Table selekcia : TST a TS2 na PokerStars7 pomoc!

• Sanny123
      Sanny123
      Bronz
      Registrace: 23.02.2012 Příspěvky: 513
      Ahojte potreboval by som radu..

rozhodol som sa zaviesť k mojej hre aj SW na table selekciu.

Skúšal som teda TableScanner2 (z balíku HM2), kde by mal byt LocalScan do NL10 zdarma.

Otázky :

1. Aký je rozdiel medzi Local a Insta Scan?
      2. Na akú dobu je vyhladávanie zdarma do limitu NL10 pri LocalScane .. je to stále alebo len na tých 30dní?
      3. Používam klasicky už PS7 klienta, no TS2 mi nechce preskenovať lobby a vždy vypíše chybu PokerStars : Could not detected PS lobby, viz screen v spoilery:

Čo je za problém ?? Klienta som nastavil podľa tohoto návodu! Žial bez úspechu.... spolupracuje vôbec TS2 a PS7 ??? Moja angličtina je na chabej úrovni preto sa radsej pýtam tu nez na HM2 supporte. Každopádne viem že som asi 2 roky dozadu TS2 normalne na starom klientovi pouzíval...

Druhá varianta bola TableScan Turbo, kde som stiahol zatial neoficial verziu 1.0.13 - nastavil som čo sa dalo a čo som rozumel z videa na youtube, ale pri kliknutí na Scan Tables mi vypíše 3x Error viz spoiler a v tom som zase stratený... prosím pekne mohol by mi stým niekto helpnut ?? Budem vďačný... ďakujem!

Ďakujem za každú radu, prípadne človeka, ktorý by mi to prípadne pozrel cez TW alebo pomohol cez skype! ..ďakujem za každý post..
  • 3 odpovědí
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ahoj, nevím jak TS2, ale TST na klientu PS7 nefunguje, párkrát se to tu už řešilo a všichni byly na PS6, i tu byl snad článek že PS dělá vše proto aby zabránilo tomuto typu selektování stolů, takže podle mě se to týká jak TS2 tak i TST. Ale to je vše co vím.

Nedávno jsem zkoušel TST na PS7 a jak píšeš, jen error,přitom na PS6 mi fungoval super.
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Zlato
      Registrace: 16.01.2012 Příspěvky: 3,737
      tst funguje na ps 7 je na to i update..
    • dth22
      dth22
      Bronz
      Registrace: 02.04.2013 Příspěvky: 61
      TST funguje perfektne na ps7 už od októbra 2014 kedy Zandry vydal test build na to. (týždeň dva dozadu už bol aj oficiálny update myslím)

to Sanny123 : TST je ďaleko lepší. tak bojuj radšej len s tým :) Tieto errory som ešte nevidel, ale veľmi simplicitný návod: vyberieš pokersite, linkneš to na tvoju databázu, zadáš filtre a pustíš scan. V ps7 nezabudni byť pri scannovaní v main lobby/cach games a napravo si nastav nech ti samozrejme ukazuje player list, pretože inak ti toho moc neoscannuje...