BLOG: Axxius - Long way to 10k (NL25 FF)

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Ahoj,

zakládám si tu na PSGY už 3. blog. Na předchozích dvou jsem to daleko nedotáhl. Teď věřím, že to půjde líp a to z jednoho prostého důvodu – konečně jsem se rozhoupal a přesunul se od rodičů z vesnice do města a to konkrétně do Brna. Sehnal jsem si tu práci a pořešil byt s kámošem, takže bych teď (teoreticky) měl mít víc času a víc klidu na poker (a nejen na něj), resp. už bych neměl mít důvod se na něco vymlouvat :challenge:

Depositnul jsem 200 € na Coral Poker a přidal jsem se do Cornieho challenge. Hrávám NL CG 6-max převážně speed variantu. V minulosti jsem nejvýš hrával NL20/25. A to je limit, na který se budu snažit co nejrychleji opět dostat, proto ze startu pojedu agresivnější BRM. Navíc traffic na NL10 speed na iPokeru bývá až na večer. Od NL20 bych si chtěl sehnat coache nebo někoho s kým budu často sweatkovat a spolupracovat.

Můj krátkodobý cíl je dostat se do správného režimu tj. týdně:
      • 20 hodin grindu
      • 4 hodiny teorie
      • 1x coaching
      • 3x workout

Také mám v plánu updatovat blog pravidelně každý týden.

Cíle na tento týden jsem si stanovil trochu nižší – 15 hodin grindu, 3,5 hodin teorie.

To je na úvod asi vše. :gl: všem.

Grind time
  • 18 odpovědí
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Ahoj,

takže zhodnotím minulej týden ...

Report z Cornieho challenge
      Týdnů ve výzvě: 3
      Herna: Coral Poker
      Typ hry: CG NL5/NL10

Hand poslední týden: 5 220

Hand celkem: 16 633
      Profit poslední týden: +27,53 €
      Profit celkem: -58,94 €

Počáteční bankroll: 200 €
      Aktuální bankroll: 141,06 €

Odehrál jsem 12 hod z plánovaných 15ti a studoval 3 hodiny z plánovaných 3,5 hod. Neberu to jako fail, naopak jsem přišel na pár leaků, na kterých musím zapracovat. Tenhle týden bych si chtěl dát vyšší cíle, ale pravděpodobně půjdu navíc v sobotu do práce, takže toho tolik asi nestihnu. Ale nevadí, koruna navíc se mi teď hodí, aspoň nebudu mít nutkání cashoutovat (dřív to byl můj velký leak ....)

Cíle na tento týden:
      :spade: Grind 14 hodin
      :spade: Study 3 hodiny
      :spade: 2x cvičit
      :spade: 1x coaching

Jinak celkem teď měním svůj lifestyle k vyšší produktivitě. Chci ještě spoustu věcí vyzkoušet/změnit a někdy bych pak o tom mohl něco napsat.

To je prozatím vše :f_cool:
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Tak další týden za náma ..

Cornieho challenge :

Týdnů ve výzvě: 4

Hand poslední týden: 6 545

Hand celkem: 23 178
      Profit poslední týden: +52,28
      Profit celkem: -6,66

Aktuální bankroll: 193,34 €

Cíle:
      :spade: Grind 14 hodin - splněno 14 hodin
      :spade: Study 3 hodiny - splněno 3 hodiny 50 minut
      :spade: 2x cvičit - splněno
      :spade: 1x coaching - nesplněno, ale místo toho jsem se podíval na 2 videa od yegona - Play the player I. a II.

Zapracoval jsem na jednom leaku - předtím jsem hrál jen nl10 na večer až když jela. Teď jsem začal přidávat ssny i přes den na nl5. Předtím se mi do toho vůbec nechtělo ... proč hrát nl5, když můžu hrát nl10 ... ale udělal jsem dobře, traffic na nl10 speed je opravdu hrozný :f_zZz: např. v neděli se vůbec nerozjela ...

Objevil jsem svůj další velký leak a tím je horší spánek. Dřív jsem se považoval spíš za nočního tvora, teď ale musím přes týden vstávat každý den v 5:00, proto musím chodit spát zodpovědně a to se mi ze začátku vůbec nedařilo :f_biggrin: . Začal jsem si psát i "spánkový deník", kam si píšu kolik toho kdy naspím, kdy se cítím unavenej apod. Např. když spím "pouze 7 hodin" tak po 3-4 dnech na mě dojde únava a celý den jsem nepoužitelný. Dospávat se přes den neumím, akorát si tím rozhodím režim. Než se proberu je večer a to už zas musím jít spát. Takže jsem si nastavil budík na 20:50, kdy končím ssn, vypínám pc, jdu si nachystat věci na další den atd. a hurá na kutě :f_biggrin: . Největší chyba je, když se málo vyspím před víkendem. To pak místo abych pořádně grindil a věnoval se pokeru když mám konečně čas, tak bloudím po bytě, není chuť hrát, mám nutkání wasteovat čas u seriálu apod ... Takže abych to shrnul - spánek priorita č. 1.

Jinak jsem poctivě grindil (nezačnu ssn bez warm-upu), studoval, procházel svoje i cizí handy a dost hand i napostoval. A světe div se, konečně se začalo dařit i výsledkově :f_grin: Docela se mi zamlouvá denně postovat svůj progress.

