Blog: chanellka!

• Nikii88
      Nikii88
      Bronz
      Registrace: 22.10.2012 Příspěvky: 90
      [center]:club: :club: :club: :club: :club: :club: :club: :club: :club: :club: :club: :club: :club: :club: :club: :club: :club: :club: :club: :club:
      NiKii88
      [size=22]potvrdzuje účasť v Bankroll Challenge[/size][/center]

:spade: :heart: :diamond: :club:

Začiatok Bankroll Challenge :heart: 16.03.2015 (pondelok)
      Reportovacie dni :heart: Každý pondelok/útorok v týždni reportujem minulotýždňoví progress

Herňa: PokerStars
      Aktuálny limit hry: CG regular/zoom NL2 6max

Aktuálny bankroll :heart: 332,13$

Blog : TU!

:spade: :heart: :diamond: :club:

Moje predstavenie z januára 2015:

ahojte volám sa Nikola a pochádzam zo západného Slovenska a mám 26r. Poker som hrávala len reakreačne, čiže o výsledkoch toho nieje čo písať. Hrávala som 4fun s priateľom a kamarátmi. Nejako ma to chytilo a preto som sa rozhodla navštíviť Vaše stránky, kde snáď teda verím v to, kopu cenných rád a super komunitu. Aktuálne čakáme babätko s priatelom, ciže poker ako menší prívyrobok k materskej by sa mohol zdať idealny. Nemám však velké očakávania a od januára ajtak neviem ako to bude s časom na poker pri malom. Uvidíme... Priatel sa takisto pokeru venuje, takže má pol roka aby ma to nejako slusne naucil.. Bolo mi poradené o založenie účtu na PS takže som hned po príchode na Vaše stránky narazila na dnešnu promo, tak som toho hned využila. Pre začiatok skúsim vložiť asi 20$ (neviem teda či to stačí) + by som mala dostat asi dalsích asi 40$ od psgy z letnej promo. Plánujem skúsiť SNG formát, na ktoré je vraj PS docela fajn... :) ďakujem za váš čas a prajem príjemný deň... N :heart:

[i][size=16]
      Realita:[/size][/i]

Trošku si to pýta zhrnutie terajšej situácie v real life tak v "mojom" pokerovom svete. Od môjho prestavenia ubehli nejaké týždne so zmenami, ktorím sme sa ako nová rodinka museli popasovať. Ako som písala v predstavení boli sme s priateľom (tu na psgy pod nickom : Sanny123) "v očakávaní" a dňa 7.1.2015 sme prívítali nášho prvého potomka synčeka Tiborka. Následovali určité birokratické vybavovačky a pár prebdených nocí so zapracovaním sa do rodinnej výzvy, xixi.. Už pár mesiacov som na materskej a samozrejme si užívam rolu maminky.

V oblasti pokeru som definitívne zakotvila na cash game regular stoloch 6max na PokerStars, kde vystupujem práve pod nickom chanellka. Mesiac som sa venovala sng strategii tá ma však nejako neočarila a v poslednom čase sa úpenlivo venujem práve cash game. Tento blog zakladám práve z dôvodu možnosti účasti v Cornieho chanllenge.

Bolo mi radené a myslím, že bude lepšie si svoje myšlienkové pochody, návody v mojom pokerovom progresse nechať pre seba, teda tento blog budem skorej viesť ako záznam mojich výsledkov a nebude to určite dlhé čítanie na zimné večeri pre ostatních a to hlavne z dôvodu mojej časovej vytazenosti s malým.. A som presvedčená, že niesom žiadna "zapálená" blogerka... Takže ma prosím v tomto ospravedlňte.

Blog má mať pre mňa motivačný charakter a má mi byť dobrým záznamníkom mojej histórie v postupu limitmi a zároveň je vstupenkou do osobnej pokerovej výzvy. Prajem príjemný deň... N :heart:
  • 33 odpovědí
    • Nikii88
      Nikii88
      Bronz
      REPORT #1

Začiatok Cornieho výzvy :heart: 16.03.2015 (pondelok)

