Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] 99 3bet vs BTN

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj,

soupeř agro regfish, open BTN 70% - 99 jednoznačně dost silné na 3bet vůči němu. Na flopu checkuju pro potcontrol, je to OK? Turn nevidím důvod betovat, zároveň přinesl flush draw, tak jdu jen x/c. R nevím jestli už foldovat vůči agro soupeři? Dává sizing, který vypadá dost na value...

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $19.80 (99 bb)
      Hero (BB): $22.87 (114.4 bb)
      UTG: $10.46 (52.3 bb)
      MP: $21.20 (106 bb)
      CO: $25.22 (126.1 bb)
      BTN: $79.44 (397.2 bb)

Preflop: Hero is BB with 9 9
      3 folds, BTN raises to $0.40, SB folds, Hero raises to $1.50, BTN calls $1.10

Flop: ($3.10) 3 7 J (2 players)
      Hero checks, BTN checks

Turn: ($3.10) K (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.86, Hero calls $1.86

River: ($6.82) J (2 players)
      Hero checks, BTN bets $3.41, Hero calls $3.41

Results:
      $13.64 pot ($0.68 rake)
      Final Board: 3 7 J K J
      Hero mucked 9 9 and lost (-$6.77 net)
      BTN showed J K and won $12.96 ($6.19 net)
  • 5 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

pokud těch 70% open bylo na solidním samplu a ne na 10h, tak ok PF, jinak 99 calluji BBvsBTN. Postflop je můj standard cbet F, pokud mám lineárnější range s nějakým 1/2p sizingem. Po checku hrajeme často 2-3str guessing game a minimálně na F můžeme mít valuebet (bude tam často callovat dost horších PPs/2nd pairů/draws/Ahighs...). Checkuju potom až na T. As played - já bych se do toho spotu nedostal, ale vypadá to dost těsně...Pokud byl aggro, tak bych za tento sizing asi taky callnul a doufal bych, že tam bude mít dostatečně často nějaké QT/AQ/AT/AcX handy...Z bluffing range skoro nic neblokujeme, takže as played PF/F mi T/R přijde ok.
    • deadlin
      deadlin
      Bronz
      Registrace: 09.03.2009 Příspěvky: 1,128
      presne jak rika katry.. ale kdyz koukam co za handu on nestabnul tak vs tento clovek chces mit cbet F a mozna T. on ti nemusi nestabnout draws a ty mu davas strasne moc zadarmo equity. Dalsi vec je ze kdyz zahodi vs cbet Ahi Khi tak ti to nevadi. Jsi lepsi ale potrebujes protekci a pokud ma A:heart: 2:heart: tak i tak ma proti tobe Ax ktere na T muze hitnout a zahodi na cbet.

na tomto konkretnim boardu bych ja hral cbet, x/c T a x/??? R podle toho jak blufuje jestli ma river bet vysoky, jak velky ma staby, popr jestli mam read ze me nejake draws checkuje back
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Katrisone původně napsal
      Ahoj hedisaces,

pokud těch 70% open bylo na solidním samplu a ne na 10h, tak ok PF, jinak 99 calluji BBvsBTN. Postflop je můj standard cbet F, pokud mám lineárnější range s nějakým 1/2p sizingem. Po checku hrajeme často 2-3str guessing game a minimálně na F můžeme mít valuebet (bude tam často callovat dost horších PPs/2nd pairů/draws/Ahighs...). Checkuju potom až na T. As played - já bych se do toho spotu nedostal, ale vypadá to dost těsně...Pokud byl aggro, tak bych za tento sizing asi taky callnul a doufal bych, že tam bude mít dostatečně často nějaké QT/AQ/AT/AcX handy...Z bluffing range skoro nic neblokujeme, takže as played PF/F mi T/R přijde ok.
      vzorek asi 600hand. Jinak jaký soupeř by musel být proti nám, aby jsi hrál x/c flop. Případně na jakých boardech bys šel vůči tomuto soupeři x/c s pocket 9?
      Ještě se trochu ztrácím v tom, které boardy je lepší x/c a které cbetovat.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Taky jde o konstrukci naší range, s linear častěji máme silnou range/hitujeme i tyto Jxx boardy, protože tam mám dost ruk typu AJ, takže celkově ty boardy tolik necheckuji a snažím se mít cbet freq tak vysoké, abych se nemusel o c/x tolik zajímat a ponížil jsem trochu poziční výhodu soupeře. Cbetoval bych asi vůči komukoliv v tomto spotu (max. vůči někomu, kdo má absurní stab.freq a není nějak extrémně barrel-happy, teda nebudu mít takový problém dostat handu na SD + dostanu velmi často extra dead money z bluffů na F).
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,196
      Čau,
      deadlin původně napsal
      ale kdyz koukam co za handu on nestabnul tak vs tento clovek chces mit cbet F a mozna T. on ti nemusi nestabnout draws a ty mu davas strasne moc zadarmo equity.
      na základe čoho usudzuješ, že nestabuje draws? TP nie je draw.