Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] QJo vs raise na turnu

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj,

na soupeře mám jen 50hand, tak nebudu psát o něm nic. Jak reagovat na turnu? není lepší to ještě raisnout? Každopádně as played R měl být fold, porážím v podstatě jen bluffy. Ok?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $9.19 (45.9 bb)
      BB: $20 (100 bb)
      UTG: $6.10 (30.5 bb)
      MP: $45.31 (226.6 bb)
      CO: $39.17 (195.9 bb)
      Hero (BTN): $22.24 (111.2 bb)

Preflop: Hero is BTN with Q J
      3 folds, Hero raises to $0.40, SB folds, BB calls $0.20

Flop: ($0.90) J Q 6 (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.70, BB calls $0.70

Turn: ($2.30) 5 (2 players)
      BB checks, Hero bets $1.84, BB raises to $3.68, Hero calls $1.84

River: ($9.66) A (2 players)
      BB bets $4.83, Hero calls $4.83

Results:
      $19.32 pot ($0.96 rake)
      Final Board: J Q 6 5 A
      BB showed 3 4 and won $18.36 ($8.75 net)
      Hero mucked Q J and lost (-$9.61 net)
  • 3 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

na F/T mám jako default sizing ~pot, na těchto drawy boardech s 2ma BWs imo nechceme betovat tolik pro nějakou protekci/thin value a při polarizovanější rangi dává imo větší smysl bombit close to pot. Tvoje sizingy jsou teda relativně okish v tom smyslu, že nebetuješ něco jako 1/2p, ale stále bys mohl trochu přidat. Jinak reraise na T bych vůči většině nedělal, měl by tam být spíš polarizovaný a 3b může být izolační. Na R sice asi nebude betovat horší pro value, ale může tam mít i T9 stále...no vzhledem k tomu, že je to opravdu dost těsné a nemáme info, tak bych si udělal GTO v tom spotu, intuitivně tu máš určitě dost flushí kvůli jeho T sizingu, i hand typu sety/lepší 2ps/KT etc., teda calldown nepředpokládám, že by byl z hlediska Tvé rangi povinný a spíš bych se přikláněl k foldu.
    • Zogon
      Zogon
      Bronz
      Registrace: 28.08.2012 Příspěvky: 618
      Na druhou stranu na turnu bych čekal z VH akorát 66, které by měl spíš c/r na flopu. Může to klidně udělat s draw, rr turn se mi jeví jako nejlepší...
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Pointy jsou ok, ale jak zabráníš tomu, že ho nevyfolduješ z jeho draws na T? Toto je právě celkem problém, on sice má celkem narrow valuerange, ale stále očekávám, že bude stále celkově spíš polarizovaná -> rr by nás mohl izolovat. Z value může mít část 66 a v těchto pozicích není vyloučeno, že na F jednou callne i 55 (já bych na tomto boardu lowPPs zahazoval, ale nemyslím si, že to budou populační tendence). Teda pořád mi přijde lepší nechat mu v rangi bluffy a bluffcatchovat R. Resp. takto - když už rr, musel bys volit nějaký sizing, který mu dává těsně špatné odds na call s draws a bude teda nejpravděpodobnější, že vůči tomu udělá chybu. Cokoliv jako clickback nebo shove se mi zdá určitě špatné. Něco jako 7,5-8$ by asi taky šlo.