EISSAZ's book

• EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Registrace: 11.01.2012 Příspěvky: 957

Zdar.
      Zakládám si takový záznamníček, kam budu dávat hlavně svoje teoretické poznatky ze studia. věřím, že mě to takto posune zas k o něco lepší efektivitě studia. Hraju CG ZOOM SH a do konce roku se chci podívat na nl 100.
      Taky mám za cíl do konce léta pokořit 50kg přidanou zátěž na shybu a dipu, 130 kg na dřepu a 170 kg na mrtvole (momentálně dám shyb s +30kg, dip s +35 kg, dřep 105 kg a mrtvola 140kg).

Cíle 1.týden:

:spade: Rozebrat alespoň 21 boardů za týden a postnout sem výsledek.
        :spade: nahrát 30 hodin +
        :spade: 5 workout treninků
        :spade: 3 videa/ coaching

Rozebírat začnu CC situace BB vs SB. Kde mám momentálně nejspíš největší díru ve WR a použiji zhruba 140 Flop struktur, které po zkrácení podobných boardů +- pokryjí všechna možná rozdání flopů.

GL
  • 16 odpovědí
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Standart PF CC BB vs SB range:

Axx,Kxx,Qxx,Jxx rainbow
      BB vs SB CC rozbor:

Axx r (A72r)
      CC range 33%
      • Nechci mít raising range jelikož to jednak nemá moc smysl a navíc si chci protektovat CC range.
      • Calluji zhruba 60 % vs standartní 2/3 sizing : 2ndP+, Mid PP, BDFD, BDOESD, K9+

Kxx r (K72r)
      CC range 33%
      • Nechci mít raising range jelikož to jednak nemá moc smysl a navíc si chci protektovat CC range.
      • Calluji zhruba 64 % vs standartní 2/3 sizing : 2ndP+, Mid PP, BDFD, BDOESD, Ax

Qxx r (Q72r)
      CC range 33%
      • Calluji zhruba 64 % vs standartní 2/3 sizing : 2ndP+, Mid PP, BDFD, BDOESD, A8+, KT+

Jxx r (J72r)
      CC range 33%
      • Calluji zhruba 63 % vs standartní 2/3 sizing : 2ndP+, Mid PP, GS, BDFD, BDOESD, A9+,KQ,

BBx rainbow
      BB vs SB CC rozbor

BBx r (AK2r)
      • Calluji zhruba 63 % vs standartní 2/3 sizing : 2ndP+, GS, BDFD

BBx r (AQ2r)

BBx r (AJ2r)

BBx r (AT2r)

BBx r (KQ2r)
      • Calluji zhruba 60 % vs standartní 2/3 sizing : 2ndP+,OESD, GS, BDFD

BBx r (KJ2r)

BBx r (KT2r)

BBx r (QJ2r)
      • Calluji zhruba 65 % vs standartní 2/3 sizing : 2ndP+,OESD, BDFD , GS – nemusím callovat nejslabší GS

BBx r (QT2r)
      • Calluji zhruba 65 % vs standartní 2/3 sizing : 2ndP+,OESD, BDFD , GS – nemusím callovat nejslabší GS

BBx r (JT2r)
      • Calluji zhruba 63 % vs standartní 2/3 sizing : 2ndP+,OESD, BDFD po 87s , GS
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Cíle 1.týden:

:spade: Rozebrat alespoň 21 boardů za týden a postnout sem výsledek. - Fail nedostal jsem se k tomu. třeba více zabrat.
        :spade: nahrát 30 hodin - fail odpadla mi sobota a dostal jsem to na 24 hodin.
        :spade: 5 workout treninků - ok
        :spade: 3 videa/ coaching - fail 2/3

Na 2. týden dávám stejné cíle. Chci se dotlačit k tomu aby to byl můj standart.

:spade: nahrát 30 hodin +
    • Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      Registrace: 25.12.2013 Příspěvky: 991
      Zdarec,
      ta posilka to jedes nejakou silovou rutinu, nebo jen zarazujes drep mrtvolu a benche do normalnich treningu? Kazdopadne se to moc nevidi, driv jsem obcas cvicil neco jako trojboj :)
    • s44vhl7l
      s44vhl7l
      Bronz
      Registrace: 21.01.2011 Příspěvky: 223
      Bol by si taky laskavy a poslal mi svoj hud EISSAZ? O:-)
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      máš ho napsanej v notepad v coachingu, tak si to tak uprav, zabere to ani ne hodinku :)
    • s44vhl7l
      s44vhl7l
      Bronz
      Registrace: 21.01.2011 Příspěvky: 223
      Paulis1992 původně napsal
      máš ho napsanej v notepad v coachingu, tak si to tak uprav, zabere to ani ne hodinku :)
      A tie pop upy zaberu pol zivota? :D
    • chrystali
      chrystali
      Bronz
      Registrace: 09.02.2012 Příspěvky: 344
      Zaujímavé čitanie.Budem určite sledovať,hoci nehrám SH ale FR.Dúfam,že budeš pokračovať rovnako podrobne ako v prvom poste.
    • Corn3r
      Corn3r
      Bronz
      Registrace: 27.01.2011 Příspěvky: 308
      Ahoj, pěkný post(BB vs SB CC rozbor) blog budu sledovat. Občas se potkáváme u stolu... :) GL ať se cíle co nejdřív vyplní.
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Ggnore0 původně napsal
      Zdarec,
      ta posilka to jedes nejakou silovou rutinu, nebo jen zarazujes drep mrtvolu a benche do normalnich treningu? Kazdopadne se to moc nevidi, driv jsem obcas cvicil neco jako trojboj :)
      Zdar
      Dělám cviky, které vycházejí ze základních pohybových vzorců. Takže dřep, mrtvola, shyb, dip, klik(bench), stojka(tlak nad hlavu) a cviky na břicho jsou pro mě hlavní část tréninku a vše ostatní je jako doplněk a zpestření a i to zpestření jsou výhradně cviky vycházející ze základních cviků. Podle mě je přesně toto základní "normální" trénink. Je pravda že moc lidí takto necvičí, jenže já nemůžu za to, že je většina lidí zdegenerovaná a není schopna si dřepnout ani se svojí vahou.
      Jinak momentálně cvičím silovým způsobem. Takže cca 5 opakování v sérii a 5 minut pauza je tak normal.
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      s44vhl7l původně napsal
      Bol by si taky laskavy a poslal mi svoj hud EISSAZ? O:-)
      Promiň, ale nad tím hudem jsem strávil ranec hodin a jen tak zadarmo ho nikomu posílat nebudu. Navíc zastávám názor, že si hud člověk musí udělat sám aby se v něm uměl naprosto přesně orientovat a neztrácel tím při hře čas.
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      2. týden : Moc jsem nestíhal. Nakonec jsem musel být celý týden v práci abych nahnal hodiny a tak mi to kus nabouralo plány.
      :spade: Rozebrat alespoň 21 boardů za týden a postnout sem výsledek. Něco mám, ale 21 jich není, zítra to napostuji.
      :spade: nahrát 30 hodin + : 18
      :spade: 5 workout treninků ok
      :spade: 3 videa/ coaching ok

3. týden :
      :spade: nahrát 20 hodin +
    • Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      EISSAZ původně napsal
      Ggnore0 původně napsal
      Zdarec,
      Zdar
      Dělám cviky, které vycházejí ze základních pohybových vzorců. Takže dřep, mrtvola, shyb, dip, klik(bench), stojka(tlak nad hlavu) a cviky na břicho jsou pro mě hlavní část tréninku a vše ostatní je jako doplněk a zpestření a i to zpestření jsou výhradně cviky vycházející ze základních cviků. Podle mě je přesně toto základní "normální" trénink. Je pravda že moc lidí takto necvičí, jenže já nemůžu za to, že je většina lidí zdegenerovaná a není schopna si dřepnout ani se svojí vahou.
      Jinak momentálně cvičím silovým způsobem. Takže cca 5 opakování v sérii a 5 minut pauza je tak normal.
      Tak co se tyce "normalnosti" treningu, vzdy zalezi na tom jaky ma ucel - jestli je to silovy, nebo na nabirani hmoty, nebo naopak na hubnuti. Zakladni cviky je urcite dobre zarazovat do kazdeho, ale rozdily jsou pak v ruzne frekvenci a intenzite. Ja sam jsem jel silovku taky nejaky cas, v podstate jen drep mrtvola a bench + doplnky a to i 3x3 (opak x serie) s 90% maxima. Znas treba treningy jako sheiko, korte, fomin, atd..? :)
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Mně šlo hlavně o ty cviky. Je jasné, že si to pak nastavíš podle toho co děláš. U těch treninkovych plánů, něco znám něco ne. Momentálně takto těžký trénink neutáhnu z hlediska stravy, tak to nemám tak intenzivní. Ono když člověk chce mít stravu z kvalitních zdrojů a ještě to množství, které je u toho třeba, tak se v peněžence docela prohne. Snad se v pokru rychle posunu up abych to utáhnul.
    • Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      Jo, to chce no. Ja uz jsem se na to vykaslal, protoze je to i celkove dost velka zatez pro telo a v podstate je to disciplina, ktera stejne nikoho nezajima :D
      Ale drzim palce, at to je. Klidne si o tom rad pokecam (mel jsem maxy MT 180, SQ 150, B 105).
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      3. týden :
      :spade: Rozebrat alespoň 21 boardů za týden a postnout sem výsledek. fail
      :spade: nahrát 20 hodin + ok
      :spade: 5 workout treninků ok
      :spade: 3 videa/ coaching ok

4. týden nemám žádný std. plán, jen chci dohnat kus rozbory a trochu to popohnat, ať se můžu posunout dál.
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Tak jsem to tu na chvilu skipnul. Po zamyšlení jsem se rozhodl na čas pozastavit rozbor situací BB vs SB a věnovat se pravděpodbně mnohem užitečnějším věcem na nízkých limitech. Takže momentálně si postupně překládám redline rampage od weezela a naskládal jsem si jednotlivé skupiny hráčů pod alias do hemu a snažím se odhalit co nejvíc jejich tendencí a následně je na tom budu chtít exploitovat. Trénink běží neustále, to je pro mě tak zažitá věc, že to ani plánovat nemusím, takže pravděpodobně není třeba si to dávat jako cíl.

5. týden :
      :spade: Udělat 3 Weezel's videa
      :spade: nahrát 20 hodin
      :spade: Projít tendence hráčů s vysokým 3betem