Roll mám necelých 200 € + cca 55 € v pointech, který jsem ještě nesměnil. Pokud nebude hořet, tak je směním až s nejvyšším VIP statusem, abych využil nejlepší rakeback. Mám v plánu shotovat nl20 poměrně agro, někdy při 300 €. Ještě uvidím, jak se budu cítit. Ale když vše pojede jak má, tak snad do 14ti dní už bude první shotík :f_drink:

2x jsem si zacvičil. Jen zlehka cca 25 minut. Tenhle týden dám to samé, pak malinko přitvrdím. Jinak Brno se zatím oplácí, už 14 dní jsem nechlastal :f_biggrin: . Jen tak dál :)

Cíle na tento týden:
      :spade: Grind 17 hodin (musím!)
      :spade: Study 3 hodiny
      :spade: 2x cvičit
      :spade: 1x coaching nebo 1-2 videa (podle délky)

Music :f_love: (ukradeno z horVeechova blogu :-P )

:)
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Čaute,

z minulého týdne mám zvláštní pocit. Snad půlku týdne jsem měl špatnou náladu, ani nevím proč. Snažil jsem se toho odehrát co nejvíc a nahrát nějakej profit :facepalm: . Takže jsem hrál každej den, odrbával studium, někdy jsem nedělal warm-upy, párkrát jsem se podíval i do cashieru :facepalm: , neměl jsem blízko k burnoutu. A ve výsledku jsem toho zas tolik nenahrál ...

Týdnů ve výzvě: 5

Hand poslední týden: 6 602

Hand celkem: 29 780
      Profit poslední týden: +33,99 €
      Profit celkem: +27,33 €

Aktuální bankroll: 227,33 €

Cíle na tento týden:
      :spade: Grind 17 hodin (musím!) - téměř splněno
      :spade: Study 3 hodiny - splněno
      :spade: 2x cvičit - splněno
      :spade: 1x coaching nebo 1-2 videa (podle délky) - fail, aspoň jsem si založil sešit Pozitivní poker a udělal výpisky z první kapitoly

Nevadí, vzal jsem si z toho ponaučení a udělal si nový týdenní rozvrh. Snížil jsem týdenní nároky na grind (15 hodin), jeden den v týdnu budu mít od pokeru úplný volno a začnu už konečně 3x týdně cvičit :)

Když připočítám € co mám v pointech, tak mám roll cca 300 €. Tzn už pomalinku pokukuju po nl20. NL10 bohužel skoro nejede a když jo tak v čase kdy mi to nevyhovuje a hrát nl5 mě moc nebaví. Mám na to dost agro roll, to vím, ale taky jsem to měl takhle v plánu. Kdybych to nedával, kdykoliv můžu sejít níž. Navíc jsem přemýšlel a kdyby se nedařilo, radši bych depositnul a udržel se tak na nl20 než abych to hodiny nahrával zpátky na nl5. Ještě nevím jak a co bude, uvidíme. A taky mám cca 56% rakeback což mi taky dost pomáhá.

Odehrál jsem na Coralu 30k hand, takže sem hodím první grafík :)

Ten první 15Bi swing byla pure variance :s_biggrin: . Ne, pravda je taková, že jsem začal grindit po menší pauze, bez statusu (neprocházel jsem HJ forum), nedělal jsem ssn rev, nedělal jsem warm-upy, rovnou jsem začal 3tablit, .... Než jsem si to uvědomil, víc jak půlka rollu pryč :f_biggrin: ... Ale od té doby, co na sobě pracuji, tak to jde nahoru a je to lepší a lepší :)

Cíle na tento týden:
      :spade: Grind 15 hodin
      :spade: Study (nemám přesně naplánované co, ale zpětně sem pak napíšu co jsem udělal)
      :spade: 3x cvičit
      :spade: Dodržet novej týdenní plán

Zatím se mějte
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      UPDATE

Jsem zpět. V rychlosti shrnu, co se za poslední 3 měsíce dělo ...

Od posledního reportu jsem ještě chvíli grindil speed poker na ipokeru, ale vůbec mě to nebavilo. Absolutně mi nevyhovuje speed varianta. Tento rok jsem odehrál cca 50k hand na speed/zoom pokeru (80% NL10) a skončil jsem v červených číslech (lehce v plusu díky rakebacku ...). Proto jsem se rozhodl vrátit se na reg stoly na stáry. Dát si pár dní pauzu a přesunout roll (rovných 200 dol). Pauza se protáhla z pár dní na cca měsíc :facepalm: :f_biggrin: .

Na stáry jsem nakonec depositnul až 21. května. Od té doby grindím docela pravidelně 4-6 stolů podle aktuální formy. Bohužel nemám stáry tracknuný, ale dělám na tom, abych tu alespoň nějakej status měl :) . Stanovil jsem si pravidlo odehrát týdně minimálně 12, optimálně 15 hodin. Jednou z pěti týdnů jsem to failnul, jinak se daří.

Pravidelně dělám ssn reviews (jen mi chybí ten status abych mohl postovat do HJ fora :fouet: ). Udělal jsem si pořádek ve svých poznámkách. A cashier spolu s grafem kontroluju jen jednou týdně (v grafu jsem navíc vypnul EV i SD lajny).

To je tak asi v rychlosti vše. Od teď se budu opět snažit reportovat pravidelně jednou týdně.

