nutná pomoc aneb všecko mě niči :/

• mokynek
      mokynek
      Bronz
      Registrace: 25.02.2014 Příspěvky: 75
      čauko lidi, pokru se věnuju zhruba 2 roky, ale pouze rok hraju online, prošel jsem hodne heren, BR skoro všude odpaleny.. každy to zažil že jo... tak pul roku zpatky jsem si řekl, že to zkusim jinak.. našel jsem čiste nahodou pokerstrategy.com začal čist ruzne članky, sledovat forum, videa... začal jsem hrat na unibetu a titanu a zařekl jsem se, že nahraju nejaky BR bez depositu... valčil jsem ve freerollech, vetšinou jsem nic nevyhral.. jednou jsem ale trefil freeroll na titanu, kde jsem vyhral 10$ a z toho už se dalo neco hrat.... O BR managementu už jsem neco malo vedel, tak jsem začal hrat 0.10 0.20 0.50 Sng fullring, timhle jsem se dostal na 50$ kde jsem si řekl, je na čase zkusit neco dalšiho.. začal jsem hrat na titanu Speed cashku (proste zoom) NL5, kde jsem se dostal na 90$.. jelikož se na titanu NL10 moc nehraje, jsou otveřene max 3 nekdy 4 stoly.. tak me napadlo, že BR vyberu a začnu hrat zoom na pokerstars... Na PS jsem jsem si poslal 60$ a začal hrat.. každou season jsem skončil uplne v nehoraznem nasrani, pritom jsem hral stale stejne, stále hral tu svou A hru, se kterou jsem poražel limit na jinači herne.. nyni mam BR 16$ a zkoušim se obratit tady na komunitu jestli mi da nejake rady, ktere by mi mohly pomoct.. pripadne jsou-li nejake skupiny, ktere řeší jak poražet dany limit a postupovat vyš...

Hodně štěstí u stolů :)
  • 16 odpovědí