ciel je cesta

• hya3na
      hya3na
      Bronz
      Registrace: 13.03.2015 Příspěvky: 306

Hram microstakes 6-max CG s bankrolom 30BI, rad by som sa dostal na small stakes.
      Tymto by som chcel pozdravit celu komunitu, rad pomozem kazdemu ak budem moct a tiez si rad necham pomoct!
      Nepotrpim si na slovicka, preto budem strucny, mam rad ked sa maka a slape to ! Verim, ze tu najdem kopec skvelych ludi a spolocnymi silami porazime microstakes ! ;]
  • 39 odpovědí
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      To je blog jak cyp. Co tak napsat například co hraješ, co už máš za sebou, kam směřuješ atd... ? Zatial iba vieme, že ciel je cesta.
      :appl:
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      :milord: plan na 1.tyzden:

coaching s confidant91
        coaching s Katrisone
        v praci citat poker jako byznys
        v praci citat strategicke clanky
        cez vikend pozriet leakfinder ,bez zvuku, urobim poznamky a porozmyslam ako by som zahral ja
        odohrat zatial neurceny pocet hands
        sportove aktivity

Uvidime kolko toho stihnem prvy tyzden a podla toho si nastavim plany na tyzden 2.
        Report v nedelu o tyzden

GL & HF
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Super! Tak ať se daří :f_drink: :gl:
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      Report No. 1

:milord:
      Caute, ohliadnutie za prvym tyzdnom:
      tyzden sa zacal pekne na <> a tymto pozdravujem svojho spolubyvajuceho, ktory umyval tento tyzden(minuly)kupelnu a nasiel som kus hovna pod zachodovou doskou:deadhappy: , nemam ponatia ako sa to tam dostalo, ale nebol to zrovna najlepsi start do noveho tyzdna...>>>>((((PS: mam ta rad brano, ale niekedy by si si mohol dat viacej zalezat pri veciach ktore robis !!!!!)))<<<<<< ::::ty fish!::::
      Dosiel som do prace v domnienke, ze sa karta otoci a rychlo zabudnem na skvele rano na toalete..nestalo sa!:why:
      Pracujem v tovarni na vyrobu plastovych okien ,manipulujem so sklenenymi tabulami ,este som ani nezacal pracovat a hned som mohol zacat zametat jak ****T! lebo zmrdi z backshift tam nechali po sebe bordel,rozjeBITE sklo barde na zemy!!!...tak som to upratal a zacal som sa z nicoho nic ujebavat,na tom jak je to vsetko naprd a tak...nebolo to prvy krat, podobny hnev som dostal raz pred rokom a pol ked som prestal fajcit, toto bol ten spravny hnev ! taky co ta nabudi aby si makal jak drak aby si to zmenil, aby si prekonal lenivost alebo zahodil vyhovorky a isiel za tym co naozaj chces...tak som aj isiel....

behom tyzdna som v praci precital poker jako biznis (znovu) a este si to asi necham v taske a semtam prebehnem uzitocne lekcie(skoro vsetky)
      clanky som vobec necital, nejako som si nenasiel cas a cez prestavky som dospaval lebo som chodil spat okolo polnoci(medzi 12:00-01:30) a vstaval o 5rano(toto je vec ktoru chcem urcite zmenit,spat aspon 7hodin pravidelne a nie len ked je sviatok).
      V pondelok po praci som absolvoval asi 5minut na confidantovom coachingu, ktory som ale leavol pretoze tym hracom radil urcite veci, ktore sa mi moc nepacili a myslim si, ze boli aj nespravne, ale je to len uhol pohladu..Pripadalo mi to ako skolenie novych ryb, nic proti ale mne to nic nemohlo dat. Ked tak napiste svoj nazor :
      je toto overplay?:
      nepamatam si presne ten spot ale bolo to nieco taketo " PFR: OR EP 33 dostane call niekde na late F: pride J73s hero cbet vilajn call T pride nejaka random karta ktora doplni flush a hero bareluje vilajn minrajsne a hero pushne alin? podla mna mal kolovat s ods a foldovat river, napisal som mu ze to bola overplay a on argumentoval ze stale ma 50% ekvity..: )) vtejto situacii na micros nema skoro nikdy oponent top pair alebo two pair! ...podla mna to len nevedel conf vysvetlit tym rybam a preto si to ulahcil, ale inak nic v zlom confidant91..moj nazor je: "toto je zla play a je chyba ucit niekoho robit zle move's, len preto lebo je zlozitejsie vysvetlit. nerobil by som to lepsie a toto je len moj nazor, mate moznost sa tu ktomu slobodne vyjadrit!ak mate potrebu. Koniec koncov mi to ani nevadi, cim viac zlych hracov tym lepsie.

menil som hernu a bol trosku problem s depozitom,v stredu mi ale nabehli peniaze a zacal som hrat, vyzeralo to slubne po 5tisic rukach na NL10 som bol break even a vypadalo to ze je klud, trosku ma tiltoval(a stale tiltuje problem s hudom, ktory mam na tej herni...nejako mi to prestane nahravat ruky a musim vzdy vypat a zapat hem, som bezradny,nenasiel som ani nic na googli :( :pcuser: )

v stvrtok bol v pohode a coaching od KaPrisoneho bol proste super, jak vzdy! Dakujem ti za vsetkych KaPrisone, za to co robis pre komunitu!!!kolko krat mas velku davku trpezlivosti a zodpovedas dokola tie iste stupidne dotazy, tvoje coachingy maju uroven, usilie ktore do toho vkladas !! obrovsky big up!!!!!

