[NL25] JJ vs 4bet

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj,

soupeř agro regfish. 28/23/10,2 4bet CO 11. RFI CO 48. Vůči takto agro hráči je JJ jasný 3bet a potom jasný call 4betu - abych udržel jeho range co nejvíce wide. Flop přichází super, easy call. Turn protihráč overbetuje (WTF?) nevěděl sem moc co čekat od takto spew/fish rega - mohl mít podle mě i něco jako AcKc,AcQc,AcJc, AcTc, TT, nějaké str8 draws popřípadě ještě slabší flush draws. Vzhledem k tomu, že je jeho range dost wide a nehraje nijak extrémně dobře jsem nakonec callnul. Jak to hrát?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $20 (100 bb)
      BB: $21.64 (108.2 bb)
      UTG: $20 (100 bb)
      MP: $20.13 (100.6 bb)
      CO: $45.32 (226.6 bb)
      Hero (BTN): $37.86 (189.3 bb)

Preflop: Hero is BTN with J J
      2 folds, CO raises to $0.60, Hero raises to $1.80, 2 folds, CO raises to $4.60, Hero calls $2.80

Flop: ($9.50) 3 4 5 (2 players)
      CO bets $6.65, Hero calls $6.65

Turn: ($22.80) 9 (2 players)
      CO bets $33, Hero calls $26.61 and is all-in

River: ($76.02) K (2 players, 1 is all-in)

Results:
      $76.02 pot ($3 rake)
      Final Board: 3 4 5 9 K
      CO showed K K and won $73.02 ($35.16 net)
      Hero mucked J J and lost (-$37.86 net)
  • 2 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

agro regfish. 28/23/10,2 4bet CO 11
      Viděl jsi ho dělat něco fishy, nebo usuzuješ jen podle statů? Mě by to zajímalo, protože mám dost podobné :f_biggrin:

4bet CO 11. RFI CO 48.

1. jaký máš na něj celkový sample?
      2. 4b jen jen frekvenčně, že? Nebo snad range? Protože při jeho openu je 11% CO 4bet v podstatě 5-6% range, co není nějak nenormálně vysoké číslo vzhledem k tomu, že value tam má 3%.

PF - nemám nic proti no5b strategii IP, obzvlášť takto deep. Postflop nepříjemný, 100bb deep obv nefolduji, ale jsi si jistý, že hráči shovenou bluff za skoro 200bb deep dostatečně často? QQ+ mu tam musíš dát imo vždy, jinak děláš dost optimistickou analýzu. Na druhou stranu AJcc/AQcc/ATcc/TT..to by ne4betoval ~nikdy. AKcc budiž, ale jinak tam moc bluffů imo nemá -> za mě teda fold T a dost bych se kroutil u QQ. KK+ máme vždy a máme s tím easy call. Za tu stack depth bych občas i něco jako 67s/A2s asi měl IP, takže bych teda fakt necítil povinnost JJ callnout down (btw.snowie by foldoval už na F, ale co jsem se díval, tak má určitě jinou range...as played vidí calldown ~BE, já si myslím, že v praxi na těchto stakes bude spíš -ev vysloveně).

Fakt nevím, jak silné ty informace na soupeře byly, ale působí to na mě tak, že vidíš nějak loose staty a na základě toho přepneš do stationish módu. Třeba se pletu a měl jsi na něj silné informace, tak kdyžtak ještě dodej + pls udávej vždy sample size.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj, většinou když ho vidím zahrát nějakou handu jinak, než by bylo optimální + loose staty. Jinak vzorek na něho je 1K hands. Je ale pravda, že ten 4bet má poměrně nízký, takže to bude skoro vždy value.
      Často s tím mám problém, že když vidím loose staty, tak si říkám, že prostě tam bluffuje až moc často, přitom to tak není no...