návrat legendy, o které jste nikdy neslyšeli na high stakes :P

• Areas
      Areas
      Bronz
      Registrace: 21.01.2015 Příspěvky: 20
      čau jmenuju se Dan a blog jsem se rozhodl pro vlastní sebereflexi. Pokeru se věnuju už několik let začínal jsem na cash game a vylezl až na nl 100. pak následovala delší pauza, celkové vybrání rollu a nový start na sng, turnajích a postupem času jsem se vrátil zpět na cashku vidím zde největší potenciál pro růst.

žiju v podnájmu v brně a mezi moje koníčky patři thai box,tanec a mám duši dobrodruha. :f_drink:

Pokud jste někdo z brna vždycky ocením spolubojovníky na treninku thaiboxu.

Nastavil jsem si na tento rok cíl crushovat nl 400. a vytvořit si na ni safety roll tak100 bi.

aktuálně penduluju s agro rolem na nl 20-30 psychycky to zvládám ikdyž třeba dneska to bylo krapet náročnější.
      Měl jsem v plánu shotovat nl50 když jsem hitnul nádhernej down swing řezalo mě to jako malého i když ty 888 jsou slušně zarybené obzvláš 20:00-8:00 :D

po sesion krátké sesion kdy mě to za dvě h posekalo o 5bi jsem měl chut toho pro dnešek nechat, protože jsem kvůli tomu musel slezt na nl20. ALe překonal jsem se chvíli odpočal a světe div se jsem hitnul slušnej hotrun. Ikdyž jsem prohrál dvě točky s AA :D Masakr takže jsem vlastně získal zpět co jsem za dnešek prohrál a jsem ještě 5usd + :D

jinak grindím jen 5 stolů na těch 888 není žadnej timebank takže pokud chci hrat A game a exploitovat soupeře a psát poznámky víc hrát nemůžu.
  • 1 odpověď
    • Areas
      Areas
      Bronz
      Registrace: 21.01.2015 Příspěvky: 20
      Asi předt ýdnem jsem měl v plánu začít shotovat nl 50 bohužel z toho sešlo protože jsem chytnul menší swing jsem asi 15bi pod ev.

Můj shot probíhá tak, že například každé 2BI plus nebo minus přidávám jeden stůl.
      Hraju 5 stolů a tohle vám všem doporučuju, protože se dlouhodobě adaptujete na jeden limit a variance vás tolik nerozhodí.
      Nedávno jsem četl článek o agro bankroll managementu pro vyhrávající hráče kde shotujete nl100 s 1000usd. Věřím že to jde sám používám agro strategie a s mind setem jsem na tom dobře, ale zatím na něj moc nemám koule

Uvažuju o stakingu, protože mám dojem, že plýtvám potenciálem na nízkých limtech.

oftopic: Jinak vydal jsem knížku na amazonu v angličtině tak kdyby měl někdo chut podpořit bylo by to super. (doufám, že to není proti pravidlům)

http://www.amazon.com/How-Not-Be-Jealous-Relationship-ebook/dp/B00U47E1NG

At se daří Daniel

Doporučuju k sesion zlepšuje odolnost proti stresu, doporučuje 9 z 10 doktorů