Graf - 5 týdnů na stárech

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Čaute,

takže bodl by nějakej reportík ;)

Minulý týden
      Celkový počet hand: 64 846
      Handy za poslední týden: 5 773
      Týdenní profit: -35,72
      Celkový bankroll: 357,38

Odehrál jsem 12 hodin podle plánu. Přes týden jsem podal solidní výkon, ale víkend to byla katastrofa. Chtěl jsem toho co nejvíc nahrát i nastudovat, ale byl jsem nějakej unavenej a musel jsem se do toho na silu pushovat. Dopadlo to tak, že jsem odehrál jen 4 hodiny a nějakým záhadným způsobej sjel cca 7 bi :thinking: . Trochu mě zachránil rakeback. No nevadí, aspoň mám spoustu hand k analýze. Už jsem je projel a hrdej na to nejsem ... nevadí, hlavně se z toho poučit :)

Plán na tenhle týden:
      :diamond: Grind 12 hodin
      :diamond: Pravidelný ssn rev + vypisování chyb a poznatků + finally nějaký hodit do HJ fóra
      :diamond: Dočíst knížku a pustit se konečně do další - Konec prokrastinace :)
      :diamond: Každý den Duolingo

Červen
      Máme tu nový měsíc, takže shrneme ten minulý :) ...

Odgrindil jsem 49 hodin, 21k hand. Není to moc ale jsem za to rád. Po menší pauze konečně měsíc, kdy jsem pravidelně hrál. Studiu a analýze jsem moc nedal, ale pomalu se do toho dostávám. Snažím se teď pravidelně analyzovat svoje odehraný handy, převážně ty ztrátové. Nahrál jsem aspoň silver status na psgy, takže můžu začít navštěvovat nl10 HJ fórum a něco málo tam postnout.

Graf

Někde tu na fóru jsem narazil na Duolingo. Denně dělám 2-3 cvičení. Zabere mi to max 10-15 minut denně, ale stojí to za to. Nemůžu si to vynachválit :)

Tento měsíc bych chtěl opět odgrindit minimálně 50 hodin, hodně přidat na analýze i na studiu obecně. Přečíst minimálně jednu knížku a denně rubat Duolingo.

Myšlenka na závěr ...

Pokud chcete v životě něco získat, zajistěte, aby vaše činy nebyly v rozporu s vašimi tužbami.

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Čaute ...

Celkový počet hand: 70 290
      Handy za poslední týden: 5 444
      Týdenní profit: -47,43
      Celkový bankroll: 309,95

Plán na tenhle týden:
      :diamond: Grind 12 hodin - DONE
      :diamond: Pravidelný ssn rev + vypisování chyb a poznatků + finally nějaký hodit do HJ fóra - DONE (nepostnutá handa do fóra)
      :diamond: Dočíst knížku a pustit se konečně do další - Konec prokrastinace :) - DONE
      :diamond: Každý den Duolingo - DONE 7/7 :)

Tak týden utekl jako voda a já z něj mám opět smíšené pocity :D Ani jsem se nechtěl dívat do cashieru, byl jsem si téměř jistej, že jsem překročil hranici 400 dolarů, ale když jsem se podíval, zjistil jsem, že jsem sjel 4bi. Prvně jsem byl hodně zklamanej/naštvanej, myslel jsem si, že to co nevidět crushnu levou zadní o ono nic :| , ale rychle mě to přešlo. Vždyť přece o nic nejde. Důležitý je pravidelně hrát, studovat a analyzovat. A o to se teď snažím. Konečně mám silver status - hned jsem zkoukl další Katrisoneho video a vypsal poznámky. Procházím všechny svoje marknuté a nejztrátovější handy a pravidelně navštěvuji HJ fórum. Tento týden už musím i nějakou handu postnout :) . Když budu pokračovat v tomhle režimu (a budu ho vylepšovat ;) ), tak se výsledky musí dříve nebo později dostavit :f_drink:

Nedalo mi to a musel jsem se v grafu podívat na SD winnings. Moje redline teď letí dolů o dost víc, než by se mi líbilo. Takže si teď budu hodně filtrovat situace, kdy prohrávám without SD - třeba přijdu na pár leaků. Navíc jsem si stáhl trial Preflop Ranges 2 a Combonatoru, pravděpodobně si brzo něco z toho pořídím :f_smile:

Cíle na tento týden:
      :diamond: 12 hodin grindu max 5 tablingem (cca 5 hodin po-čt, 7 hodin pá-ne)
      :diamond: Projít všechny omarkované + loosing (15bb+) handy + vypisovat si poznámky
      :diamond: Zaměřit se na non SD winnings - projít s tím spojené handy
      :diamond: Postnout minimálně jednu handu do HJ fóra
      :diamond: Číst Konec prokrastinace

:sifflote: :sifflote:
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Ahoj,

Celkový počet hand: 75 306
      Handy za poslední týden: 5 016
      Týdenní profit: -60,94
      Celkový bankroll: 249,01

Cíle na tento týden:
      :diamond: 12 hodin grindu max 5 tablingem (cca 5 hodin po-čt, 7 hodin pá-ne) - fail - 10,5/12
      :diamond: Projít všechny omarkované + loosing (15bb+) handy + vypisovat si poznámky - done
      :diamond: Zaměřit se na non SD winnings - projít s tím spojené handy - fail
      :diamond: Postnout minimálně jednu handu do HJ fóra - done
      :diamond: Číst Konec prokrastinace 44/242
      :diamond: Každý den Duolingo 6/7

Tento týden jsem měl víc volna, než bylo v plánu, proto jsem nestihl všechno co jsem chtěl. Začal jsem experimentovat s délkou ssn. Předtím jsem hrával 90 nebo 75 minut, odsedal od stolů a dal si přestávku, která se ale skoro vždy natáhla. Teď jsem začal hrát 45 minutový ssny (občas zkouším 60 minut) s tím, že neodsedám od stolů a dávám si krátkou pauzu (max 10 minut) a hrávám tak 2-3 ssny v řadě. Ve výsledku toho takhle odehraju víc a s lepším focusem, když na tom zapracuju, mělo by volume jít nahoru. No mělo :f_biggrin: Jinak jsem konečně začal postovat do fóra a u off-table jsem udělal taky krůček dopředu.

