[NL10] TT fold na F?

• Morius
      Morius
      Bronz
      Registrace: 15.08.2012 Příspěvky: 99
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      BU:
      $12.50
      SB (Hero):
      $27.55
      BB:
      $63.84
      MP3:
      $49.15
      CO:
      $9.95

Preflop: Hero is SB with T, T.
      MP3 folds, CO calls $0.25, BU folds, Hero raises to $1.00, BB folds, CO calls $0.75.

Flop: ($2.25) 4, 3, A (2 players)
      Hero checks, CO bets $2.14, Hero folds, CO gets uncalled bet back.

Final Pot: $2.25.

Ahoj, předem se omlouvám, že postuju handu jsem, když je to z NL25, ale rád bych věděl, jak tuto handu zahrát a hodnocení hand NL25 jsem tu nikde neviděl...
      Je to na flopu fold? Zpětně mě pak ještě napadlo betnou s nižšším sizingem a na raise zahodit. Když už jsem ale checknul, tak jaká play by byla nejlepší? Díky
  • 2 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Morius,

pro tentokrát Ti handu okomentuji, ale jinak na nl25 tu máme zvlášť fórum a nevidíš ho proto, že je v Gymnáziu, které je pro gold status. Tak se nezlob, ale příště Ti handu budu muset rovnou přesunout, pravidla se musí dodržovat, když už je tu máme :) .

Co se týče toho spotu, tak já bych vůči nižšímu sizingu c/c-nul jednou, ale vůči skoro potbetu nehatuji c/f přímo. Máme jen 2 outer vůči lepším a handy typu 66 imo s tímto sizingem pro protekci nebetne. Spíš teda čekám trochu polarizovanější range, co nám moc nevyhovuje (vs Ax jsme behind, s bluffy bude pokračovat pravděpodobně minimálně ještě na T realizace EQ bude na dalších streets dost těžká/drahá). Bet mi přijde zbytečný, protekce s touto rukou není až tak důležitá a vbet ofc nemáme asi víc, než max.1str. A opět, pokud dostaneme cally opd lepších, tak máme jen 2 outy na vylepšení. O dost logičtější cbet je s rukou jako 54s např (zrovna tady bys ji asi neraisoval PF, teda ber to jako hypotetický příklad).
    • Morius
      Morius
      Bronz
      Registrace: 15.08.2012 Příspěvky: 99
      Dobře, díky. Handy budu postovat do Gymnázia (až budu mít zlato).