[NL25] AKs 4b pot

• bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 927
      PokerStars - $0.25 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

Hero (BTN): $25.00
      SB: $166.25
      BB: $25.00
      UTG: $26.84
      MP: $168.53
      CO: $66.69

SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has A:spade: K:spade:

fold, fold, fold, Hero raises to $0.75, SB raises to $2.20, fold, Hero raises to $5.00, SB calls $2.80

Flop: ($10.25, 2 players) T:spade: Q:spade: T:club:
      SB checks, Hero checks

Turn: ($10.25, 2 players) 4:club:
      SB checks, Hero checks

River: ($10.25, 2 players) Q:club:
      SB checks, Hero checks

villain 300h 31/23 3bet 6, fold to cbet F 6/8

tu absolutne neviem, ci by som mal niekde bluffovat. obv equity mam vela ale neviem si predstavit, co mi tu foldne, tak som to checkoval down, ale neviem. jedine, co ma napada, ze by som mohol hrat bet T + bet R na vyfoldovanie nejakych AK,JJ, ale to by som musel na tomto R tiez vzdat, tak neviem..
  • 2 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,163
      Cbet flop aj check back so showdown value sú ok. Ale určite by som tu mal cbetting range - moc Tx nebude hrať 3bet/call a Qx trafia jeho QJs, KQs, AQs... Máš clear value s KK+, takže je vhodné mať aj bluffing range.

Inak asi máš pravdu, že moc toho nefoldne na flope, ale ak mu pošleš dva barrely, čo si myslíš, že spraví s nejakým AK, KJs, AJ alebo čím už tam flatuje preflop? AsKs by som od2barreloval, máš blockery na top pár, more equity a neverím, že sa nenájde aj nejaká FE.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bedofour,

jakou dáváš range jeho a co 4betuješ ty? Pokud Ti vyjde, že jeho range je jasně lepší na tomto boardu, tak častější xbeh mi přijde okish. Odcheckovat to na SD taky bude v pohodě, myslím si, že toho dost dominujeme, Qx/Tx někde betne a z odstatního nás tolik nebeatuje. Jenom teda R by mě lákal shovenout pro vyfoldování splitů, dost by mě překvapil, kdyby 3x checknul Tx/Qx, většina hráčů to spíš neudělá, jsme dost perceived na SDv, resp. nejsme perceived na bet imo (teda pokud nemáme overaggro image a nečeká od nás přesně to, co napadlo mě:f_biggrin: ). Repujeme něco? Ani ne...udělá s tím něco?:) nevím, jestli Ti tu callne shove s Ahigh...(resp. takto - celý pot vyhrajeme jen tehdy, pokud má něco jako 99, co by ale mohl točil na bluff, takže checkem beh buď splitneme, nebo občas prohrajeme vůči něčemu jako JJ...pokud ale bluffneme...).