z piatka na sobotu som sa dobre vytiltoval a odpalil som krasnych 13BI ...grabol som 3BI na rakebacku , takze -10BI nevadiii , ideme dalej! v sobotu som si povedal dost,presiel som na nl5 kde som nahral nejakych 5BI, EV mam na nejakych 8-9 , tak fajn ...
      Celkovo som so sebou nespokojny:
      :s_cool: volume 8000hands nl10 -10BI
      :s_cool: volume 2000 hands nl5 +5BI
      :s_cool: coaching som absolvoval jeden a ten druhy neni pre mna EV+ ,prave naopak
      :s_cool: leakfinder bez zvuku ,spoznamkoval a potom som si ho nasledne pozrel so zvukom,odporucam kazdemu! ovocie sa dostavi sladke a stavnate!

A9o 2:00 by som stealoval ale foldol na resteal pretoze nemame vzorku na hraca na druhu stranu je fajn tu vzorku ziskat s nejakou rukou ktora ma blocker

3.40 table 3 KQs cold call /3bet ak by bol za mnou agresivny btn.
      na flope
      oponent je pretty agro post flope(to som si vsimol v pop up-e ze cbetuje viacmenej skoro vzdy a posiela aj druhy barel) takze na flope KJ9s mam plan call call ale nevidim nejaku extra value keby som rejsoval, takze ho mam v plane vykolovat a na rivri asi fold
      na river prislo eso a oponent betol 2.50 do potu 10 , ja by som sa pozrel ako rad chodi na showdown a ako casto tam vyhra ak by mal fajn staty tak by som premenil ruku na bluf a shovol by som to, top jeho range mu davam AK a chce sa dostat do showdownu lacno, mylsim ze je tam nejaka FE,zo statov vypada ako tight agresiv (co v mojej reci znamena vie foldnut na agresiu)..niesom zrovna matematicky genius ale nekoloval by som keby som si myslel ze som horsi a ked cbetuje 90% flopov a 90%turnov tak musi byt jeho range skutocne wide a ja mozem repovat flush a rovnako aj straight, a to eso neni pre moce fajn...Pre balanc by som takto hral flush, straight by som asi fastplayoval na turne ,taktiez blokujem AK .AK by som na turne hral tiez rovnako a nesnazil by som sa ho vyhnat z potu pretoze takyto hrac nebude mat vela flushdrows v range, mozno nejake straight draws ktore uz su aj tak hotove, AK by som tu prave len callol pretoze asi nevyfoldujem lepsie a nekolnu horsie
      v tom istom case na stole cislo 4 dvojky, tie by som zahral rovnako ,neblokujem jeho ruky s ktorymi moze vykolovat dva barely,ak by sa jednalo o fishie hraca tak turn zlahka overbetnem aby som vyzeral bez showdown value, zvykne ich to inducovat.
      **
      7:3 stol cislo 4 A5s cold callnem pre dobru hratelnost postflop v multiway pote a foldnem ak misnem ak hitnem len eso zvazim jeden call podla sizingu timingu,pretoze aj agresor aj caller maju silenjsie esa v range, ak by betol agresor a foldol caller na A high boarde tak zvazim call, ak callne caller foldnem ,ak by betol caller tak foldnem aby som sa zbytocne nedostal do situacie kde budem oop a moze prist CR od agresora a tiez nechcem ja sam rejsovat A5.
      na flope 894s kde som absolutne misol uvazujem o tom urvat to blufom, pretoze taky flop dost slusne misuje ich range's preto by som donkol potom(neriskoval by som check pretoze by mohli checknut behind aj value z obavy z CR)
      ak by som dostal call, na turne by som sa rozhodol podla toho,ci by som stal proti range callera alebo agresora, myslim ze agresor bude mat viac broadway's a caller PP, broadway's SC ...ak by to runout dovolil siel by som zase pot(rad by som videl nejaky blank)
      **
      9:52 stol 1 66 klasika, proti agro hracom ktori radi restealuju idem bet/shove 66 a nizsie a 77 - TT callujem a snazim sa hrat postflop ..neviem ci to je spravna strategy ale ja som sa to tak naucil robit.
      16:40 K8o table 3
      kradnem ak su na blindoch slabsi ci pasivni hraci, alebo taki co folduju vela na cbety, ten flop QQ7 by som siel cbet check behind a skusil bluf na river ak by mi neprisla aspon osmicka, s velkym sizingom aby som vyfoldoval nejake Ax ruky s ktorymi floatoval
      **
      17:55 table 4 44
      vsimol som si ze tam bola akcia ale tam by som bol give up myslim ze by na tom turne mohol kolnut vela hand s FD a na river by som bol oop co by sa mi moc nelubilo s handou ako 44, ale XC by som tam PP's 66+ az TT lebo mozno by stabol pre protekciu nejaku 5hand ruku ktoru by checkol behind na river. Zalezi aj od oponenta ale nevyznam sa moc vtom hude
      18:45 J6o table 2 by som siel asi X back bluffcatch turn a X back river , na turne 6 urcite valuebet voci nejakym Jackom osmickam sestkam , a draws..vtej situacii ktora tam nastala by som dal vklude overbet na tom turne, pretoze som si vsimol ze hrac nema full stack plus limpoval
      20:50 AQs table 1
      urcite X back pretoze nemam backdoor EQ ktoru by som mohol barelovat na turne, a skoda pretacat AQ na bluf ked mozem byt casto lepsi, lepsie nevyfoldujem horsie nekolnu. turn by som callol a river prehodnotil ak by som improovol call ak ne tak len check beh alebo fold. Mozno by som nefoldol ak by som mal pocit ze striela slepymi : )) ..az po skonceni handy som si vsimol ze sa jednalo o fish, tam by som hral asi X CC
      ..clovek nikdy nevie co im beha po rozume,vykoloval by som ho a adjustol sa nabuduce, ak by nedal nejake sialene sizingy.
      **
      34:35 46s table 4 by som zahral rovnako fulhausy tam mat na rivri nebude mozno len 99 ktore by nejako nevedel foldnut na flope
      **
      35:28 table 4 QJo to mam v bluf 3bet rangi vtej pozici, takze by zalezalo od toho ci calluje moc alebo vela folduje, ale popravde nevadi mi ani jedno IP to myslim budem vediet zahrat po flope,nechcem riskovat skviz z blindu
      flop KKQ by som checkol behind , 3streety value tam urcite niesu,radsej by som betoval az na turne a mozno aj river.takto sa mi to moc nepaci a turn som asi fold
      40:00 table 2 A8o by som cbetoval backdoor OC a GS s nejakym 2/3 sizingom a pokracoval by som na turne ak improvnem aspon na FD
      table 1 AT by som cbetoval nieco viac nad halfpot
      43:06 KJo table 1 by som skvizoval ,zalezalo by aky 3bet ma btn a aky call v tej pozicii lebo by tam mohol cold callnut AK, sice mame ods na call ale aj zlu hratelnost OOP takze by som tam zadrel alin, blokujeme KK JJ AK , plus mame 30% voci QQ to su neni zle vyhliadky pri tolko mrtvych money..neviem sice co by mohol mat ten smallblind ale asi vsadza na nasu pasivitu,alebo je to proste fish lebo nema full stack
      45:04 table 4 KQo
      XC flop alebo 1&done ak nehitnem miracle na turne

