Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL5] K7s

• karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,189
      PokerStars - $0.02 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

SB: 92.5 BB
      Hero (BB): 100 BB
      UTG: 143.5 BB
      MP: 100 BB
      CO: 231.5 BB
      BTN: 191 BB (VPIP: 14.29, PFR: 14.29, 3Bet Preflop: 22.22, Hands: 21)

SB posts SB 0.5 BB, Hero posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has K:diamond: 7:diamond:

fold, MP raises to 3.5 BB, fold, BTN calls 3.5 BB, SB calls 3 BB, Hero calls 2.5 BB

Flop: (14 BB, 4 players) J:spade: 7:spade: J:club:
      SB checks, Hero bets 13 BB, MP calls 13 BB, fold, fold

Turn: (40 BB, 2 players) 7:club:
      Hero bets 20 BB, MP calls 20 BB

River: (80 BB, 2 players) 4:heart:
      Hero checks, MP bets 63.5 BB and is all-in, Hero calls 63.5 BB and is all-in

MP shows 9:spade: A:spade: (Two Pair, Jacks and Sevens)

Hero shows K:diamond: 7:diamond: (Full House, Sevens full of Jacks)

Hero wins 200 BB

Zajímal by mě váš názor na tuto ruku. Všichni byli v tu chvíli neznámí. Preflop mám slušný odds, tak si chci zahrát. Flop se rozhodnu donknout. Mám nějakou SD a nechci aby se to procheckovalo. Navíc mohu získat value od nějakých nízkýchy PP a myslím že občas i Ahigh. Případně proti tight oponentům mohu reprezentovat J a vyfoldovat je z lepších párů. Turn mě vylepšuje, takže se už jen snažím získat value z horších rukou. River se mi už nechce zahazovat a toho J mu nevěřím. Je to OK?
  • 10 odpovědí
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      Preflop mám slušný odds, tak si chci zahrát.
      s akým plánom? čo chceš hitnúť?

od turnu mi to príde ako overplay. ak chceš začať bluffcatchovať, začal by som najneskôr na turne
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Hitnout chci flush, případně kinga, u kterého ale vím, že by hratelnost byla problematická s slabým kickerem ve 4 way potu. Chceš tím naznačit, že ten call preflop je tady špatný? Dávám 2,5 BB do 11,5 BB potu a ukončuji akci.

Můžeš více rozvést, jak to myslíš s tím bluffcatchovaním? Měl jsem jít ch/c? Nebo ch/r? A proč?
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      a je tvojim plánom hitnúť 2nd pár a začať ho hrať agresívne vo 4way spote ?
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Na většině boardů bych druhý pár agresivně nehrál. Spárovaný board je ale podle mě specifická struktura, kde mám větší fold equity vůči silnějším rukám bez tripsu když budu barelovat i turn a zároveň i větší SD value. Navíc tady na draw heavy boardu OOP nemám moc na výběr než to zahrát agresivně. Napiš teda jakou line doporučuješ s toto rukou? Zahodit preflop? Nedonkovat flop? A s tím overplayem od turnu buď taky prosím konkrétnější, jak jsem se ptal v předchozím příspěvku. Bluffcatchování je pro mě relativně nový pojem, protože ve FL se to nepoužívá, a tak nevím co si přesně představit pod tím, že jsem měl bluffcatchovat nejpozději na turnu.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      tak na turne si nemyslím, že môžeme profitabilne betovať turn aj river pre value. v takom prípade chceš pot kontrolovať, poprípade bluffcatchovať. bluffcatch je situácia, keď súpera nechávaš betovať jeho air alebo draw.

ty v podstate hneď na flope turnuješ svoju handu na bluff takto multiway. nehovorím, že to je zlá play, neočakávam však, že by si vyfoldoval nejaké 88 a lepšie alebo flash draw. vo 4way spotoch by som hral veľmi obozretne a prikláňam sa k zahraniu pasívnou línou checkom. ak by iba jeden hráč raisol a ostatní foldovali, tak callnem. ak by bol raise a jeden call, tak folujem hneď.
    • Wildadric
      Wildadric
      Bronz
      Registrace: 28.12.2013 Příspěvky: 515
      Mě se takhle hra vůbec nelíbí. Ve velkém % případů tam soupeř toho J bude mít a ty se akorát odhodíš. To že byl soupeř ryba a vycalloval ti A high bych označil spíše za štěstí.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Oki. Pokud by někdo měl J, myslím že by většinou točil už na flopu (taky tam jsem tam měl plán bet/fold). Na tom riveru to nedává smysl...a to ani co se týče sizingu. Nicméně beru, že v long runu tohle nemusí být profitabilní.

EDIT: nevím proč se handa opět zobrazuje jako nevyhodnocená. To jsem nijak v úmyslu neměl. :f_rolleyes:
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Cau, me nejvíc zaujala hra na riveru (předtim je to takový čudný). reknu ti ze me by tam asi vyblufoval :(
      Co jsi mu vlastně dával do range, overpáry nebo blufy bez equity?
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,727
      Ahojte
      Moc by se mi nechtělo donkovat flop .Spíš se kloním k opatrnosti.No a na R.......
      jak se znám,tak call.

ted mě ještě zajímá,jestli vůbec cbetovat(donkovat) bord na kterém máme pár,ale hrozí FD-obecně
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      chcel som tým hlavne povedať, že 4way je 2nd pár často weak handa a hral by som ju opatrne. preflop call je ok, ale s plánom hitnúť silnú draw alebo 2P. a toho plánu by som sa držal aj na flope