Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] JTs @ SBvsMP

• bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 952
      PokerStars - $0.25 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $25.35
      Hero (SB): $25.10
      BB: $25.72
      UTG: $41.36
      MP: $26.32
      CO: $25.00

Hero posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has T:spade: J:spade:

fold, MP raises to $0.75, fold, fold, Hero calls $0.65, fold

Flop: ($1.75, 2 players) 2:diamond: 7:diamond: 8:diamond:
      Hero checks, MP bets $1.00, Hero raises to $3.00, MP calls $2.00

Turn: ($7.75, 2 players) T:heart:
      Hero checks, MP bets $4.00, fold,

random 22/19 cbet F 70 300h
      BB unknown

asi to bude celkom zle, vsak? anyway, chcem sa spytat aj na celu range:

v prvom rade, ako hrate PF? mate v tychto poziciach vobec coldcalling range by default? ja som doteraz hral na cc nieco ako JJ-88,AQo,AQs,AJs,ATs,KQs,KJs,QJs,JTs, ale neviem.

neviem uplne potom, ako defendovat tento F. napadlo ma, ze aby som nemal nejak velmi weak x/c range, tak nutflushe by som mohol hrat x/c.

x/r by som chcel hrat 88(?), KdQd,KdJd,QdJd,JTs(!?) a pripadne nejake AdQx.
      x/c potom AdQd,AdJd,AdTd,JJ-99,AxQd.

neviem ale, s tym JTs je to dost slabe na x/r, ze.. tak to foldnem a budem trochu overfoldovat tento board s tym, ze je o dost lepsi pre PFA?
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bedofour,

PF bottom mé calling range. Postflop - zdá se mi, že máš oproti němu dost málo flushí v rangi (on by mohl mít na MP všechny AXdd/všechny suited BWs etc...ty máš max. 8c, co je mby i 2x méně, než má on) -> nezdá se mi teda logické mít tu nějak širokou c/r range a c/r je za mě okish jedině v případě, že je to nějaký overcbetor (70% cbet -> ok, ale pozor na sample...).

mate v tychto poziciach vobec coldcalling range by default? ja som doteraz hral na cc nieco ako JJ-88,AQo,AQs,AJs,ATs,KQs,KJs,QJs,JTs
      Může být, 77 bych ještě možná zvážil, ale jinak není třeba mít defaultně širší. Linear mám zatím vs BTN defaultně, uvidííme časem :) .

eviem uplne potom, ako defendovat tento F. napadlo ma, ze aby som nemal nejak velmi weak x/c range, tak nutflushe by som mohol hrat x/c.
      Nutflushe jsou must c/c, nemáš se před čím protektovat a určitě pokud chceš hrát rangově a nechceš overfoldovat vs 3barrel, tak bys je tam měl mít.

x/r by som chcel hrat 88(?), KdQd,KdJd,QdJd,JTs(!?) a pripadne nejake AdQx.
      x/c potom AdQd,AdJd,AdTd,JJ-99,AxQd.
      Všechny ze zmíněných asi ne, imo max. ty z nejslabších flushí, nebo mby i ten set, ale zkus vymyslet co dál, pokud dostaneš 3b...já bych intuitivně spíš neměl c/r vůbec, pokud se nejedná o exploit.

neviem ale, s tym JTs je to dost slabe na x/r, ze.. tak to foldnem a budem trochu overfoldovat tento board s tym, ze je o dost lepsi pre PFA?
      Ano, já bych hrál c/f F a souhlasím, že tento board s Tvojí rangí budeme pravděpodobně overfoldovat, budou určitě jiné struktury, kde naopak budeš overdefendovat.