Jen mě trochu trápí run. 3. týden ve ztrátě. Naštěstí mám dobrej roll, takže můžu pořád hrát bez problémů nl10. Vím o dost chybách, který sem nasekal a pár jich bylo opravdu velkých :f_frown: ... i tak si nemyslím, že bych měl být až tak ztrátovej, asi v tom bude hrát i trošku roli variance ?(

Grafík

Tentokrát z toho nejsem vůbec špatnej, ale naopak. Mám hroznou chuť hrát a hrát a studovat/analyzovat ... vím, že se to otočí a je úplně fuk jak to teď vypadá. Až sem hodím graf po 100k nebo 200k handách, tak to bude jen "malej" swing :f_drink:

Ještě se tu rozepíšu o mém týdenním plánování ...
      Dřív jsem si přesně plánoval, co budu který den dělat. Problém byl v tom, že se mi to skoro nikdy nepodařilo splnit na 100% a z toho jsem byl pak frustrovaný ...
      Pak jsem si začal plánovat pouze celkové týdenní cíle a k jejich splnění jsem nechával volnej průběh. To mi ale nesedí.
      Teď se opět vracím k přesnému rozvrhu. Napíšu si sem, co chci který den udělat. Budu se to snažit co nejvíc dodržovat, ale vím, že se mi to asi vždy nepodaří. Už tak nějak ze zkušenosti vím, co který den chci dělat. Navíc to budu brát jak takový svůj deníček a zpětně si pak zapíšu, co jsem který den udělal a pokud jsem nesplnil plán tak proč.

Týdenní rozvrh
      :club: Pondělí - free day
      :club: Úterý - grind day - 2 hod, 15 min grind, 20 min analýza
      :club: Středa - study day - 1 hod study/analýza, 1 hod 30 min grind
      :club: Čtvrtek - grind day - 2 hod, 15 min grind, 20 min analýza
      :club: Pátek - free day (nejlépe navečer úplně bez pokeru, vyrazit mezi lidi, na pivko :f_drink: , ...)
      :club: Víkend - 6 hod grindu, 2 hod 30 min study

Cíle na tento týden:
      :diamond: 12 hodin grindu max 5 tablingem
      :diamond: Projít všechny omarkované + loosing (15bb+) handy + vypisovat si poznámky
      :diamond: Nastudovat Katrisoneho video (Katrisoneho výcvikový kemp III.)

Japonsko
      Můj bratr letí příští léto s kámošama do Japonska. Ještě přesně nevím na jak dlouho a kam přesně, ale vím, že tam chci taky :f_smile: . Už jsem oznámil, že na 100% letím s něma. Snad všechno vyjde tak jak má. Rád bych tenhle trip z velké části zafinancoval právě z pokeru. Na realizaci tohoto plánu mám rovnej rok :s_cool: ... takže jdeme na to :f_grin:

GLA
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Ahojte,

Last week

Celkový počet hand: 78 845
      Handy za poslední týden: 3 539
      Týdenní profit: +64,36
      Celkový bankroll: 313,37

Cíle na tento týden:
      :diamond: 12 hodin grindu max 5 tablingem - fail 7,5/12
      :diamond: Projít všechny omarkované + loosing (15bb+) handy + vypisovat si poznámky - done
      :diamond: Postnout minimálně jednu handu do HJ fóra - fail
      :diamond: Nastudovat Katrisoneho video (Katrisoneho výcvikový kemp III.) - fail 0,5/1
      :diamond: Číst Konec prokrastinace 73/242
      :diamond: Každý den Duolingo - fail 3/7

Nový týdenní rozvrh - testování
      :club: Pondělí - free day
      :spade: 0:30 study

:club: Úterý - grind day - 2 hod, 15 min grind, 20 min analýza
      :spade: 2:15 grind, 0:20 analýza

:club: Středa - study day - 1 hod study/analýza, 1 hod 30 min grind
      :spade: 1:50 grind, 0:15 analýza, 0:45 study

:club: Čtvrtek - grind day - 2 hod, 15 min grind, 20 min analýza
      :spade: 2:15 grind, 0:30 analýza

:club: Pátek - free day (nejlépe navečer úplně bez pokeru, vyrazit mezi lidi, na pivko :f_drink: , ...)
      :spade: 1:10 grind

:club: Víkend - 6 hod grindu, 2 hod 30 min study
      :spade: fail

Celkem: grind 7:30, analýza 1:05, study 1:15

Minulý týden byl fajn až na odstřelenej víkend :f_biggrin: . V sobotu jsem byl u kámoše na bečce a v neděli jsem radši jen odpočíval a nepokeroval :f_drink: . Taky jsem to mohl zvládnou líp, ale na druhou stranu jsem 3 týdny předtím nikde nebyl a je léto tak přece nebudu sedět doma :f_biggrin: .