55:18 QJo table 3
      toto by som bluf 3betoval

Bol to velmi uzitocne straveny cas, aj ked to pomale video ma strasne usmrcovalo,vypadalo to jak keby to bolo natocene v kvalite 3fps a tie spoty boli velmi pomale. Niekedy som civel 2minuty len na preflop.... aspon som mal kopec casu premyslat!:D .Ja blb som si mal najskor zistit nieco viac o tom hude(to som sa dozvedel az po prezreti videa, ktore staty su ktore, ale tak snazil som sa uvazovat racionalne a vyuzival som info, ktore som mal....nasiel som v svojom mysleni par zlych pochodov, ak sa niekto bude nudit tak som to hodil do spoileru vyssie..ospravedlnujem sa ak je tam vela gram. chyb alebo je to stylisticky na <> , som len clovek.
      :s_cool: sport: stihol som 2treningove dni (o mojom workoute napisem mozno neskor,lebo ani neviem ako sa pisu po anglicky tie cviky (: , no chcel by som stihnut aspon 3

Svoje ciele som viacmenej splnil .Chcel som si len nastavit nejaku latku, ktoru budem teraz preskakovat dvojmetrovymi skokmi! ale aj tak sa citim/viem, ze som mohol vyuzit aj lepsie ten cas, ktory sa uz nevrati! treba makat viac a stale a neoddychovat.To robia len ryby(cau brano:s_rolleyes: ), tie oddychuju, ja musim makat a zobrat si ich money ! som chudobny!
      PS: chcel som postnut aj prvy graf ale koli tym problemom s hudom som vymazal db, aj tak by to nebolo smerodatne, prvy graf postnem po 50k handach aby bolo vidno ci idem hore alebo som stale ta ista fish ako som bol vcera.

Zhrnutie:

bankrol : 219.65€
        latka nastavena

plan na tyzden no. 2

1. coaching od Kaprisoneho
        2. vacsie volume ako last weak , potrebujem teraz dost hrat aby som uvolnil 1. depozit bonus
        3. v praci budem citat mental game, uvidime ako mi to pojde je to anglicky.
        4. sport stihnut aspon 3dni workout
        5. leakfinder
        6. zacat evidovat to co robim v nejakych tabulkach aby vtom bol prehlad

