Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] 89s OOP vs 3bet

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj, pf mám ještě v defending range vs 3bet. Na soupeře zatím nemám velký vzorek,ale zdál se agro.
      Jak hrát postflop? Na F jsem plánovat CH/r, případně rovnou ch/shove. Turn betuju kvůli protekci před overkartama a zároveň mám pořád ještě outy na flush. Dostávám raise a mám dobré odds na call. Co na riveru, můžu tam být někdy lepší na call?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $46.63 (233.2 bb)
      BB: $25.66 (128.3 bb)
      MP: $20.30 (101.5 bb)
      Hero (CO): $25.99 (130 bb)
      BTN: $20.68 (103.4 bb)

Preflop: Hero is CO with 9 8
      MP folds, Hero raises to $0.60, BTN raises to $2.10, 2 folds, Hero calls $1.50

Flop: ($4.50) 4 T 6 (2 players)
      Hero checks, BTN checks

Turn: ($4.50) 9 (2 players)
      Hero bets $3, BTN raises to $7, Hero calls $4

River: ($18.50) 5 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $11.58 and is all-in, Hero folds

Results:
      $18.50 pot ($0.92 rake)
      Final Board: 4 T 6 9 5
      Hero mucked 9 8 and lost (-$9.10 net)
      BTN mucked and won $17.58 ($8.48 net)
  • 3 odpovědí
    • aronpoker1
      aronpoker1
      Stříbro
      Registrace: 30.04.2011 Příspěvky: 175
      ahoj

ja chekujem T - nemame 2 street value , a viliam si moze povedat ze tu nic nemame a zacat nas blufovat. .... nvm ci tu bet pre protecki pred overkartami nebude lepsi ale 1/4 je good pre nas

as played foldujem R mam odpozorovane ze tie mensie raisi na T su skvor nuts ( ale nemusi to by pravda vsade )
    • bedofour
      bedofour
      Platina
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 954
      ja by som hral F v pripade betu x/c a potom asi x/shove T - pre x/r na F mas pre value len TT a s top setom sa mi to ani az tak nepaci.

na T by som dal mensi sizing, nejakych 1,5-2 usd. as played by som shovol T, mame vela equity; ak callneme, tak to bude velmi skarede na R.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

na F dost záleží, co máš v rangi, pokud častěji slowplayuješ KK+ PF, tak to může být ok, ale jinak repuješ opravdu jen TT, max.66, takže spíš bych se taky přikláněl k c/c, nicméně s takovou eq určitě ani c/r/c nebude chyba. Na T buď malý bet pro protekci před overs, nebo c/c. Vs raise - záleží, co si myslíme o soupeři...je aggro? Teda může tam mít raise/f? Pokud ano, tak bet/shove bude best option. Jevil se zatím postflop straight-forward? Potom call a c/f unimproved bude lepší, protože nemáme na shove FEq a můžeme mít dobré impl.odds pro naše outy. Defaultně - spíš čekám, že v této linii hráči tolik nebluffují s hrál bych to jako ty, ale ten 1/2p bet se mi sám o sobě tolik nelíbí.