Tenhle týden by měl být v podobném režimu jako ten předchozí. V sobotu chci dorazit do Prahy na sraz PSGY. Nikoho osobně neznám, tak snad vše půjde dobře a bude sranda :banana:

Cíle na tento týden:
      :diamond: 12 hodin grindu max 5 tablingem
      :diamond: Dostudovat Katrisoneho video (Katrisoneho výcvikový kemp III.)
      :diamond: Dorazit na PSGY sraz

:gl:
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Čaute ..

Last week

Celkový počet hand: 83 034
      Handy za poslední týden: 4 189
      Týdenní profit: -9,35
      Celkový bankroll: 304,02

Cíle na tento týden:
      :diamond: 12 hodin grindu max 5 tablingem - fail 9,5/12
      :diamond: Postnout minimálně jednu handu do HJ fóra - done
      :diamond: Dostudovat Katrisoneho video (Katrisoneho výcvikový kemp III.) - done
      :diamond: Číst Konec prokrastinace - fail 73/242
      :diamond: Každý den Duolingo - 3/7
      :diamond: Dorazit na PSGY sraz - done :f_grin:

Grind 9:30
      Analýza 3:15
      Study 1:00

Opět jsem s progressem spokojen. I volume bylo dobré a docela kvalitní. Problém byl opět s víkendem, kdy jsem skoro nic neudělal. Ale s tím tak nějak počítám. Je léto a sposta akcí.

V sobotu jsem dorazil na sraz. Bylo skvělé poznat nové lidi. Zahráli jsme kešku a něco se popilo :f_drink: . Velké dík patří Hučasovi a spol. Byla to opravdu moc povedená akce a doufám, že ne poslední :f_drink: . Dovezl jsem si pár suvenýrů (antistresovej míček je nej :D ) a příště se musím zúčastnit i nějaké soutěže o mikinu/triko. Původně jsem chtěl zůstat a pít a jet domů 3:30 nebo až někdy ráno. Na poslední chvíli jsem se rozmyslel a o půl 12 jsem to zabalil. Jel jsem 23:50. V kupéčku jsem si lehl s tím, že se na chvíli natáhnu. Suverénně jsem si ani budík nenatáhl, ofc jsem byl do minuty tuhej :D Vzbudila mě až v Brně hodná paní průvodčí, když už vlak stál. Možná mě zachránilo to, že jsem se jí hned v Praze ptal, jestli tenhle vlak jede do Brna (+ na mě určitě poznala, že nejsem fresh :D ). Byl by to docela joke probudit se ráno v Budapešti :f_biggrin:

Cíle na tento týden:
      :diamond: 12 hodin grindu
      :diamond: 4 hodiny off-table
      :diamond: Zaměrit se na hru na blindech (Začít studovat články - Hra na SB, BB)
      :diamond: Koupit Preflop Ranges 2
      :diamond: Duolingo (minimálně 5x)

:spade: :heart: :diamond: :club:
      50k hand na reg stolech

Odehrál jsem už 50k hand na reg stole a zanalyzoval jsem výsledky. Jsem winning 0,88bb/100. Není to žádná sláva, ale alespoň nejsem v červených číslech :) Udělal jsem kupu chyb, které mě stály hromadu peněz, ale ze spousty jsem se poučil a hru jsem určitě posunul dál. Začal jsem pravidelně analyzovat a každý týden se věnuji nové teorii - většinou jeden den, ale lepší než nic. Určitě hraji o hodně líp než na začátku, jen to zatím není moc vidět na výsledcích, ale to přijde :sfishg:

Největší katastrofa je u mě redline (-15bb/100). Začal jsem se vrtat v HEMu a zjišťovat kde je problém. Rozklik jsem si report by position a studoval grafy podle pozic. Byl jsem poměrně překvapen, když jsem zjistil, že UTG+MP+CO mám redlinu BE, na BTN mi redline stoupá +6bb/100, ovšem na blindech je to katastrofa. Když se nad tím zamyslím, tak veškerý profit co nahraji, odevzdám na blindech v nonSD. Winning na SB mám -24bb/100 (EV -18) a na BB -40bb/100 :fouet: . Čísla jsou to dost vysoká a pravděpodobně tohle bude můj největší leak. Ale jsem rád, že jsem na tohle přišel. Začnu na tomhle pracovat a winrate pojede nahoru ;) . Nevím jaká jsou ideální čísla, ale určitě bych se chtěl dostat někde na SB - 15-20bb a BB - 20-25bb. On tenhle sample není nijak velký ale i tak.

Jako první si pohraju s preflop rangema. Už delší dobu si chci pořídit PF ranges2. Myslím si, že range nemám nejhorší až na blindy, tam to nebude úplně ideál :) . Musím začít hrát víc lineárně, obzvláště na SB.

Dnes jsem si v HEMu filtroval různé situace na BB podle Hole Cards vs SB a BTN. Roztřídil jsem si handy do skupin a zjišťoval jakou mám winrate pokud cold calluji a 3betuji. Nejhůř na tom jsem s:

:club: 87o, 98o, T9o, T8o, J9o, J8o, Q9o, Q8o
      :club: 22-55
      :club: slabé suited handy, které hraji cold callem
      :club: Pravděpodobně zbytečně wide defenduji vs SB cold callem a pak to neuhraji postfop. Mám sice BB fold to SB steal 47 (calling range 40) ale winrate -26bb/100 (sample 450x). Vzhledem k tomu, jak jsou tu široké range a já mám výhodu pozice ...

