BLOG: Zoooming...!

• peca77
      peca77
      Bronz
      Registrace: 24.07.2011 Příspěvky: 884
      Zdravím všechny PokerStrategisty a blogisty :welcome:

Už jsem tu měl jeden blog ale nemohl jsem ho najít abych udělal update, takže rovnou udělám novej :f_biggrin: Představení bylo tam a znova se mi to psát nechce, ale koho to zajímá :yaoming:

Někdy okolo listopadu jsem našel na PS 30$, které mi tam zůstaly z nějakých 550$, které jsem musel cashoutnout, btw v té době jsem drtil NL10 a začínalo se mi dařit na NL25..bohužel to je pryč.. Takže jsem si jen tak rekreačně pinkal NL2 (15bb/100). Pravidelně jsem začal grindit až od nového roku. Zatím jen dám update jak se mi daří tento rok, jaké jsem měl cíle, jak jsem se s něma vypořádal a dál uvidím jak se tento blog bude vyvíjet :) Hraju NL2-10 Zoom FR. Váham a zkouším jak vlastně hrát, dlouho jsem hrál 8 stolů stacked (mixování limitů) ale tím taky nejspíš trpí winrate, takže zkouším 4-6 stolů a ještě přemýšlím o přechodu na SH ale nvm nvm :)

Leden:
      Cíle:
      +2000Kč
      SilverStar

+2000Kč - almost
      SilverStar - easy
      Winnings: 1893Kč
      Hands: 48k
      Hours: 39,5
      Winrate: 4.75bb/100

Co se cílů týče tak mužu být spokojenej:fuckyeah:

Únor:
      Cíle:
      +2000Kč again (když jsem to nedal v lednu)
      Více hodin takže 40h+

Winnings: 3129Kč
      Hands: 90k
      Hours: 66
      Winrate: 1.57bb/100

V únoru jsem si řekl, že bych v březnu mohl zkusit GoldStar, ale nakonec jsem se hecnul asi týden před koncem měsíce a hrál někdy i 7hodin denně :spit:
      Výsledek?

Sice je vidno, že tím utrpělo winnings, pozdě v noci hraní nějaké no focused B game :pcuser: ale hlavně že mám GoldStar :coolface:

Březen:
      Cíle:
      Udržet GoldStar
      Winrate 5bb/100 +
      Odehrát 66h +
  • 37 odpovědí
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Ze začátku měsíce chci teda hrát na winrate a zatím NL5 ať se ujistím, že hraju dobře a pak až NL10 (kde nejsem ziskovej zatím). Takže gl všem :P Jinak pokud si to přečte někdo kdo hraje taky Zoom tak bych rád zjistil výhody/nevýhody mezi SH a FR pokud jste delší dobu hráli obě varianty. Díkes :)
    • penguin13
      penguin13
      Platina
      Registrace: 20.04.2013 Příspěvky: 905
      ahoj, jaký máš důvod mít goldstar? nemáš lepší hrát A-game, délka jak potřebuješ a být silver?
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Čau jo asi jo ale bral jsem to jako takovou challenge abych nehrál hry a věnoval se pokeru pořádně :) A taky větší RB 109$+
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      peknej blog, jen prosím neuvadej nic v korunách, protože to je sick :D
    • penguin13
      penguin13
      Platina
      peca77 původně napsal
      A taky větší RB 109$+
      víc narakuješ, tak dostaneš o něco víc v podobě RB, ale na % je to srovnatelný
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Paulis1992 původně napsal
      peknej blog, jen prosím neuvadej nic v korunách, protože to je sick :D
      díky díky :) sorry budu dávat do spoileru :D :D

penguin13 původně napsal
      víc narakuješ, tak dostaneš o něco víc v podobě RB, ale na % je to srovnatelný
      já vím, ale uděla hodně narakovat 1000vpp a dát silver nebo třeba 3000 s goldem.. každopádně chci se víc soustředit na hru už :)
    • penguin13
      penguin13
      Platina
      ale uděla hodně narakovat 1000vpp a dát silver nebo třeba 3000 s goldem
      čeho to udělá hodně? :f_rolleyes:
    • peca77
      peca77
      Bronz
      no na tom rakebacku :D
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Registrace: 11.01.2012 Příspěvky: 957
      To máš za 66 hodin nahráno na zoomu 90k hand? Děláš při tom hraní něco jiného, než jenom to, že klikáš karty?
    • peca77
      peca77
      Bronz
      EISSAZ původně napsal
      To máš za 66 hodin nahráno na zoomu 90k hand? Děláš při tom hraní něco jiného, než jenom to, že klikáš karty?
      však jsem psal že jsem hrál 8 stolů stacked, preflop většinou fold takže to jde rychle..při 17/14 to vychází 3-4 handy co hraju na minutu takže postflop to zas takovej automat není :D

btw na karty neklikám :coolface: GL v King of Micros jedeš pro win :f_drink:
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 612
      Zdar, dočítal som sa, že cvičiš Insanity max 30, (už month 2) , jaké si mal prosim ťa časy na konci prvého mesiaca ?? diky :)
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Čau, nic moc :D Píšu časy, kdy předtím jedu totálně ve všem naplno a pak prostě bud už spadnu na zem:coolface: a nebo musím zastavit. Taky to cvičíš jo? :)