GL 4 everyone!
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      rozhodol som sa ze sem budem updatovat aktivitu denne, aby som si to vedel nakonci nejako zhodnotit

spanok : 5.5 hod
        workout :1/3
        sessions : 2
        volume : 1055
        profit : -10.60€

kratky review :

prvu session som odohral fajn , hral som 6stolov 2x nl10 a 4x nl5 .Tu nl10 som hral mimo BR pretoze tam boli extremne fishky,hralo sa dobre
        :nh:
        druhu session som hral 6stolov nl5 a viacmenej som este len tableselektoval, no musel to predcasne utnut koli stop loss. jeden spew s QJ na flope K8Q, kde fish pushla a ja som to nevedel foldnut, pretoze handu predtym pushla A2 na TQ2. jeden set up KK do AA kde ryba cold call-a AA mp vs UTG, call este aj od btn , ja som skvizol,ryba push ja call a treti buyin som odpalil, ked som 3bet callol AK sb vs mp ,rybu ktora mala AT
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Sleduju a fandim. Co tak se podělit i o nějaké tipy do hry? Třeba nejčastější chyby soupeřů, nejziskovější linie a tak něco. :f_thumbsup: :gl:
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      dobry napad Zeldyman,
      len v kratkosti a z brucha odpoviem, pretoze zatial moc neanalyzujem svoju play.
      No take bezne veci ktore robim, a myslim ze su ziskove, pravdepodobne to mam okopcene z nejakych videi a niektore mozno naucene vlastnymi skusenostami,

cbety
        sa snazim volit na spravnych flopoch a s kartami s ktorymi mam nejaky backdoor potencial aby som mohol vystrelit na turne s vylepsenou ekvity. ked napr barelujem nejaku fd/sd a mam na ruke napr len T high a drow misla tak skoro vzdy blafujem river a niekedy vidim foldy,no zatial neviem povedat ako uspesny je tento move , uvidime po nejakej lepsej vzorke
        sizing
        - hram sa urcite so sizingom proti klasickej fishi 50 0 otvaram (value handy)skoro vzdy za 4x za 5x , taktiez 3betujem s vacsim, ked vidim ze niekto nevie foldovat a ked som oop .
        Pri cbetoch pouzivam sizing vzdy priamo umerny sile, ktoru sa snazim reprezentovat, alebo naopak ked mam AK a flop je A29r tak cbetnem len pod polku potu.Naopak na wet boarde , ak si prave myslim, ze flop nehituje superovu range(a zvykne foldovat) cbetnem 2/3 pretoze tam som si vsimol ze zvyknu viac kolovat 1/2 a viac foldovat 2/3.
        3bet
        ked ma niekto 3bet 4% foldujem voci nemu skoro vsetko(s vynimkou ked sme deep) , 6% kolnem trochu light (VZDY IP!!!)a vacisnou floatujem boardy ktore viac hituju moju range ako tu jeho napr Qhigh flopy a ak checkne turn vacsinou zoberem na halfpot ale tusim je tam lepsie davat 2/3 ale niesom si isty ..ked niekto 3betuje 8% a viac tak zacinam light 4betovat .s range mam trosku problem, mam tabulku od wizla na open ju ako tak dodrzujem. rozsirujem-zuzujem podla schopnosti hracov na stole, ale v 3betoch mam zmatok a riesim to viacmenej pocitovo...QJs dobra hratelnost call (taktiez to nebudem 3betovat napr sb vs btn ale radsej len kolnem a zahram poker na flope).Vzdy pozeram kto je este za mnou ale na micros su vacsinou pasivni skoro vsetci.
        steal
        vsimam si kolko maju fold to steal a viacmenej stealujem skoro vzdy,na nl10 maju stale ludia fold to steal vklude 80%
        blindy
        z nich rad restealujem takych co otvaraju na btn/co aspon tych 25% a vedia foldovat na 3bety, vyberam si na to ruky s blokerom a ekvity tj napr K5s alebo A5s (ako som spomenul ta range je zatial taka hala bala viacmenej)
        limpovane poty
        skoro vzdy pouzivam liniu ktoru som tusim odkukal od katrisoneho bet bet bet pricom na flope a turne pouzijem maly sizing aby som udrzal jeho range co najsirsiu a na river vsadim close to pot....efekt z toho je taky ze male pary ktore dva krat kolol, foldne na river. najlepsie je mat v ruke handu ktora nehituje ziadny par na flope aby si neblokoval tu cast jeho range ktoru prave chces napadat.Dobre flopy su podla mna bez esa a dobry runout je taky ktore nesparuje board,nedokonci draw a zaroven su turn aj river overkarty voci boardu.
        table selekcia
        je velmi dolezita vec a chcem ju robit vzdy ! idealne viem najst teraz stoly s 3rybami co je super...robim to tak ze si zapnem 12-15stolov a nakoniec si necham 4-6tych najlepsich, ked mi rybky odidu bez penazi stol vypnem a snazim sa doplnit rovnako "kvalitny" stol
        Ked ma este nieco napadne doplnim
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      Co sa vcera stalo?
      spanok : 5 hod (predosla noc)
      workout : 1/3 , dnes(vcera) bol volny den
      sessions : 0
      volume : 0
      profit : 0
      twinov coaching :f_pleased:

ehm aby som bol uprimny twinov coaching ma totalne uspal ,samozrejme ze to nebola twinova vina(inak najskor som to napisal wina lebo twin....:P ), ale tvrdy trening z pondelku a nedotatok spanku ma vyslovene skolil, presne tak som sa vcera citil, jak volaky dogabany sarkan, ktory to rozchodil v Gainesville pred 85timi rokmi .
        Z coachingu si pamatam jeden spot kde trafil twin fullhaus(22) na JTTs2ss ,XX flop, jeho oponent potol turn a 2x overbetol river s nejakym K7s misnutou flush draw)...Potom som porobil nejake domace veci a zalomil som. Aspon som dostal spanok do zelenych cisel! no itak to nestacilo, dotahoval som este cez prestavku v robote, ja len zavrem oci a spim (cim to bude neviem :D .) :truestory:

Co sa stalo dnes?:profit:

spanok : 11 hod (predosla noc)
        workout : 2/3 , dolamany som jak pan
        volume : 1023
        profit : 68.45€

kratka review :

prva session normalka cca 500hand's ,vzdy zacinam session s 15stolmi a po par orbitoch, necham len tie najlepsie a hram proti rybam. "Regovia" sedia vacsinou na viacerych stoloch, tak viem rychlo odlisit kto je slabsi a kto schopnejsi(do 10minut).

druha session bola mega, zacal som rovnako, hral som na 6stoloch na kazdom 3fishe :f_cool: a tym myslim take 90/0/0 ; 50/6/1; 100/100/100(vsetky staty len fold to 3bet 0, takze hral relativne tight :D ) , rozlozenie stolov bolo idealne , dvaja nitovia 16/14/4 na blindoch a dokola same ryby, to bolo jak (pokrove) nebicko v papuli jak hovoril kroner v mafiastory(ci jak sa volal ten serial , tv uz nepozeram hadam 10rokov). skoncil som session po 500rukach lebo uz som sa nekoncetroval s profitom 68€ . bol som nieco malo nad EV ale raz za cas mozem byt, celkovo som stale 40e pod EV!

PS1.1:
        ktej druhej session, mal som na stole dost v pohode tipka .limpol, ja iso na 0,50 on call, flop cbet on call turn cb on fold , toto sa zopakovalo tak 15krat. potom ma raz kolol na turne a na river prisiel King a ja som mal volake K7s pot bol cca 4€ a ja som betol po jeho checku na 6.50 tankol a foldol...o par ruk neskor som mal volake 38s a uz som sa citil silny tak som ho zase izoloval flop dosiel AJ5r on XC , turn 6s on XC a na river mi prisla flush tak som to tam shavol (2.1 overbet , tankol a callol mi to s A7 :D , lovely day)

PS: Chcel som dohnat ten vcerajsok aspon jednou session a uz duplom ked tak isla karta, ale dozeniem to cez vikend, nechcem bustnut zajtrajsi coaching od kaprisoneho tym ze pojdem zase spat po polnoci. Takze si pustim nieco od wizla a tym si ospravedlnim misnutych 1000hands zo vcera (neni to to co chcem bezne dat, je to take minimum ktore by som chcel dat vzdy)

• hya3na
      hya3na
      Bronz
      Pot, Krev, Hrazda, Tyč.
      Myšlenky jdou pryč, dřina je klíč,
      ke stoupání výš. Zatímco ty na party
      tančíš, potom do oběda spíš, já koncentruju víc
      sebe na cíl.

To je rozdíl mezi náma dvěma to si piš,
      včera si byl v klubu tak drž hubu, že si dříč.
      Podívej se do zrcadla na svůj ksicht
      fakáče si vztyč, vyžeň toho démona ze svého těla pryč.

Nechám to na zítra, KECY! Dokud do toho nedáš
      všechno tak bojovník nejsi. Nelži, že máš času dost.
      Věř mi pouze dřina je mezi tebou a tvým cílem most.

A je jedno kolik ujdu mil, důležité je, že jsem
      pochopil. Cesta pokojného bojovníka, dávat všechno do přítomných chvil a pokud jsem dal do toho srdce
      tak jsem doopravdy žil.

Pokora, férovost, pokojná bojovnost, Seberevolta komunita, odhodlanost.
      Pro tebe možná šílenost, pro nás je
      to životní styl, disciplína, cílevědomost.
      Je to moc. Trpělivost, nejde to přes noc, zachovej
      si věrnost svému snu a nenech ho
      odejít, takhle by to nešlo obejít.
      Heslo které zní: DEJ DO TOHO VŠECHNO!!

Nejde, nesmíš se bát bolesti, ona jednou přejde,
      nesmíš poslouchat pochybovače ne-e.
      Nestěžuj si, nelituj se, nevolej Mayday,
      Pomoc jenom ve svém silném duchu hledej.

I kdyby šli proti tobě všichni tak se nedej,
      strach z neúspěchu a pádu nikdy neměj.
      Svůj sen za finanční jistoty neměň, NIKDY!
      Hateři naserte si všichni!

Miluješ party, my milujem kliky, dáváš si vodku,
      my si dáme dipy. Chceš mít hlavně bicák, proto
      nevíš co jsou dřepy. Ukaž všem kdo jsi, to jsou kecy.
      Ukaž sám sobě a inspiruj druhé, nebuď ten co má jenom v hubě.
      My držíme svůj osud pevně v ruce,
      Revolta, Adam Raw my jsme REVOLUCE!!

si věrnost svému snu a nenech ho,
      odejít takhle by to nešlo obejít.

si věrnost svému snu a nenech ho,
      odejít takhle by to nešlo obejít.
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      Prima, $0.02/$0.04 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $4.28 (107 bb)
      BB: $3.68 (92 bb)
      UTG: $8.21 (205.3 bb)
      MP: $4 (100 bb)
      CO: $4 (100 bb)
      BTN: $5.55 (138.8 bb)

Preflop: Hero is SB with J A
      UTG folds, MP calls $0.04, CO folds, BTN calls $0.04, Hero raises to $0.24, BB folds, MP calls $0.20, BTN calls $0.20

