Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] top pair pot R

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj,

jak přistupovat k těmto spotům? Soupeř uknown. Flop betuju pro value a protekci, to samé na turnu, hrozí tam spousta draw. Když soupeř miniraisuje - už mám trochu vypozorované, že to hráči dělají většinou s draw. Calluji s plánem pokud draw dojde foldovat. Draw ovšem nedošla, přišla víceméně blank karta a soupeř pot betuje. V těchto spotech já osobně většinou calluji, protože je tam extrémně moc hand, které missnuly a pot betem soupeř polarizuje svojí range. Imo je už TP decent kicker good na calldown, ok?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $7.42 (37.1 bb)
      BB: $19.80 (99 bb)
      CO: $13.33 (66.6 bb)
      Hero (BTN): $25.15 (125.7 bb)

Preflop: Hero is BTN with T J
      CO folds, Hero raises to $0.40, SB folds, BB calls $0.20

Flop: ($0.90) 7 9 T (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.70, BB calls $0.70

Turn: ($2.30) 3 (2 players)
      BB checks, Hero bets $1.84, BB raises to $3.68, Hero calls $1.84

River: ($9.66) 5 (2 players)
      BB bets $9.66, Hero calls $9.66

Results:
      $28.98 pot ($1.44 rake)
      Final Board: 7 9 T 3 5
      BB showed 3 6 and lost (-$14.44 net)
      Hero mucked T J and won $27.54 ($13.10 net)
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

podle mě betuješ příliš pro protekci, já bych s touto rukou hrál buď xbeh a bluffcatch T/R, nebo bet-xbeh a bluffcatch/bet, podle akce soupeře. B-b-x se mi líbí nejvíc vůči pasivním hráčům, kteří mi neznepříjemní realizaci eq handy a budou hrát svoje draws nejčastěji pasivně. Tohoto villaina ale neznám a hrál bych to jinak.

Co se týče linie c/c + c/minR, tak často se s tím střetávám u ryb a v 90%+ případů jsem tam teda viděl 2p+, teda s eq na redraw calluji T a folduji R bez dalších readů. Nedokážu říct, jestli je to nějaká populační tendence u Tebe na limitu/platformě, ale co jsem se tak bavil s ostatními, tak většina hráčů má taky spíš zkušenosti s tím, že minR na T bývá silná handa. Je možné, že na drawy boardu bude rozdíl v tom, že 2p+ by většinou už fastplaynul na F, ale ruku do ohně bych za to nedal.

(snowie by hrál buď xbeh, nebo b-b s 1/2p sizingy, as played by callnul T a call/fold vidí na R jako 0ev, za mě exploitativně bude R spíš -ev i navzdory tomu SD).