Cardio Challenge 18:02
      (Edit) Tabata Power: 12:40 (to nevím přesně)
      Sweat Intervals 25:35
      Tabata Strenght: 22:26 (taky nevím přesně)
      Friday Fight Round 11:45
      Pulse: 17:37 ( v tom čase jsem se vždycky zasekl na backstroke, šílěně mě u toho cviku bolí záda, ale v prvním Pulse v Month 2 už jsem dal konečně Max Out)

Month 2. je úplnej shit oproti 1. - 100x těžší :spit:
    • peca77
      peca77
      Bronz

Tak nějaké to malé shrnutí jak jsem dopadl :) Chtěl jsem si jít do Top 3

Týden I.
      16. místo +487bb (61 přihlášených)

Týden II.
      24. místo +180bb
      Bohužel jsem celý týden neměl přístup k PC a v něděli ve snaze to dohnat jsem se mohl rozloučit s TOP 3, protože dohnat Hidejosiho aspol už bylo impossible :f_cry:

Týden III.
      10. místo +1038bb
      Poctivý grind :)

Týden IV.
      6.místo +1512bb
      Možna bych měl být spokojený, ale fakt jsem si věřil na TOP 3, takže spíš zklamání :fouet: a naštvanost na lidi, kvůli kterým jsem měl o týden míň na hraní :coolface: Ani Preflop Ranges jsem netrefil tak přemýšlím o koupi
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Že nič moc :f_o: , neskutočné časy podla mňa, teda pokial nie si nejaký vrcholový športovec vymakaný :f_biggrin: , ja som v polovici druhého týždňa a zatiaľ všetky časy pod 10 minut...už sa tešim na 2.mesic to bude kruté :f_thumbsup: ,...ešte dotaz ako sa ti podarilo zlepšiť tabatu o 10 minut za dva dni ?
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Ne to fakt nejsem :coolface: No mám za sebou Insanity párkrát, takže některé cviky jsem znal, aspoň nějaká výhoda. Ale před tímto jsem se cca 3 měsíce flakal :D Teď jsem v půlce 3. týdne :)
      ešte dotaz ako sa ti podarilo zlepšiť tabatu o 10 minut za dva dni ?

jsem ti psal i Tabata Power těch 12:40, když jsem to cvičil naposledy.. upravím to je tam napsaný 2x Tabata Strenght :)

Btw když jsem začal cvičit Month 2 tak jsem si připadal jak největší troska takže se máš na co těšit :D Například Friday Fight: Round 2 poprvé 7:00, a druhej týden 6:27 :yaoming: :yaoming: :yaoming: Dívám se, že poslední týden Friday Fight 1 jsem měl 11min, ale týden předtím 17min..nějakej fail :fouet:
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Tak pred tým insanity to je dobrá príprava, ja som Insanity robil 2 roky dozadu aj to len jeden mesiac :f_mad: , to jo, Shaun T daval na facebook, že Friday Fight je najťažší workout aký kedy vymyslel...tak GL nech to vy pohode dokončiš a nech stojí ten pot a krv za to :f_thumbsup:
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Ono je nejtěžší vydržet. Jak říká Shaun T ,,Nejtěžší část cvičení je zmáčknout tlačítko Play" :banana: Tobě taky GL ať to vydržíš, do cíle máš daleko :f_drink:
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Ahoj, dám nějaký ten update.. Nevím pořád jestli hrát FR nebo SH :f_zZz:

Jen pro srovnání tento rok..

SH

FR

Důvod jaký jsem měl k přechodu na SH ? Chop graf aneb NL5 = easy, NL10 nebylo možno crushnout.. Ok dost k tomu chopu přidalo, že jsem grindil 8 stolů Zoomu (1700hands/h)..přiznávám :D Po dnešním -5BI za 2k hands na NL10 SH se zas vracím k FR. Nevím, ten 6max mě nějak nebaví, a hlavně mi přijde, že tam je strašně znát rozdíl ve varianci. A pořád mě to řeže :D
      A NEBO JSOU TO VŠECHNO KECY A JSEM JEN FISH :mdr:
    • Corn3r
      Corn3r
      Bronz
      Registrace: 27.01.2011 Příspěvky: 308
      Ahoj, zajimave budou tvoje stats. Mužes je sem vylepit? :D Asi pred rokem jsem prechazel z FR na SH, tak v ramci možností zkusím poradit.
    • 1
    • 2