:heart: Nejprve překopu PF range. Začnu míň cc slabé handy, víc 3betovat suited handy a začnu víc lineárně 3betovat.
      :heart: Pak se začnu vrtat v postflop hře. Určitě nejsem tak agro jak bych měl být. Ale o tom až někdy příště. Pěkně jedno po druhém :)

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Zdravím,

po menší odmlce jsem zpět s reportem za léto.

Červenec

:spade: odgrinděno 44 hodin
      :spade: off-table cca 12 hodin
      :spade: ztráta 6bi

Poměrně fajn měsíc. Pokeru jsem se věnoval míň, než bych chtěl a to hlavně o víkendech, hold bylo venku hezky :f_biggrin:

Srpen

:spade: odgrinděno 24 hodin
      :spade: off-table cca 1 hodina
      :spade: ztráta 7bi

První polovinu sprna jsem měl volno. Původně jsem plánoval pokerovat co to půjde. Zrovna jsem měl ale období, kdy se mi hrát vůbec nechtělo a navíc tou dobou tu byly ty neskutečný vedra. Opravdu se mi nechtělo sedět ve 30 stupních u pc, tak jsem si dal volno. Každý den jsem někde byl - u vody, na pivku, na výletě, na akci .... To se samozřejmě odrazilo u volume i progressu. Celej měsíc jsem grindil zoom. Docela mě to i bavilo, ale dopadlo to hůř, než jsem čekal, takže se i nadále budu věnovat regular stolům.

Přestal jsem reportovat do bankroll challenge a to z toho důvodu, že už chci kontrolovat cashier jen jednou měsíčně. Hraje se mi tak o hodně líp, když nekontroluju krátkodobé výsledky.

Nebudu si nadále stanovovat týdenní cíle, ale rovnou měsíční, takže budu pravděpodobně míň reportovat.

Září

Léto je za námi a odteď se chci zase pořádně věnovat poker. Můj plán je 70 hodin měsíčně (grind + offtable). Taky mám v plánu opět začít trochu běhat, cvičit, líp se stravovat, dodržovat StayFocusd a trochu se učit anglicky. Uzavřel jsem s kámošem probpet o 50 dolarů - on musí odehrát 1 500 sitek, já musím splnit 70 hod pokeru za září.

Plán na září:
      :club: Poker 70 hodin
      :club: 8x běhat/cvičit
      :club: 25x StayFocusd (30 min FB, YT, ... )
      :club: 4 hodiny angličtiny
      :club: Alkohol max 3x

Když už jsem u toho plánování, hodím si sem i to, co chci stihnou do konce roku:
      :heart: Odehrát 90,000 hand
      :heart: Posunout se na nl25
      :heart: Prostudovat všechny články na PSGY (pokerové základy, BSS, psychologie)

Pokud tohle nezvládnu a nikam se neposunu, budu muset přehodnotit svoje priority.

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Zdravím všechny po dlouhé době. :welcome:
      Rozhodl jsem se opět začít aktivně blokovat. Abych nezakládal novej blog, obnovím tenhle. Nejprve se pokusím shrnout, co se dělo od posledního reportu do teď.

Září + říjen

Poctivě jsem hrál a studoval. Odehrál jsem přes 50k hand, vše na stárech. Většina hand na reg stolech, ke konci jsem začal přecházet na zoom. Výsledkově se vůbec nedařilo. Skončil jsem dost v červených číslech, 15Bi pod EV. Pravděpodobně to nechodilo tak jak mělo a má hra tomu asi moc nepomáhala :) Nicméně jsem se rozhodl ze stárů odejít.

Od začátku roku do konce října jsem odehrál 170k hand s winrate -3,2bb/100.

V září jsem si pořídil PokerSnowie. Začal jsem s ním poctivě pracovat. Každou handu, s kterou jsem si nevěděl rady jsem do něj hodil. Hodně se mi tak zlepšil cit pro hru. Nesnažím se hrát perfektně by GTO, ale určitě mi Snowie hodně pomáhá.

V říjnu jsem si pořídil Combonator. Nemůžu si ho vynachválit. Pravidelně s ním pracuji a občas s ním rozeberu nějaký handy úplně do detailů. Strašně mě tohle analyzování baví a hodně mě to posouvá dopředu :f_grin:

Listopad - Únor

V půlce listopadu jsem přesunul roll na iPoker, konkrétně na Gala casino. Tou dobou jsem už hrával pouze zoom/speed. Bohužel na iPokeru téměř vůbec nejela NL10 speed. Můj roll nebyl nijak extra velkej, takže jsem se zodpovědně pustil do grindu NL5tky. Ta mě ale neuvěřitelně nebavila/demotivovala. Věřil jsem, že touhle dobou už budu někde jinde, ne že budu hodiny grindit NL5 pro pár centů. Po pár dnech grindu (a po pár prohraných Bi na nl5) jsem se rozhodl pro agro shot NL20. Hned ze začátku se začalo dařit a hlavně mě hraní po dlouhé době bavilo. Bylo poznat, že limit je agresivnější atd. I rakeback začal docela dávat a já úspěšně rebuildnul roll a usadil se na NL20.