Typ hry: CG regular NL5 6max

Týždňov vo výzve :club: 1

Hand posledný týždeň :spade: 12611
      Profit posledný týždeň :spade: -9,40$

Hand celkom :club: 12611
      Profit celkom :club: -9,40$

Počiatočný bankroll :heart: 400$
      Aktuálny bankroll :heart: 390,60$
    • s44vhl7l
      s44vhl7l
      Bronz
      Registrace: 21.01.2011 Příspěvky: 240
      Nechcela by si si dat na zaciatok NL2?
      Vidim sice ze roll nato mas ale ked spravis chybu co budes robit casto, niekedy je lepsie za nu zaplatit $2 ako $5.
      Vlastna skusenost :f_biggrin:
      Inak :gl:
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      mezi nl2 a 5 není žádnej rozdíl, takže je imho jedno co hraje :)
      just my 2cents
    • gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      Registrace: 10.09.2011 Příspěvky: 1,773
      Ahoj Niky,
      co dělá prcek? A co Martin, nekecá ti do pokeru? Ať se ti daří a BR jde rychle nahoru :o) Drž se a ať to chodí
    • Nikii88
      Nikii88
      Bronz
      #s44vhl7l : po konzultácii som sa rozhodla, že nemá zmysel zabíjať čas na limite na ktorý mám roll... a ako píše Paulis, medzi tymito 2ma limitmi je min. rozdiel... ale ako toto tak písem tak zvazujem že sa na NL2 6max ešte pozrem a skúsim to tam na pár dní. No ide skorej o to že na NL5 mám dodatočnú vzorku hhs čo mi na NL2 bude asi chýbať... a na NL5 som nieco okolo +20bb/100 pri vzorke asi 20k ruk, viem že to nieje verohodný údaj no nemám tak nejak potrebu hrať NL2

#gucky1980 : ..prcek je so Sannym, takže nemá čas mi do toho kecať... xiii :transpire: ale intenzívne však spoločne rozoberáme hru aj všetci 3ja :profit:
    • Nikii88
      Nikii88
      Bronz
      REPORT #2

Typ hry: CG regular NL2 6max

Týždňov vo výzve :club: 2

Hand posledný týždeň :spade: 15201 (1079 min.)
      Profit posledný týždeň :spade: +6,60$

Hand celkom :club: 27812
      Profit celkom :club: -2,80$

Aktuálny bankroll :heart: 397,20$

Zhodnotenie:

Tento týždeň som sa rozhodla sa spätne vrátiť na NL2 6max, kde som teda v kariere toho moc nenahrala. Je to easy game, no myslím si že sú tu hráči viac zatiahnutí a docela sa boja o svoj stack... neviem, či som len narazala na takých superov, alebo tj štandartom na tomto limite... na NL5 sa hráči stackoff-nú velice radi a bez rečí... hehe. Poctivo tableselektujem takže sedím na stole vždy s min 1 slabým hráčom a tu som si tiež uvedomila fakt, že je na stole 1 - 2 maniaci, alebo stanice... no ostatný hraci na stolu su regovia a nieje ich tu málo... stretávala som hráčov z NL5 ktorý maju po 10k hands +20bb/100. Prečo?? A nebolo ich málo... dost vyhravajucich regov hrá 16 stolov NL2, načo?? Ked su na NL5 vyhravajuci?

Zmenila som aj staty v hre a hrala som niečo ako 19/17, kdežto na NL5 mám dlhodobo 22/20, neviem vsak ci to bol dobrý tah... A po zhliadnutí grafu tiež niesom velmi spokojná... Postujem ho sem a bola by som rada keby sa našiel niekto kto by videl v ňom nejaký zásadný problém alebo v problém hodnotách statov... vďaka

• mrN0body
      mrN0body
      Bronz
      Registrace: 28.02.2015 Příspěvky: 159
      ahoj,

na 6max si dost nitty. zaujimave je, ze otvaras viac na SB ako na BTN. na BTN by si mala otvarat najviac a tazis z toho, ze si na pozicii a velmi casto budu skladat na cbety. a CO by som tiez rozsiril.

tableselectuj tak, ze budes mat na stole aspon 3 slabych hracov, nie len jedneho, myslim, ze na nl2 je to uplne real. a spravi ti to najvacsi winrate.
    • Nikii88
      Nikii88
      Bronz
      #Ďakujem! Cením si reakcie.... zapracujem na tom...

aké staty podla vás by mali byť realne v dnešnom 6max-e na microlimitoch?

VPIP / PFR / 3Bet / AF / stealBTN / stealCO / steal SB .... aspoň orientačne nech sa viem prispôsobiť...
    • s44vhl7l
      s44vhl7l
      Bronz
      Nebola si posledne na tilte ked si hrala?
      Ta EV krivka ide nejako dole po 10 000,- hands ako by si si povedala ze mozes callovat do SD viac Light.
      Pokukaj si Showdowny co ti tam vatsinou ukazuju aky hraci.
      EDIT: Ale SD krivku mas hore takze mozno som povedal blbost. Este by to mohlo znamenat ze vela doplacas ked drawujes.
    • Nikii88
      Nikii88
      Bronz
      Nemyslím si že to bolo tiltom, skor z nedbalosti a ku koncu ma už hra nejako nebavila... nwm ci to nazvat tiltom, ale ako tak pozerám na overall graf tak si myslím že EV krivka je závyslá na REDline, ktorá mi v posl. rukách evidentne robí problém.... môžte mi skúsiť poradiť ako zdvihnut redline?
    • s44vhl7l
      s44vhl7l
      Bronz
      Betovanim :)
      betovat a betovat Kym ten pot nesundas pre seba
      Hraj ako si hrala na zaciatku.
      Tam mas tu redline fajn
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,153
      Ahoj,
      prd tomu rozumím, ale myslím že spousta hráčů na microlimitech zbytečně řeší red line, přestože už jsem od nějakých koučů slyšel, že je nejenom normální ale dokonce doporučované aby na microlimitech klesala.
    • Horysek
      Horysek
      Bronz
      Registrace: 30.06.2011 Příspěvky: 82
      Exploitovat, exploitovat, exploitovat! :D Krást všechno co jde, napadat vysoký foldy na cbety, 3bety, případně 4bety, daj se i 5bety, ale to je na dlouhej běh. A nemáš to něják hrozný v poměru s SD krivkou, každopádně EV křivka je závislá na showdownech.. Když třeba točíš kingy do es a vyhraješ EV křivka půjde dolů.
    • Nikii88
      Nikii88
      Bronz
      Tak som sa vcera hrala "môj style" z vyssích stakes na NL2 a myslím že to prinieslo ruže... :) no možno len run... uvidíme co bude dnes :f_p: Sú tie staty lepsie? ...či sa treba ešte na niečo zamerať?