Flop: ($0.76) J 8 T (3 players)
      Hero bets $0.44, MP folds, BTN calls $0.44

Turn: ($1.64) 4 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.82, Hero raises to $3.60 and is all-in, BTN calls $2.78

River: ($8.84) 7 (2 players, 1 is all-in)

Results: $8.84 pot ($0.10 rake)
      Final Board: J 8 T 4 7
      Hero showed J A and lost (-$4.28 net)
      BTN showed 7 J and won $8.74 ($4.46 net)

Hero (SB): $4 (100 bb)
      BB: $4.20 (105 bb)
      UTG: $7.18 (179.5 bb)
      MP: $2.44 (61 bb)
      BTN: $11.15 (278.8 bb)

Preflop: Hero is SB with T A
      UTG raises to $0.08, 3 folds, Hero raises to $0.38, BB folds, UTG calls $0.30

Flop: ($0.80) A 3 J (2 players)
      Hero checks, UTG bets $0.80, Hero calls $0.80

Turn: ($2.40) 5 (2 players)
      Hero checks, UTG bets $1.20, Hero raises to $2.82 and is all-in, UTG calls $1.62

River: ($8.04) Q (2 players, 1 is all-in)

Results: $8.04 pot ($0.10 rake)
      Final Board: A 3 J 5 Q
      Hero showed T A and lost (-$4 net)
      UTG showed J Q and won $7.94 ($3.94 net)

Prima, $0.02/$0.04 No Limit Hold'em Cash, 5 Players

SB: $4.44 (111 bb)
      Hero (BB): $5.14 (128.5 bb)
      MP: $4 (100 bb)
      CO: $4.14 (103.5 bb)
      BTN: $3.67 (91.8 bb)

Preflop: Hero is BB with A A
      MP raises to $0.12, CO calls $0.12, BTN calls $0.12, SB folds, Hero raises to $5.14 and is all-in, 2 folds, BTN calls $3.55 and is all-in

Flop: ($7.60) K J 3 (2 players, 2 are all-in)
      Turn: ($7.60) 9 (2 players, 2 are all-in)
      River: ($7.60) T (2 players, 2 are all-in)

Results: $7.60 pot ($0.10 rake)
      Final Board: K J 3 9 T
      Hero showed A A and won $0.00 (-$3.67 net)
      BTN showed Q Q and won $7.50 ($3.83 net)

SB: $4 (100 bb)
      BB: $3.99 (99.8 bb)
      UTG: $4 (100 bb)
      MP: $4.32 (108 bb)
      CO: $14.63 (365.8 bb)
      Hero (BTN): $4 (100 bb)

Preflop: Hero is BTN with K A
      UTG folds, MP raises to $0.12, CO folds, Hero raises to $0.38, 2 folds, MP raises to $4.32 and is all-in, Hero calls $3.62 and is all-in

Flop: ($8.06) J K A (2 players, 2 are all-in)
      Turn: ($8.06) Q (2 players, 2 are all-in)
      River: ($8.06) J (2 players, 2 are all-in)

Results: $8.06 pot ($0.10 rake)
      Final Board: J K A Q J
      MP showed A T and won $7.96 ($3.96 net)
      Hero showed K A and lost (-$4 net)

SB: $4.40 (110 bb)
      BB: $4 (100 bb)
      UTG: $4.69 (117.3 bb)
      MP: $3.34 (83.5 bb)
      Hero (BTN): $7.78 (194.5 bb)

Preflop: Hero is BTN with A K
      UTG folds, MP raises to $0.10, CO folds, Hero raises to $0.36, 2 folds, MP calls $0.26

Flop: ($0.78) A 4 8 (2 players)
      MP checks, Hero bets $0.52, MP raises to $2.98 and is all-in, Hero calls $2.46

Turn: ($6.74) T (2 players, 1 is all-in)
      River: ($6.74) 3 (2 players, 1 is all-in)

Results: $6.74 pot ($0.10 rake)
      Final Board: A 4 8 T 3
      MP showed T A and won $6.64 ($3.30 net)
      Hero showed A K and lost (-$3.34 net)

SB: $4 (100 bb)
      BB: $3.82 (95.5 bb)
      UTG: $0.98 (24.5 bb)
      MP: $5.49 (137.3 bb)
      CO: $5.01 (125.2 bb)
      Hero (BTN): $7.15 (178.8 bb)

Preflop: Hero is BTN with Q Q
      3 folds, Hero raises to $0.12, SB folds, BB raises to $0.36, Hero calls $0.24

Flop: ($0.74) 8 J 6 (2 players)
      BB bets $0.36, Hero raises to $1.32, BB raises to $3.46, Hero calls $2.14

Turn: ($7.66) 6 (2 players)
      River: ($7.66) A (2 players)

Results: $7.66 pot ($0.10 rake)
      Final Board: 8 J 6 6 A
      BB showed A J and won $7.56 ($3.74 net)
      Hero showed Q Q and lost (-$3.82 net)

SB: $4.60 (115 bb)
      BB: $4.28 (107 bb)
      UTG: $8.52 (213 bb)
      Hero (MP): $9.51 (237.8 bb)
      BTN: $4 (100 bb)