V březnu
      se mi aktualizoval iPoker na novej software, kterej mi absolutně nevyhovoval, lagoval mi HEM nebo mi vůbec nejel. Tak jsem přesunul roll zpátky na stáry a pustil se do grindu NL25. Ze začátku jsem měl malinko strach, myslel jsem si, že na stárech bude lepší playerpool než na iPokeru, ale upřímně těch ryb co tady je :f_grin: nádhera. Skvěle se mi tam hraje a ten software :f_love: vůbec se nedá srovnávat s iPokerem.

:spade: :heart: :diamond: :club:
      Za listopad - březen mám EV winrate 2,92 bb/100.

A můj roll se tak poprvé v historii přehoupl přes hranici 1k $ :s_evil: :banana:

To by snad jako rychlý a stručný update mohlo stačit :f_rolleyes:

Od dubna mám na poker mnohem víc času a mám v plánu to pořádně rozjet :s_evil: více se o tom rozepíšu v dalším reportu :f_cool:

:sifflote: :heart:
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      :welcome:

Jak jsem psal výše, od dubna mám mnohem víc volného času a většinu z něj chci investovat do pokeru.

Monthly goals:

Low/high

:club: 120/150 hodin grindu
      :club: 40/50 hodin study

:diamond: 20/30 hodin angličtina
      :diamond: 8x/12x sport (bazén, běh, posilování, ...)
      :diamond: 1/2 přečtené knihy

:heart: Rád bych se přidal k nějaké studijní skupině nebo alespoň sehnal někoho s kým bych občas spolupracoval
      :heart: Sehnat coache

Chci na 100% splnit všechny low goals (ovšem se sportováním to zatím vypadá dost bídně :f_biggrin: ). High goals jsou pro mě spíše motivační. Rád bych se k nim přiblížil, ovšem neberu to jako nutnost.

Pravděpodobně budu reportovat každé pondělí, ale nic neslibuji :f_biggrin:

Momentálně runuju tak nějak BE, možná lehce plusově. Nevím přesně. Krátkodobé výsledky chci sledovat co nejméně. Max jednou týdně, nejlépe ještě méně.

Každodenní dávka motivace :f_thumbsup:
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Zdravím, máme tu pondělí, navíc půlka měsíce za náma ... čas na report :f_smile:

Mám odgrinděno 68 hodin a 24 hodin jsem poctivě studoval/analyzoval. S angličtinou je to horší, tam jedu na 50%. Byl jsem 1x na bazéně, takže sport zatím fail. Přečetl jsem Úspěšnou sebemanipulaci od Ivo Tomana a předevčírem jsem začal číst Pravidlo 10X od Granta Cardoneho.

Ráno jsem zkontroloval výsledky. Čekal jsem, že budu v plusu a ono nic. Další BE týden. Začalo mi vrtat hlavou, proč pořád nevyhrávám. Sleduju videa, dělám si výpisky, analyzuju handy, sem tam nějakou handu rozeberu detailně tak, že mi zabere 20-30 minut. Hrozně mě to baví a cítím, že se zlepšuju. Rozjel jsem tedy HEM a skoro 4 hodiny jsem se přehraboval v databázi. Snažil jsem se najít co nejvíc leaků (sample 115k hand na nl20/25).

1. Zvýšil jsem 4bety u CO, BTN a SB.
      2. Nelíbí se mi winrate na blindech - o tom vím už dýl. Myslím si, že jsem se zlepšil, ale pořád je tady mega prostor pro zlepšení.
      3. Pravděpodobně mám malou winrate na BTN (21bb/100). Hledal jsem na netu, kolik je tak reálná winrate a vypadá to, že cca přes 30 by měl být standart (někdo měl i 40bb/100). (BTN cbet 50% málo?)
      4. Mám vysoký FtCbet F, overall 51% :|

Zítra si zkusím ještě pohrát s databází a najít další evidentní leaky a začít na nich nějakým způsobem pracovat.

Pořád mi to nedalo, tak jsem si začal filtroval kde, jak, kolik, vs kdo, apod. vyhrávám/prohrávám. Zjistil jsem, že poty nad 20bb asi zvládám, resp. mám pozitivní winrate. Docela se snažím na své hře pracovat a ve velkých potech se necítím nějak špatně. Naopak mám špatnou winrate s malými poty, pravděpodobně je nezvládám, nebo jsem je do teď neřešil/přehlížel. Když si vyfiltruju situace: Player won or lost 2-20bb + saw flop, mám winrate -40bb/100. Nevím jak to mám přesně chápat, ale předpokládám, že o malé poty moc nebojuju a to je hodně špatné :evil: . Mám takovej dojem, že i když pohodlně vyhraju stack vs fish, tak ho zanedlouho v těchto malých potech odevzdám a pak se není čemu divit, že jsem pořád BE.

Musím se začít hodně soustředit na malé poty. Začít víc raisovat, x/raisovat, nedotovat zbytečně DM do potu pasivní hrou bez plánu na další street, nehrát zbytečný cbet+x/f apod. Dneska jsem odehrál 3 hodiny s maximálním focusem na malé poty a výsledná redline byla podstatně lepší než dřív.

Zítra dokoukám poslední Katrisoneho coaching na raisy a x/raisy. Pak se vrhnu na 3 coachingy ohledně cbetů. To je tak akorát k tématu a já věřím, že se hodně přiučím :f_grin: . Pak už s největší pravděpodobností začnu shánět coacha a další hráče na sweatky apod. Kdyby měl někdo zájem o spolupráci, budu rád, když se ozvete :f_p: .

