[NL25] 65s 3b pot barreling

• bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 927
      PokerStars - $0.25 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $50.30
      Hero (SB): $40.74
      BB: $26.07
      UTG: $13.16
      MP: $46.19
      CO: $26.29

Hero posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has 5:diamond: 6:diamond:

fold, fold, fold, BTN raises to $0.60, Hero raises to $2.10, fold, BTN calls $1.50

Flop: ($4.45, 2 players) 7:club: K:heart: 2:diamond:
      Hero bets $2.60, BTN calls $2.60

Turn: ($9.65, 2 players) 6:club:
      Hero bets $5.30, BTN calls $5.30

River: ($20.25, 2 players) K:club:
      Hero checks, BTN bets $8.75, fold,

24/16 zopar ruk

nevsimol som si, ze sme deep, musim si na to davat vacsi pozor, sizingy su jemne povedane suboptimalne :(

ale neviem vobec, ako hrat ten T - lebo teoreticky mame SD value, ale neviem si predstavit, ako ju budeme realizovat - mam hrat x/c alebo co? s akym planom na R? alebo nejaky x/r na T?
  • 8 odpovědí
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      najhoršia varianta gameplanu na Kx boardoch je 2 barrel. pre mňa handa už pod bottom 3beting range
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,163
      xpravda původně napsal
      najhoršia varianta gameplanu na Kx boardoch je 2 barrel.
      Môžeš sa prosím rozpísať prečo?
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Já osobně se hodně dívám na RFI BTN stat a fold to 3bet v případě, že se rozhoduji o 3betu. Pokud má hráč např. RFI BTN 50 a fold na 3bet 50, tak ne3betuji polarizovanou range, ale jenom lineární. Pokud hráč má RFI BTN např. 38-45 a fold to 3bet 60+, tak 3betuji polarizovaně. Imo je to velmi dobrý způsob, jak přistupovat k 3betování ze SB
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      @johndoe: do the equilab work
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bedofour,

nevsimol som si, ze sme deep, musim si na to davat vacsi pozor, sizingy su jemne povedane suboptimalne :(

Souhlasím, vyšší sizingy všude, ale teda hlavně PF 3betuji tighter/linear range, nízké SC určitě vypouštím.

As played postflop - na 3barrel máme pravděpodobně lepší handy v rangi na tomto runnoutu (nějaké blocker ruky typu AQcx), takže hrát b-b-x mi nepřijde špatné. Máme nějakou eq when called a i FEq + můžeme vyfoldovat nějaké jeho F floaty, kterým zabráníme realizovat eq, popř.i nějaké PPs můžou hráči foldnout. Pokud check T, tak c/f. C/c nás staví do guessing spotu a celkově já se snažím v těchto spotech mít takové freq barrelů, abych potom mohl mít vysoké c/foldy a nedostával se do těchto guessing spotů. Teoreticky by bylo možné i betovat něco jako 1/4p na T pro protekci před eq sharem a c/f R, ale popravdě neumím si představit, jak toto balancovat, takže vůči nějakým lepším hráčům spíš nedoporučuji.
    • bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 927
      ok, aku mam mat teda linear 3b range vs regs 100bb deep? Ja som SCs daval happy aj do linear range. do nejakych 15% sa zmestili u mna, ci mam mat nizsiu freq alebo skor pridat KJo-type of hands?
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      bedofour původně napsal
      ok, aku mam mat teda linear 3b range vs regs 100bb deep? Ja som SCs daval happy aj do linear range. do nejakych 15% sa zmestili u mna, ci mam mat nizsiu freq alebo skor pridat KJo-type of hands?
      Já mám vůči loose soupeři na BTN v lineární rangi většinu broadways - tedy KJo taky. Přijde mi to lepší vůči tomuto typu hráčů než SC.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ono je ofc rozdíl mít 100bb deep lineárnější range a mít 200bb deep úplně lineární. Teda alespoň tak jako to chápu já máme 2 extrémy - polarized a linear. Moc často nebudeme mít 100% polarized range nebo 100% linear, ale velmi často půjde o nějaké hybrid range, range, která je postavená spíše na jedné strategii, ale obsahuje i nějaké handy z druhé skrz hratelnost/board coverage etc. Teda 100bb deep nevidím nějak velký problém v 3betování 65s (vůči LAGovi to může být chyba), sám to tam taky mám defaultně. 200bb deep ale bude hráč pravděpodobně callovat častěji a můžeme být více dominováni, takže já osobně mám deeper v těchto pozicích čistě linear range a celkově tu range mám užší.

Já mám vůči loose soupeři na BTN v lineární rangi většinu broadways - tedy KJo taky. Přijde mi to lepší vůči tomuto typu hráčů než SC.
      Může být.