[NL10] AQs

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Ahoj,

po delší pauze jsem zpět :f_cool:

IPoker, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $10.77 (107.7 bb)
      BB: $13.51 (135.1 bb) 280h, 31/23/7, AF 2,3, WTS 28
      Hero (CO): $11.33 (113.3 bb)
      BTN: $2.88 (28.8 bb)

Preflop: Hero is CO with Q A
      Hero raises to $0.30, 2 folds, BB raises to $0.90, Hero calls $0.60
      sntd

Flop: ($1.85) 9 A K (2 players)
      BB bets $1.20, Hero calls $1.20
      stnd

Turn: ($4.25) Q (2 players)
      BB bets $2.55, Hero calls $2.55
      stnd

River: ($9.35) 2 (2 players)
      BB checks, Hero bets $6.68, BB calls $6.68
      Nevím jestli je lepší chb nebo to tam takhle shovenout ... na jednu stranu nevím s čím horším mě dorovná, na druhou stranu to co mě poráží (JT, sety) pravděpodobně shovne sám na R.

Co vy na to ? Díky :)
  • 5 odpovědí
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      já bych šel s tím sizingem R dolů na takový 3 vypadá trochu loose mohl by tě callnout s něčím horším
      btw co ukázal?
    • Pompi3
      Pompi3
      Bronz
      Registrace: 07.11.2011 Příspěvky: 384
      Imo ten R je overplay. S KQ, K9s, A9s by ne3betoval na BB, když může hrát slušne hratelný handy za dobrý odds jen callovat. Slabší esa tam asi taky mít nebude, je OOP a bude tu 3betovat spíš hratelnější suited ruky s kterýma může postflop na hodně boardech 2-3barellovat. Já myslim, že on tě tam nemá za tenhle sizing s čim dorovnat, nižší esa nejspíš mít nebude, horší 2páry taky asi ne a missnutý draws vyfolduješ. Navíc na takto drawy boardu bude často c/c-ovat a c/r-ovat svoje nutted handy, protože získá navíc value z tvých bluffů s missed draws. Možná ten nižší sizing je taky možnost, ale nemyslim si že tu bude mít dostatek horších ruk v x/c rangi, ale já bych tu checkoval back.
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      missnuly draws, s KQ tě callne možná jednou z několika případů. Nic horšího než KQ tě tam už snad necallne. Jestli už bet pro value, tak rozhodně ne shove, ale něco kolem 2usd, abys dal odds pro call horším handám.

Já se přikláním k checku behind
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Axxius,

no určitě se shodneme na tom, že PF/F/T je superstnd. Co se týče R:

na druhou stranu to co mě poráží (JT, sety) pravděpodobně shovne sám na R.
      -> imo toto je chybná úvaha, není ofc vyloučeno, že občas shovne lepší 2p+ sám, ale určitě bys měl počítat s tím, že dost často někoho napadne zahrát tyto runnouty tricky skrz to, že toho opticky hodně missnulo.

Z lepších:
      - má AK/KK+, co je 10c jestli dobře počítám...handy jako JT/99/22 imo calluje PF skoro každý a nebo je hraje jinak na F/T. Teda pokud bychom tomu dali nějaký 50% weight, tak můžeme počítat s ~5ti comb. lepšího.

Z horšího:
      - toto je o dost horší - co horšího bude často mít? KQ skoro vždy flatuje PF, A9/K9 taky a A2 hraje asi celkově jinak...něco jako AJ/AT flatuje PF, nebo hraje jinak...tbh nechci říct, že má vysloveně 0c horšího v c/c, ale bude to spíš něco hodně random Q9s sem tam, ale i to čekám spíš flat na BB. Kdyby byl alespoň na SB, kde může mít častěji víc linear range, ale na BB je fakt těžké najít mu něco reasonable natomto boardu...

-> za mě teda xbeh R
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Tyradiel původně napsal
      já bych šel s tím sizingem R dolů na takový 3 vypadá trochu loose mohl by tě callnout s něčím horším
      btw co ukázal?
      Q9s