Bronz
      Registrace: 30.04.2011 Příspěvky: 175
      diky za comments :)

zhrnutie týždňa

odohrať 12 500r - DONE
      presne som odohral 12 502r , celkom sa to aj tocilo takze co sa tyka pokru tak som spokojny

Zdravo sa stravovať 6/7dni - FAIL
      2/7 totálny fail musím sa prokonat a prestať sa napchvat

Cvičiť každý deň P90x - DONE

Angličtina aspoň 7h - FAIL
      6h - celkom spokojnost aj ked som nesplnil ciel o hodinku

Tento tyzden dopadol pomerne dobre, az na tu sku*venu stravu musim sa zapriet a tento tyzden to dopadne urcite lepsie

inac ciele mam tie iste jak minuly tyzden
      -------------------------------------------------------------------------------
      odohrať 12 500r
      Zdravo sa stravovať 6/7dni
      Cvičiť každý deň P90x
      Angličtina aspoň 7h