Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] Q3s BvB vs agro fish

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj,

tady v tom spotu čelím soupeři, který je hodně agro a často vymýšlí různé kopičiny a viděl sem ho často spewovat. Staty 26/24/16,2. CbetF 83.
      RFI SB 32 (zatím mám ale poměrně malý vzorek). Co se týče sehrávky na flopu, tak soupeř cbetuju téměř cokoliv s čím otevírá. Na flopu je flush draw a nechci jen callovat a nechávat mu equity na hit nějakých jeho random overkaret, proto jsem se rozhodl rovnou pro raise pro value a zároveň i jako protekci. Turn otevírá flush draw, ale zároveň i eso, které si myslím může být v jeho rangi na B/C F, protože tento typ hráče mi na ten raise "nic nevěří" ?
      Na dorovnání mám odss. Na R už to byl spíš takový crying call. V první chvíli jsem chtěl jít přes něho shove, ale nevím, jak by to u hráče tohoto typu zafungovalo?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $20.87 (104.4 bb)
      Hero (BB): $21.24 (106.2 bb)
      CO: $40.60 (203 bb)
      BTN: $16.21 (81.1 bb)

Preflop: Hero is BB with Q 3
      2 folds, SB raises to $0.60, Hero calls $0.40

Flop: ($1.20) 4 3 4 (2 players)
      SB bets $0.84, Hero raises to $2.20, SB calls $1.36

Turn: ($5.60) A (2 players)
      SB checks, Hero bets $3.80, SB raises to $8, Hero calls $4.20

River: ($21.60) T (2 players)
      SB bets $3.40, Hero calls $3.40

Results:
      $28.40 pot ($1.42 rake)
      Final Board: 4 3 4 A T
      SB showed 7 7 and won $26.98 ($12.78 net)
      Hero mucked Q 3 and lost (-$14.20 net)
  • 6 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,196
      Valueraisovať thin pre protekciu dáva zmysel, ale hráča, ktorého si videl spewovať a je aggro, by som určite nedráždil raisom s takou handstrenght... Čo spravíš proti 3betu? Toto je presne štruktúra, pri ktorej si povie, že nerepuješ nič (ok spot pre raise s trips) a môže ťa dostať pod tlak.

Preferujem call na flope a proti aggro calldown, tento board bude určite overbluffovať.

,,Turn otevírá flush draw, ale zároveň i eso, které si myslím může být v jeho rangi na B/C F, protože tento typ hráče mi na ten raise "nic nevěří" ?"
      Nevidím tam dôvod toho betu, turnuješ to na bluff alebo valuebetuješ? Čo tým betom chceš dosiahnuť?
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      JohnDoe1313 původně napsal
      Valueraisovať thin pre protekciu dáva zmysel, ale hráča, ktorého si videl spewovať a je aggro, by som určite nedráždil raisom s takou handstrenght... Čo spravíš proti 3betu? Toto je presne štruktúra, pri ktorej si povie, že nerepuješ nič (ok spot pre raise s trips) a môže ťa dostať pod tlak.

Preferujem call na flope a proti aggro calldown, tento board bude určite overbluffovať.

,,Turn otevírá flush draw, ale zároveň i eso, které si myslím může být v jeho rangi na B/C F, protože tento typ hráče mi na ten raise "nic nevěří" ?"
      Nevidím tam dôvod toho betu, turnuješ to na bluff alebo valuebetuješ? Čo tým betom chceš dosiahnuť?
      chci na jeho range vyvíjet maximální tlak, stejně bych betoval, kdybych raisoval trips a nechci aby moje lajna vypadal na nějaký random raise na F a T give up, strašně špatně by se mi defendoval R vůči betu Imo
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Takže to turnuješ na bluff? Nehovorím, že je to zlé, môžeš tlačiť na jeho pockety, len problém je v tom, že on by mal kopu Ax bet/callovať na flope.

Ak exploituješ jeho tendencie, môže ti byť jedno, ako tvoja line vypadá - turn je predsa lepší pre neho.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      JohnDoe1313 původně napsal
      Takže to turnuješ na bluff? Nehovorím, že je to zlé, môžeš tlačiť na jeho pockety, len problém je v tom, že on by mal kopu Ax bet/callovať na flope.

Ak exploituješ jeho tendencie, môže ti byť jedno, ako tvoja line vypadá - turn je predsa lepší pre neho.
      Jo to máš pravdu, říkal jsem si to, že to checknu. Ale znáš to...:facepalm:
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Nepoznám :D Ja mám skôr mentálny problém odbluffovať spot, ktorý mi príde +EV, ale nie som si o tom úplne istý. Ale ide o to, aby si si uvedomil, čo tým betom chceš dosiahnuť.

Ešte by som mrkol na jeho cbet/foldy, je možné, že to bude overfoldovať, teda bude lepšie dostať pod tlak jeho PPs, plus máme equity.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

merged raise IP je cool vůči overcbetorům s plánem bet T a xbeh R. Dělám to ale celkově s handami, které potřebují víc protektovat, Q3hh bych spíš calloval, hratelnost na dost runnoutech bude imo dobrá, spíš bych teda volil ruky, které na více runnoutech budou v nějaké guessing situaci. As played na tomto runnoutu checkuji beh, jak psal JF, Ahighs může mít v rangi dost a vzít si free kartu není žádná katastrofa, ale kolikrát i higher ev řešení, než bet. As played už vůbec nevím, nikdy bych v tom spotu takto nebyl, ale přijde mi to hodně optimistické, moc hráčů nepoužívá tyto thin-bluffy a spíš to bude thin value (netušil jsem, že s 77, ale spíš bych čekal právě nějaké Ax nejčastěji), teda za mě fold R.