Preflop: Hero is MP with K A
      CO posts BB OOP, UTG raises to $0.16, Hero calls $0.16, CO calls $0.12, BTN raises to $4 and is all-in, 3 folds, Hero raises to $7.84, CO calls $3.84 and is all-in

Flop: ($12.22) 4 9 K (3 players, 2 are all-in)
      Turn: ($12.22) T (3 players, 2 are all-in)
      River: ($12.22) Q (3 players, 2 are all-in)

Results: $12.22 pot ($0.10 rake)
      Final Board: 4 9 K T Q
      Hero showed K A and lost (-$4 net)
      CO showed 4 T and lost (-$4 net)
      BTN showed J J and won $12.12 ($8.12 net)

toto je jedina ruka ktoru okomentujem,pretoze jedina stoji za koment.Ten opener bol loose agresiv mal nejakych 29/24/11 a dostal by som od neho 2cbety na A high boarde, cbetuje 83%F a 100%T ,naopak folduje skoro vsetko voci cbetu uz na flope a folduje 75% na 3bet preflop ,takze voci nemu menim trosku strategy a callujem silne handy a snazim sa ho vykolovat.Plus za mnou bola fish s 3betom 10% a pasivny btn, ktory mal 3bet nejake 2-3%, preto som vahal ci kolnut, otvoril som pop up a videl som skviz 4%, otvoril som v rychlosti ekvilab a hodil to tam, aby som zistil kolko mam ekvity. Zhruba som vedel, ale pre istotu som cekol, neviem presne kolko potrebujem ekvity s tolko money v pote...mozno mi to nejaky nahodny okoloiduci zodpovie,vopred dik... k ostatnym len tolko, ze som spokojny stym ako som to zahral, nehladiac na vysledok, boli to spravne rozhodnutia voci superovej range, kde boli zohladnene nejake predpokladane range v urcitych spotoch + dynamika stolu. Neviem ci su tie hand's niecim zvlastne ale ja to nejako takto hram voci rybam a casto tam vidim aj vacsie spew's...su to take vseobecne ready na micro's ktore ja mam uz v podvedomi, ze ked niekto otvori za 2bb tak ma vacsinou SC alebo nieco weaker, tiez lubia kolovat 3bet s AxS rukami, ale je to pri kazdej rybe ine...ja to uz nejako vidim ked sa pozrem na staty.
      Prima, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players

Hero (SB): $15.49 (154.9 bb)
      BB: $10 (100 bb)
      UTG: $24.71 (247.1 bb)
      MP: $12.38 (123.8 bb)
      CO: $10 (100 bb)
      BTN: $10.12 (101.2 bb)

Preflop: Hero is SB with A 7
      2 folds, CO raises to $0.30, BTN folds, Hero raises to $1, BB folds, CO raises to $1.75, Hero raises to $2.75, CO calls $1.00

Flop: ($5.60) 8 8 J (2 players)
      Hero checks, CO checks

Turn: ($5.60) T (2 players)
      Hero bets $2.95, CO folds

Results: $5.60 pot ($0.28 rake)
      Final Board: 8 8 J T
      Hero mucked A 7 and won $5.32 ($2.57 net)
      CO mucked and lost (-$2.75 net)

na zaver tato malina, co to je light 5bet?:D kazdopadne preflop som kukal na to,co robi. vypadal na rega,relativne tight v xbet wars 24/17/4 , ale mali sme uz slusnu dynamiku a videl ma robit zbesile veci proti rybam na stole. tak som si povedal ze bud ma AA a inducuje alebo blufuje, proste voci tomu sizingu to nechcem nejako foldnut a ani callnut a ani shovenut s A7o radsej s K2s tak som mu oplatil tou istou kartou a ocividne bol z toho mierne v <> : ))), na flope som to cekol lebo nasa range bola velmi silna aspon z jeho pohladu(a mozno bola rovnako slaba z oboch pohladov , mne sa zda 4bet na 17dost weak a jemu sa mohlo zdat ze sa nechcem vzdat a ze tiez mozno inducujem) a nechcel som urobit mega pot uz na flope , lebo keby kolol s nejakym niecim tak uz ho odtial nikdy nedostanem, ked cekol bek tak som si povedal ze to idem suverene ujekradnut a ak tam foldol volake QQ tak mu gratulujem :D
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      €68 za session na NL4? Wow tak to je dobrá práce :nh:
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      jak vis kdy přesně usnes? mas nějaký záznamy, aplikací na mobilu nebo to je guess?
    • Sanny123
      Sanny123
      Bronz
      Registrace: 23.02.2012 Příspěvky: 513
      Ahoj, držím palce... nestihol som prečítat vsetko ale urcite sa k tomu vrátim...

Pod akým nickom hráš na Stars 6max? .. a cítim tu trošku záhoračtinu odkial si presnejsie ??