• Nikii88
      Nikii88
      Bronz
      REPORT #3

Typ hry: CG regular NL2 - NL25 regular + ZOOM 6max

Týždňov vo výzve :club: 3

Hand posledný týždeň :spade: 14316 (940 min.)
      Profit posledný týždeň :spade: -129,45$

Hand celkom :club: 42128
      Profit celkom :club: -132,25

Aktuálny bankroll :heart: 267,75$

Zhodnotenie:

Zlyhanie mojej hlavy a totálne zrutenie psychiky a plánovaného roll managementu... Neviem či má zmysel toto obhajovať... ale týždeň "blbec" som dobojovala! Zacalo to swingom -1000bb pod EV na NL2 a vyvrcholilo to nezmyselným TILTom, kedy moj mindset a hlava boli v spojení ako nezastaviteľný šialenec... Porušovanie managementu, počet stolov, zbytočné hranie a prehrávanie ruk na ZOOM variante .... žial na chybách sa človek učí takže nasleduje riadne zamyselenie sa nad chybou a prehodnotenie svojho postavenie a predĺženie pobytu na NL2 stoloch a pár dní pauza a samozrejme zakázanie hry totálne všetkého ostatného na "Zodpovednom hraní" mimo NL2 reg stoly 6max ... realita je hold tvrdá a treba byť tvrdá aj na seba..inak človek nikdy nepocíti úspech... ako trest som si nastavila zreportovanie tohoto týždňa a analýzu min 30 ruk z posl týždňa, ktoré plánujem napostovať do HJ ... začať konečne čítať FC a Psychologie vítězu od Littla... achjaj, citím sa docela poznamenaná... celé zle :f_frown:

Screen WAY TO HELL! z posl týždňa:
    • Nikii88
      Nikii88
      Bronz
      Keby mal niekto návod, ako dať teraz dokopy chut k hre a roztranú myseľ bez obavy z suckoutu .... sem sním! ... Sranda je že mi totalne vôbec nevadí prehranie penazí, ale suckoutu sa bojím a až nechutne si ho privolávam...:s_cry: Vlastne sa mi o nich aj sníva ... :s_biggrin:
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Registrace: 11.01.2012 Příspěvky: 957
      Ahoj.

Z toho se vyspíš a pak tě to přejde. Nejlepší je asi si dát na chvíli pauzu, ať to může z hlavy vyvětrat. Jinak máš pravděpodobně zbytečně vysoký WTSD, což je vidět na winners v SD. Sice to ve statistikách není vidět, ale nejspíš máš nízký WWSF, čemu napovídá právě vysoký WTSD a nízký Win v SD. V praxi to znamená, že málo bojuješ (hraješ agesivně) o poty post flop a zbytečně calldownuješ s marginálníma handama proti soupeřům, kteří na těchto stakes neumí moc multibarell blafovat.
    • Nikii88
      Nikii88
      Bronz
      REPORT #4

Začiatok Bankroll Challenge :diamond: 16.03.2015 (pondelok)

Herňa :club: PokerStars
      Týždňov vo výzve :club: 4

Hand posledný týždeň :heart: 8176 (558 min.)
      Hand celkom :heart: 50305
      Aktuálny bankroll :heart: 279,25$
      Profit posledný týždeň :heart: +11,50

Cieľ :spade: 10000$

Zhodnotenie:
      :f_frown: ..doplním
    • Nikii88
      Nikii88
      Bronz
      REPORT #5

Začiatok Bankroll Challenge :diamond: 16.03.2015 (pondelok)

Herňa :club: PokerStars
      Limit :club: NL2 regular 6max
      Týždňov vo výzve :club: 5

Hand posledný týždeň :heart: 12133 (880 min.)
      Hand celkom :heart: 62438
      Aktuálny bankroll :heart: 332.13$
      Profit posledný týždeň :heart: +52.88

Cieľ :spade: 10000$

Graf - len víkend - NL2 6max reg!
    • 1
    • 2