Graf, kde jsem BE, sem házet nebudu ... :f_biggrin:

:sifflote:
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,445
      Čau, kolik na tom zoomu hraješ stolů?
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Čau, hrávám vždy jenom 2 stoly.
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,445
      Když bys měl zájem, tak můžeš poslat nějakou hand history v PM (řekněme posledních 50k hand na tom zoomu) a já ti zkusím vypsat kde vidím problémy a co zlepšit.
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Zdravím všechny :f_thumbsup:

Minulý týden nebyl nejhorší (skrz výsledky a progress) ale ani nejlepší (skrz produktivitu). Odgrindil jsem 22 hodin a 7 hodin jsem pilně studoval. Angličtině jsem se věnoval pouze hodinu a byl jsem si jednou zaběhat a zacvičit. Měl jsem 2 větší RL věci, které mi zabrali dost času a na víkend jsem jel z Brna domů k rodičům. Tam toho vždy odgrindím o hodně míň než v Brně. Navíc jsme si v sobotu udělali s kámošama celodenní výlet. Vzal jsem auto a projeli jsme se všude možně, poseděli, pokecali, ... zpětně to hodnotím hodně pozitivně. Celej den jsem ani na poker nepomyslel. Občas je potřeba úplně vypnout =)

Zpět k pokeru. Minulý týden skončil konečně v zelených číslech (cca +9bi). Z velké části za to může hot run. Konečně jsem něco vytočil, trefil esa do kingů apod. Ze začátku týdne se dařilo. Snažil jsem se co nejvíc focusovat na hru a i redline nevypadala špatně, ale od půlky týdne šla zase do pekel. Mám pocit, že jsem na zoomu nitty, příliš scary na jakoukoliv agresi a možná i často autopilotuju. Rozhodně nic nevzdávám, ale dám si teď pár ssn na zkoušku na regular stolech, uvidím jak to půjde a jestli mě to bude bavit.

Jsem hrozně rád, že mi Pinny nabídl pomoc. Čekám, že najde tak tisíc leaků :f_biggrin: Ale to je na druhou stranu dobře. Jak jinak se má člověk zlepšovat :)

Tuhle sobotu mám něco v plánu, proto musím do pátku co nejvíc zabrat, abych splnil měsíční pokerové plány. Jsem pár hodin v mínusu ale to by neměl být problém.

:sifflote:

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Zdravím všechny po menší odmlce :welcome:

Nějak jsem se pořád nemohl dokopat k reportu, asi ze mě moc dobrej blogger nebude :f_biggrin: . Nicméně když už tenhle blog mám, tak sem zaznamenám progress.

Duben

Monthly goals:

Low/high

:club: 120/150 hodin grindu - done - odgrindil jsem 120 hodin
      :club: 40/50 hodin study - done - poctivě jsem studoval 40 hodin

:diamond: 20/30 hodin angličtina - lehce fail - 9 hodin celkem
      :diamond: 8x/12x sport (bazén, běh, posilování, ...) - total fail - "sportoval" jsem 2x - tenhle cíl jsem se rozhodl quitnout
      :diamond: 1/2 přečtené knihy - done - přečetl jsem Úspěšná sebemanipulace od Ivo Tomana a rozečetl jsem Pravidlo 10X od Granda Cardoneho

:heart: Rád bych se přidal k nějaké studijní skupině nebo alespoň sehnal někoho s kým bych občas spolupracoval - částečně done - resp. 1x spolupráce s Pinnym
      :heart: Sehnat coache - big fail

Celkově jsem s měsícem opravdu hodně spokojen. Myslím si, že jsem najel na docela dobrý režim - 120 hodin grindu + 40 hodin off-tablu se mi zdá jako dobrý základ. Angličtinu jsem nezvládl tak jak jsem si představoval, ale pořád lepší než nic. Četl jsem tak nějak podle plánu, jen to sportování jsem failnul, ale upřímně mi to vůbec nevadí. Co mi vadí je, že jsem neoslovil žádného coache. I přes to jsem poctivě na hře pracoval. Analyzoval jsem vlastní hru + procházel coachingy, které jsem měl v plánu. Poslední týden jsem začal pracovat na svých leakách, které mi vypsal Pinny. Tohle je neuvěřitelně důležitá část zlepšování se :f_thumbsup: .

Výsledky nebyly takové jaké bych si přál. Skončil jsem BE, resp. -13 $ ze hry a + cca 240 $ z rakebacku. Pořád lepší než skončil v mínusu :f_wink:

Graf v $

Graf SD winnings

I když to tak na první pohled nevypadá, zlepšil jsem se a mám neuvěřitelnou chuť pracovat dál :s_cool:

Květen jsem začal menším burnoutem, kdy jsem musel na 2 dny vypnout. O víkendu jsem měl akci a dostal jsem se tak do menšího mínusu v měsíčním plánu, ale to nevadí, doženu to :) . Přemýšlel jsem jak dál a rozhodl jsem se přesunout se na PartyPoker. Odehrál jsem tam zatím jen 35 hodin a výsledky jsem ještě nekontroloval, ale myslím si, že to bude OK. Hraje se mi tam dobře, software i hráči jsou fajn, tak uvidíme.

Mé měsíční cíle jsou:
      :club: Odgrindit 120 hodin
      :club: 40 hodin off-table work

:diamond: 20x Duolingo
      :diamond: 1 přečtená knížka

:heart: Oslovit coache, domluvit si spolupráci a začít makat !!

To bude asi prozatím vše, bb a :gl:

:sifflote: :heart: :sifflote: :heart: