[NL25] T9o vs unknown

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj,

soupeř na BTN unknown, ale zřejmě ryba. Na F mě ještě napadlo zkusit check/raise, mám overs, draw a můžu na villaina zatlačit. Nadruhou stranu ryby moc nefoldují, tak sem mi do toho projektu moc nechtělo. As played R asi nikdy nebude bluffovat nedošlé draw, aby to vyšlo na calldown ne?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $8 (40 bb)
      Hero (BB): $27.55 (137.8 bb)
      CO: $27 (135 bb)
      BTN: $7.87 (39.4 bb)

Preflop: Hero is BB with 9 T
      CO folds, BTN raises to $0.40, SB folds, Hero calls $0.20

Flop: ($0.90) 5 8 6 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.60, Hero calls $0.60

Turn: ($2.10) T (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.40, Hero calls $1.40

River: ($4.90) J (2 players)
      Hero checks, BTN bets $5.47, Hero folds

Results:
      $4.90 pot ($0.24 rake)
      Final Board: 5 8 6 T J
      Hero mucked 9 T and lost (-$2.40 net)
      BTN mucked and won $4.66 ($2.26 net)
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

As played R asi nikdy nebude bluffovat nedošlé draw, aby to vyšlo na calldown ne?
      Ryba, ještě k tomu na shortu, určitě ano. Any 7x/FD a možná i nějaké další GS jako 9x bude bluffovat, ale otázka je, jaký volil např.timing? Opět velmi close rozhodnutí, příliš těsné na to, abych bez dalších informací mohl říct, jestli bude +ev (btw. snowie opět call a fold vidí jako 0ev, vybral jsi fakt pěkné spoty :f_biggrin: ).

Ale ve všeobecnosti calluji down vůči short rybám celkem dost, protože jsou imo prostě o dost víc spewy ve snaze dostat se na stack (často je to celý jejich roll a než aby dál hrál s 5$, tak to raději odpálí, resp. alespoň takový mám z toho dojem).

Jinak dost bych tbh zvažoval c/shove T, vůči čemu imo často callne i draws i nějaké TPs z F, příp.pair+draw ruky etc. (v nejhorším případě máme eq na redraw vůči lepším) .Je to variančnější, ale vůči rybám to klidně podstoupím.