Kludne Skype...
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      ahoj zeldyman,
      ops to bola nl10 :) ,ja som to viacmenej neupresnil co hram takze my fold,napisal som ze hram microstakes, tableselektujem a kde je viac ryb tam hram, ked sa podari najst dobre stoly na nl10 tak hram nl10. tie bad beaty to bolo z minuleho vikendu este
      paulis su na to urcite aj apky (rozne druhy naramkov atd,na ebay to kupis za 10e, alebo skus dxdotcom) ale ja to pisem len z hruba , viem kedy chodim spat, vacsinou som do 10minut mrtvy(niekedy zaspavam postojacky v robote :D ) ...a viem kedy sa budim... :)
      hraval som na starsoch predtym, ale len tak rekreacne ale uz tam nehravam, niesom ziadna znama osobnost. zahoractinu lol :D ..som original z petrzalky zil som tam 25rokov , teraz zijem na neznamom mieste, neznameho casu :P

skype mozme vymenit vklude a ked bude cas mozme dat vzajome nejaku session
      btw pochvalte sa co hrate vy hm ?
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      spanok : 5.5 hod
      workout :2/3
      coaching s Kaprisonom : 1/1
      volume : 993
      profit : -56.31€

idem sa trosku prevetrat lebo som misklikol jednu nuts handu kde som mohol zobrat 2buiny od agro fishie's na flope 844 som snapfoldol 88 a dvaja sa vyalinovali na turne...
      to som viacmenej rozdychal,proste misclick,ale nerozdychal som toto :
      Prima, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players

SB: $13.02 (130.2 bb)
      Hero (BB): $10.43 (104.3 bb)
      UTG: $12.97 (129.7 bb)
      MP: $8.39 (83.9 bb)
      CO: $10.15 (101.5 bb)
      BTN: $10 (100 bb)

Preflop: Hero is BB with A A
      2 folds, CO raises to $0.30, 2 folds, Hero raises to $1, CO calls $0.70

Flop: ($2.05) 7 8 9 (2 players)
      Hero bets $1, CO calls $1

Turn: ($4.05) K (2 players)
      Hero checks, CO bets $2.30, Hero raises to $8.43 and is all-in, CO calls $5.85

River: ($20.35) J (2 players, 1 is all-in)

Results: $20.35 pot ($1.01 rake)
      Final Board: 7 8 9 K J
      Hero showed A A and lost (-$10.15 net)
      CO showed T T and won $19.34 ($9.19 net)

Toto bol ten treti strateny BI a rovno som to vypol! tie zvysne dva stacky som prehral proti tomu istemu hracovi AJ < AT , second nuts flush < runer fulhaus alin na flope..dam tomu sancu za hodku.

Tak som sa prevetral ale asi nie dostatocne.
      Druha session zacala dobre, ale zacal som to po hodine kazit a nevedel som to vypnut,kazda ryba mala proti mne vzdy aspon two pair a ja som tomu nikdy neveril. uz po tej prvej session bola mentalita nalomena a pri druhej session som sa zjavne lahsie tiltoval, robil som vela preflop spews aj postflop, jeden nit mi vykoloval TPTK na boarde T76s turn 9 river 9,vtejto hre som prisiel asi o 150bb.

Nevadi z chyb sa treba poucit, btw porusil som aj moj stop loss, vdaka comu som zbytocne stratil 3BI, pretoze v druhej session som bol 3BI v pluse a dostal som sa do -3BI

Napriek tomu, ze dnesok nedopadol velmi dobre som rad ze som mohol urobit tie spews, je to iba ukazovatel ze musim pracovat na svojej mental game a lepsie prekonavat tilt. Zameriam sa na to buduci tyzden a pozrem zopar videi
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      Ako sa zase raz nechlastalo....,
      takze v piatok po robote som si dal sprchu a zalomil som asi na 4hodiny, aby som dospal ten 4.5hodinovy spanok v noci. prave som dokoncil 256minutovu session, snazil som sa to vypnut ale bolo malo stolov a dobrych.Nevedel som kolko este budu tie fishie ochotne prehravat peniaze, tak som teda hral...bolo to super, dynamika, ryby, cally +200bb deep flushe do fulhausov, cally 200% overbety na river atd.....takze super. Sice profit neni vysoko ale celkovo super. Ryby sli spat , ja si dam sprchu, caffe, nieco zjem a udrem este aspon jednu no neviem ci tak vydatnu session, ale kym vladzem tak hram.
      update:
      :f_cool:
      spanok : 9 hod
      workout :2/3 zajtra je posledne kolo, vlastne uz dnes v noci
      sessions : 3
      hands: 5980
      profit : -6BI

PS: v robote som trosku cital mental game z forka, je to dost mega vec,big up pre Pinnyho!!!! ...dost sa vidim vo vela veciach z tade a rozhodol som sa, ze to to budem citat vzdy pred session, kym si neosvojim ti lepsie navyky.dnes sa mi vdaka tomu hralo skvele

mala prestavka a o chvilku tretia session, hra dost ryb
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      UPDATE :
      spanok : 0 hod
      workout :2/3 dnes vnoci je posledny treningovy den

hram nepretrzite odvcera takze sessions som spojil dohromady

sessions : 4
        hands: 7560
        profit : +1 BI
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      prva session vela chyb, spews mozno za 3BI ale inak som runoval celkom fajn 942 hands -1BI
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      @UPDATE
      session2

hands : 200
        profit: -0.5BI
        workout: 3/3

Musel som predcasne ofnut koli trafic. Hral som asi 90minut 2stoly. Siel som si teda odrobit posledny workout tento tyzden

@osprchovany, nafetovany kavou - uz sa mi sype aj z usi , idem sa rovno pustit do tretej session
      @UPDATE
      session3

hands : 830
        profit: -4BI

@UPDATE
      session4

hands : 293
        profit: +6BI

@UPDATE
      session5
      spal som cca 5hod

hands : 1140