BLOG: Back on track!

• methred
      methred
      Bronz
      Registrace: 03.03.2008 Příspěvky: 13
      Ahoj, právě vystupuji ze svojí komfortní zóny, kde blogování, sdílení výsledků a diskutování nad handami nemá místo...

Je mi 27 let a k pokeru jsem se dostal tak před sedmi lety a věnuji se CG. Před x lety jsem byl na nl100, ale v mém životě se tou dobou odehrávalo spoustu jiných věcí, kvůli kterým jsem byl nucen roll vybrat. Vždy jsem si ale nechal na herně pár dolarů, z kterých jsem se postupným pinkáním micro limitů dostal na úroveň okolo nl50 a shodou okolností jsem roll zase vždy vybral. Jsem vlastně takový non-stop budovatel rollu od nuly :) Pro poker se chvilkově nadchnu, někam dostanu a tím to vlastně skončí...

Tentokrát jsem si ale řekl, že stačilo a dostanu se na úroveň, kde budu moct quitnout job a pokeru se budu věnovat full-time. To je takový ultimátní cíl mého snažení.

Teď momentálně hraji Rush poker na Full Tiltu, kde jsem měl dnes úspěšný shot na nl25. Moji hru bych charakterizoval jako ABC poker, ve které se snažím vyhnout zbytečným fancy plays. Uvědomuji si ale, že taková hra nemůže stačit věčně a na vyšších limitech může být problém.

Blog zakládám z důvodu navázání kontaktu s hráči, kteří se pohybují na podobných limitech jako já, a se kterými bych o hře mohl diskutovat. Zatím nevím jak moc zde v blogu budu aktivní, ale budu se snažit co nejvíc. Právě čtu knihu Pozitivní poker a nutnosti být aktivní na fóru si uvědomuji. Vlastně jsem to ale dosud nikdy nedělal, kromě příležitostného trollení (to už je dávno zamnou) :D Chci to teď vzít trochu víc seriózně.

Jako úvod si myslím, že by to mohlo stačit. Díky za pozornost a hf na stolech :)
  • 2 odpovědí
    • methred
      methred
      Bronz
      Tak po delší době se opět dostávám k blogu :P Protože jsme teď měli o víkendu intenzivní tréninkový camp, tak jsem se k hraní moc nedostal :(

Nicméně jsem pořídil knihu Pozitivní poker, kterou průběžně ve volných chvílích pročítám. Zatím se mi to zdá hodně +EV :)

Po přečtení několika kapitol jsem zjistil, že to bude chtít stanovit si nějaké dlouhodobé a krátkodobé cíle. Zamyslím se nad nimi a snad ještě dnes je sem do blogu umístím, abych je měl stále na očích :)

Jo jinak jsem z5 na nl10, protože po úspěšném shotu, přišla neúspěšná session :D
    • methred
      methred
      Bronz
      Zjistil jsem co u mě vyvolává největší tilt. Když hraju a sleduju u toho výsledky v PT4. Jakmile se daří jsem samozřejmě ok, ale hned jak se to začne srát, tak začnu být úplně mimo :f_rolleyes: Přestávám se soustředit na A game, refreshuju PT4 jako divej a jsem totálně result oriented :f_confused:

Od včerejší session jsem se na to teda zaměřil a přestal jsem výsledky při hře úplně sledovat :) Zašel jsem s tím ještě trošku dál a přestávám výsledky sledovat kompletně. Pouze se na konci měsíce (do té doby, dokud budu na nl10) podívám na celkový měsíční stav. Stáhnul jsem si AHK script, který mi na Full Tilt Pokeru zakrývá balance v cashier a v PT4 pokaždé zapínám pouze import hand. Pro sledování, jestli se má hra nějak dramaticky nemění si zobrazuji staty na stole, když hraji. :f_thumbsup:

Odehrál jsem takto zatím jen pár sessions, ale už teď vidím pozitivní dopad. Při hraní jsem úplně klidný a nezaujatý na výsledek :f_cool: Taky se na hru dokážu víc soustředit, protože pořád nelezu do PT4.

Jsem zvědavý na konci měsíce, co na mě vybafne :D